Премини към съдържание

Какво карахте преди


Препоръчано мнение

Преди Каризмата пак бях на :mitsu-smiley: Лансер, а преди това на Ровер, ама добре че се оттървах от него, сега само на японско бих заложил :icon_thumbup: :mitsu-smiley: A съвсем първата Голф 2.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 101
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хонда Акорд ми беше първата кола,произведена 1986г,сега имам Колт5-та генерация,който срещна едно дърво и за жалост вече се разпродава на части,Голф 3-ка и една Хонда Акорд 2001г,това са колите ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Първата ми кола е Carisma. Преди това съм карал колите на баща ми Москвич,Сеат Ибиза и Рено Лагуна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През годините много хора все са ми казвали какви ли не неща за японските коли - че били скъпи частите, че еди кво си... Не съм им обръщал внимание, докато не отидох до Враца за Рено Клио, а се върнах с Мазда 323ф. И оттам една любов - стегнах си я, стана муцка и ми влезе една муха в главата - Галант :) Та сега с него :) Инак преди тях Опел Вежда А на баща ми 2-3 години, след това още толкова служебна баничарка (като има служебна за какво ни е лична?). Да не казвам голяма дума ама към европейска кола скоро няма да погледна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голф 2 с възможно "най-обичаната" моно инжекция.

Роувър 214 - пълна кошница.

Пасат Б3 и Б4 - адските магарета.

Каравеле - дирижабълът. С него съм седял по 7 дена на Дунав, без да зареждам каквото и да е!!!

 

Сега съм с дизелов Спейс Стар и една дизелова Шкода Фабия :icon_blush: . За втората, единствения плюс е ниския разход на гориво. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 1 месец ...
  • преди 7 месеца ...

1. Жигули 1200

2. Опел вектра 1,6 mi

3. Opel kadett 1,4 m.i

4. Volkswagen golf 3 1,6 Gti

5. Volkswagen Touran 2.0 tdi

6. BMW 320 d комби 2003 г.

7. Citroen berlingo 2.0 Hdi, и 1,9 чист дизел

8. Peugeot 205 1,0

9. Mitsubishi space star 1,3

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Subaru Leone '83г.

Galant '85г.

Audi 80 '91г.

VW Polo '92г.

Colt '94г.

Space Wagon '96г

Заклет фен съм на трите диаманта , но трябва да призная , че най - малко ядове ми е създавало Аудито , но пък няма толкова скучна кола.

Редактирано от L2.0
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

1. Трабант

2. Фолксваген Поло

3. Рено 11

4. Ситроен Берлинго

5. Нисан Терано 2

За 25 години не са много. Средно по 4г. всяка. Излиза, че брака с жена ми е по-кратък

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вартбур 353 w -класика :)

Хонда Сивик4- 1.6 -88г

Рено19-1.4-90г.

Форд ескорт-1.8д-за кратко

Мицубиши Галант-1.8-90г.-до миналата година.

Мицубиши Галант-2.5-98г.

Хонда Сивик -1.4 IS-98г.

Мицубиши Галант-2.0-97г.

Тойота Карина-1.6-97г.

Мицубиши Спейс стар -1.3-99г.-за кратко

Тойота Ярис 1,3-02г. и досега .

Карал съм и много служебни кви ли не евробангии.Но засега като качества и вървеж и икономичност Яриса ми е най добре .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам никакъв опит - първата ми кола е митсубиши колт - любов от пръв поглед :rolleyes: , купих си я сама и не съжалявам за изборът си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........хм,аз съм имал 5 Галанта - Е15А , Е15 Роял,Е33А,Е54А,ЕА2А.......Всички тези коли са невероятни, с малко изключения на Е54А- не ми харесваше особено , но въпреки това си имаше своите предимства,с тези коли съм навъртял около 400к. км. и знам всичко по модела .........

освен това съм имал и други коли:

 

- Грандис - изключителна кола-ван......

- Нисан Примера- също добра кола,но ме дразнеше "европейското" в нея.....

- Хонда Акорд СС7 купе, много добър автомобил......

