Премини към съдържание

ПРОУЧВАНЕ – Измерване на средното IQ


Препоръчано мнение

Привет на всички потребители на този форум. Студент съм и един от преподавателите ми даде доста интересна задача. Трябва да измеря средното IQ на определена група хора, като класифицирам резултатите по пол, възраст и местожителство. Искрено се надявам да ми помогнете :) Единственото, което трябва да направите, е да решите този тест, който е абсолютно безплатен – iqtest.dk. След това запишете резултата си, както и пол, възраст и местожителство. Мисля, че на доста от вас ще е много интересно да видите своя резултат, съпоставен с този на другите потребители. Искрено благодаря на отзовалите се ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От мен ще имаш отговор, ама да се прибера в нас или по-късно днес, интересно ми е да видя, колко съм зле :))), аз сега тръгнах но няма да ми стигне времето, което имам в момента, като свободно :)...

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

107 :mitsu-smiley: .Ще ти пратя данните на ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене 110. При втори опит 115.

А сега къде съм налучквал?:P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://img833.imageshack.us/img833/7469/ujas.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Гола вода, честно казано на някои, нямах никаква идея каква е логиката :)))

 

asl - 25 м София :)

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

130, имаш ЛС :mitsu-smiley:

бравос :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последните две задачки ми събраха погледа, не успях да намеря логиката...

Но ми останаха над 6 минути време.

 

 

М 42 Плевен

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мъж, 30, Варна... не ми стигна времето за няколко задачки...

 

http://img593.imageshack.us/img593/8502/10646336.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички потребители на този форум. Студент съм и един от преподавателите ми даде доста интересна задача. Трябва да измеря средното IQ на определена група хора, като класифицирам резултатите по пол, възраст и местожителство. Искрено се надявам да ми помогнете :) Единственото, което трябва да направите, е да решите този тест, който е абсолютно безплатен – iqtest.dk. След това запишете резултата си, както и пол, възраст и местожителство. Мисля, че на доста от вас ще е много интересно да видите своя резултат, съпоставен с този на другите потребители. Искрено благодаря на отзовалите се ;)

Явно съм тъп,този линк не се отваря,а на този адрес на всичко друго но не и на Български...Сории.....

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм тъп,този линк не се отваря,а на този адрес на всичко друго но не и на Български...Сории.....

http://www.iqtest.dk/main.swf ...................................English, Start, Start само картинки са лесно е :)

След последен въпрос Menu......Send

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
http://img241.imageshack.us/img241/9923/iqtest.png
Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

104, 37 лазарника. На 4 бири - останаха ми 12-13 мин. явно не ми се мислеше по задачките :)

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях се засилил и аз, ама прецених, че това се прави без вино в главата.... Утре, живот и здраве

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

110, жена, на чаша червено вино :rolleyes:

А има ли достъп до верните отговори, много би ми бил интересен последният?

Редактирано от bebel
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

108 т. Жена, 28г., Варна.

На мен ми останаха 16-17 минути, но за последните 5-6 въпроса и 5 дена да имах нямаше как да хвана логиката,

на шано ги нацвъках :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 50 годишен - 122 в 1:30 след полунощ, но утре ще пробвам на бистра глава да го докарам поне до 129.:icon_thumbup:

Трябва да се внимава да не мине 130, защото от МЕНСА (така май се казваше) може да ви дойдат на гости. IQ

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...