Премини към съдържание

Какъв TV


Препоръчано мнение

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Имам проблем, не можах да подкарам 3д-то :)... четох, четох аз и разбрах, че телевизора като хване, че му се подава 3д сигнал, сам те пита дали да го включи, обаче пускам Лаптопа, 3д филм свален от zamunda, пускам през HDMI показва се картина, точно така размазана леко, като за 3д, но очилата не възприемат и телевизора нищо не казва по въпроса. Същата работа и с Gran Turismo 5 последната излязла версия, която има и 3д, там също не мога да го подкарам. Приемам линкове за четене, всичко, за да разбера как да го подкарам :)... предполагам ако сложа BlueRay 3D CD в PS3-то всичко ще е наред, но какво да правя с лаптопа или просто не всеки лаптоп може да възпроизвежда 3д?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз имам такъв проблем,пускам филма от лаптопа на сестрата,на 2-3 години е с добри характеристики и не иска,същото като при теб. Закачам моя много по-добър лаптоп,пускам 3D филма и има подобрение,но не се вижда така,както рекламните клипове,които си ги намира телевизора в интернет,там 3D-то е просто уникално,а от комп-а се вижда доста слабичко,с малка дълбочина.Да така е,като си намери 3D сигнала и автоматично си превключва. Пробвах с 4 скъпи маркови плеара,еми като "истинските" клипове не стана. Ако някой му е хванал цаката да каже,може би ни убягва нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След доста четене, разбрах че ми трябват филми SIDE BY SIDE за Philips 3D. Има такива в zamunda ще пробвам и с тях, да видя какво ще стане, но остава въпроса за Grand Turismo :)

 

P.S.: Май и на това му хванах цаката: In the XMB (main PS3 menu) you need to go to Settings > Display Settings and set up your TV again. It'll ask if it's a 3D television there.

 

Остава само да го пробвам.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Елджито няма проблеми.

Чете 3D, конвертира 2D в 3D, настройваш по желание дълбочина на 3D ефекта, режим на 3D има 6 възможни варианта, сменяш посока на 3D ефекта в ляво-дясно и т.н.

Почвам и аз да се чудя за такова телевизорче....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криза имало, пари нямало, "ГРОБ"... Тц, тц... :)

Нали не мислиш, че някой ще ти обърне сериозно внимание

Тц, тц, тц... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали не мислиш, че някой ще ти обърне сериозно внимание

Тц, тц, тц... :)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Остави го,само разлайва кучетата, от нямане какво да се прави.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Елджито няма проблеми.

Чете 3D, конвертира 2D в 3D, настройваш по желание дълбочина на 3D ефекта, режим на 3D има 6 възможни варианта, сменяш посока на 3D ефекта в ляво-дясно и т.н.

Почвам и аз да се чудя за такова телевизорче....

 

Днес пробвах с 720р HD от флашка... чете без засечки и със субтитри (42LM3450), докато на филипса суб. трябваше да ги вграждам във видеото.

А и вече има 42" 3D за под 1000лв.

Работата отива както кога навлизаха LSD... в началото малко LSD и много CTR, после CRT изчезнаха. Днес гледах в Технополис и 3D май вече са болшинство по стелажите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif


А и вече има 42" 3D за под 1000лв.
Работата отива както кога навлизаха LSD... в началото малко LSD и много CTR, после CRT изчезнаха. Днес гледах в Технополис и 3D май вече са болшинство по стелажите.

Не знам, не знам... :D
Аз се чудя какво да търся - исках ЦРТ, то вече няма... сега се чудя дали да търся плосък... но така да не ми се иска :icon_blush: , но ще се наложи. Но мен за друго ме е яд - ми как може така да сплескат хората по БТВ... това е чиста дискриминация, сега ще принудят хората масово да си взеат 16:9 формат ТВ - е как мразя да ме карат да правя нещо против волята си, само защото "уж" било по-добро, по-модерно и ала бала... Едновремешните руски телевизори май вече ги отсвирваме, м? Да де, те хората взимат плазма, аз още се мъча на избелелия кинескоп... ами какво да го правя, не ще да умира кучето :D
Най-добре е човек да е макс независим - телефон на ваучер, ТВ с антена, ток с генератор, отопление с камина, вода с помпа и филтър, печка на газ... Мисля сериозно по този въпрос :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, Philips i Sony в ниските си класове, та дори и средните, не четат субтитри от отделен файл, но мен така или иначе винаги са ми малки и си ги вграждам много бързо и лесно с: http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/AVIAddXSubs.shtml, освен това кой ще се занимава с флашки, ръгаш лаптопа и си ти :)...

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

ЕК наказва сурово 6 компании за електроника http://www.ebfbusiness.tv/index.php?page=news&type=12&id=20889 Пак картели и конспирации!

А че има разлика от "истинско" 16:9 до разтеглени и свити образи знам, че за никой не е тайна. :mega_shok:

А таз горната медия :icon_thumbdown: :ban: :ban1:
След този клип http://vbox7.com/play:1901767a93 :icon_doh:
С адски подвеждащи изводи!