- Нисан Блубърд-Максима ,африканско изпълнение - невероятен автомобил.....

- ЕВО 8, каквото и да кажа за нея, все ще е малко...... :icon_thumbup: един път се обръщах с нея, за щастие, леко се отървах.... :icon_blush:

- Рено 21, изключително скапан и ненадежден автомобил........

Карал съм и много други евробангии и за известно време са били мои( СААБ 9000, БМВ 320,Опел Кадет Капка,Форд Сиера Чия,Мерцедес Е320,Ауди 90,Форд Ескорд Косуърд), но определено японската школа ме кефи повече от европейската......

Имам и други коли , но ще ги спестя ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) аз и сега си ги карам... Audi A4 1.8TFSI B8 и Пежо 406 купе Pinin Farina, всяка си има своето предназначение... иначе някога най-първата ми беше Колт 1.2 1988 :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първа и единствена лична кола: Peugeot 405 2.0 - уникална возия въпреки възрастта. А сега карам на баща ми Space Runner (N50) 2.0

Разликата да се кача в модерна кола след 2000 година беше огромна! :plane: :plane:

Редактирано от Bufu9
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се разпиша:

 

Преди: (на баща ми) Peugeot 406 1.8i - стабилна, сигурна и доста комфортна кола (с исключение, че звука от двигателя се чува в повече), нисък разход на гориво (газ), щеше ми се да върви повече :icon_blush:

 

Сега:

- Rover 200 1.4i - градска кола, нисък разход в града и висок извън него, устойчива на корозия, скъпа поддръжка заради цената на частите.

- Mitsubishi Galant EA5A 2.5i V6 Avance - всичко е супер засега (навъртяни около 20000 км), с изключение на шума в купето, който ще понамалее след известно време :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Москвич 408И

2. Волга ГАЗ24

3. Лада 1500

4. FIAT 131 mirafiori

5. OPEL KADET 1,6D

6, AUDI A3 TDI

сега Mitsubishi SPACE STAR 1,9DID

и, когато ми дадат

AUDI Q7 3.0d AT

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

VW Pasat CL но се счупи :) сега карам Mitsubishi space star 3.1

Ей колега ,де да имаше спейс стар с 3,1 л двигател..... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първата кола, която карах като съвсем малък беше едно сребристо Колтче от 88-а (последната година на производство, с издължените мигачи отстрани и с година по-нова от мен :D) Имахме я в семейството между 94-а и 98-а и оттогава съм заклет фен на марката, това ми е един от най-ярките детски спомени, как въртя волана около яз. Доспат :) Малко по-късно като тинейджър въртях при възможност една двувратка Fiat Tipo 2.0i втора серия, вървеше и се късаше, но баща ми много ме пазеше... или си Я пазеше :D :D и рядко имах шанс да се добера до нея... нищо, че нямаше други коли на километър околовръст нас. Иначе първата ми същинска кола като пълноправен шофьор беше Space Star от 2002-а, карах я до преди година и половина... ужасяващо голям работен кон, както казват на английски, какво ли не съм прекарал с нея - преносно и буквално... уникално удобна кола, изминала е повече километри пълна с хора или товар, отколкото без :) Иначе междувременно за кратко ми минаха през ръцете Fiat Brava 2000г. 1.6, между другото страшно пъргав автомобил с много лек волан, направо удоволствие да се кара из града, и след него едно BMW E36 1.6 автоматик... идеално за някоя жена, защото не върви ама хич. Но пък и до момента не тропа нищо по него, немската изработка на този клас автомобили си е на топ ниво.

При всяко положение, обаче, си оставам верен на Червените диаманти :) Затова и в момента търкалям един Аутлендър, макар и с френски вътрешности...

 

P.S.

Дълго време като дете над леглото си имах снимка на серията на Colt след 91-а... няма случайни неща ;)

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

1. москвич 412

2. пежо 205

3. пежо 405

3. пежо 306

4. рено сценик

5. мерцедес c32 комби /4 години в щатите - незабравимия :( /

6. рено гранд сценик

7. паджеро 3 от скоро

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...