Защо Майкрософт не филтрира потребителите си /всички да са си платили за Win/?
– Не могат да си позволят да ги загубят.

А по логиката от клипа всеки сайт краде от този който го посещава :icon_doh:
Интернет доставчиците са били част от добре смазана машина за източване на пари. :giggle:
И интерната в България трябва да струва два или три лева :blink:
А от досадната и настойчива реклама на платената им платформа ми се :icon_n_sick: .
И 30 секундната реклама преди започване настрийминга от http://www.btv.bg/live/ Направо е върха на сладоледа.
И безобидните рекламни банери в торент сайтовете са незаконни. Peer-to-peer е причина за застой на икономиката.

А другата действителност
P2P технологията служи за свободен обмен на файлове в интернет – тя НЕ е незаконна никъде по света.
А готините реклами за лекарсвени продукти за стомашно-чревен тракт точно, когато съм на масата за вечеря са супер :icon_doh:
И кратките рекламни паузи от 15 минути през 10 по време на кино продукция от миналия век http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif


И се питам защо продължавам да ги следя и уважавам като това е едностранно http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пуснахме "Аз роботът" Side by Side 3D - е много е добро, само малко докато се оправя със субтитрите, но се справих. Ако някой има проблеми да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не споря, но със сигурност Тошибите по нашите магазини за турски... по-точно BEKO.

То и за това си взех ТВ внос от чужбина, там са доста по евтини и има доста по голямо разнообразие на нови модели ТВ-та, а не на остарели такива.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво говорите, какви искате да са матриците, след като матрици произвеждат основно Samsung, LG & Sharp (плюс няколко други незначителни) в съотношение сигурно 80:20 за първите... Освен това NEC си е японска компания, какво лошо че било в сонито NEC .. изобщо ги говорите едни .. :icon_thumbup:

Аз нищо не казвам с това, просто се изненадох че велика компания като Сони прави продуктите си с други части........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и за това си взех ТВ внос от чужбина, там са доста по евтини и има доста по голямо разнообразие на нови модели ТВ-та, а не на остарели такива.......

 

LG xxLM660S е нова серия, бре...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

LG xxLM660S е нова серия, бре...

.......да знам, но когато аз опрях до търсене, имаше стари модели само, обикновенно при нас идват новите модели май към края на годината...........а те трябва да са модели за следващата година.......

Имах малко работа в малко по далечния изток и имах удоволствието да видя какво там предлагат.........еми разликата е огромна,като в избора,количествата , така и в разнообразието от нови модели и цени.....и за първи път видях телевизор Накамичи........не знам до сега дали са имали ТВ-та, но останах изненадан от това..... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бъдещето е OLED ( organic light-emitting diode )

 

Могат да бъдат гъвкави по икономични са и с много по добра картина но тия пари :)

 

ето и прогнозите на водещите

http://www.oled-display.net/wp-content/uploads/2012/11/DisplaySearch_OLED_TV_Shipment_Forecast.png

 

 

Ето и едно телевизорче

Mitsubishi's Diamond Vision OLED

http://www.youtube.com/watch?v=viIQfcH6QeE&feature=player_embedded

 

Телевизора трябва да е вдлъбнат не плосък или изпъкнал, очите ни са така създадени да възприемат това което виждат по лесно в 16:10 пропорция и вдлъбнатина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Абе хора, гледате ли 3д вкъщи, ако имате разбира се? Изобщо не знам, за какво ми е това 3д :), с приятелката ми гледахме точно 10мин и заспахме, от тогава не сме слагали очилата :)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, гледате ли 3д вкъщи, ако имате разбира се? Изобщо не знам, за какво ми е това 3д :), с приятелката ми гледахме точно 10мин и заспахме, от тогава не сме слагали очилата :)...

Вече една година се чудя откъде да си намеря 3Д филм, който да гледам и още не съм го сефтосал. То не бяха специални плеъри, не бяха изисквания към субтитрите, пък сайд бай сайд... и прочее глупости И съм го зарязал. Иначе ми е любопитно да видя един филм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш драсни едно лично, какъв формат 3d трябва за твоето ТВ и ще ти намеря филм и как да си направиш субс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

С Елджито няма проблеми.

Чете 3D, конвертира 2D в 3D, настройваш по желание дълбочина на 3D ефекта, режим на 3D има 6 възможни варианта, сменяш посока на 3D ефекта в ляво-дясно и т.н.

Почвам и аз да се чудя за такова телевизорче....

 

Вальо, всички тези неща изпробвахте ли ги на практика? Удобно ли е менюто, бързо ли сменя каналите? Браузъра отваря ли всичко? Хвърлил съм око и аз на точно този телевизор...

Имам вкъщи 19" LG и е доста бавен, което е изнервящо, когато цъкаш каналите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко действа безпроблемно.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_n_king.gif

А има и гореща линия за незабавна връзка с LG - http://www.lg.com/bg/poddryjka/kontakt-otdel-klienti

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За детската стая взех това:

 

http://www.plesio.bg/vsichki-monitori-c-69978102/lg-3d-led-tv-monitor-23-dm2352d-pz-p-291708.html

 

и съм изключително доволен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...