Премини към съдържание

имам си любима


star

Препоръчано мнение

Здравейте колеги е ето най накрая, че и аз мога да се похваля ,че съм горд собственик на ГАЛАНТ и официялно да кажа, че съм ви колежка :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: .

Струвало си е всяка секунда чакане и търсене на тази кола УНИКАЛНА Е поразена съм !!

http://zvezdidani.snimka.bg/automobiles/moyata-lyubima.521613

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги е ето най накрая, че и аз мога да се похваля ,че съм горд собственик на ГАЛАНТ и официялно да кажа, че съм ви колежка :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: .

Струвало си е всяка секунда чакане и търсене на тази кола УНИКАЛНА Е поразена съм !!

http://zvezdidani.snimka.bg/automobiles/moyata-lyubima.521613

 

Хайде и тук да ти честитя :) и да се разберем няма да се надбягваш с мен, че ще ти дърпам ушите :D

Много безавариини километри :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти за търпението....евала.А сега и аз да ти честитя и тук!И да почерпиш като ни събереш,ей! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един галант в отбора! Честито на един истински и достоен фен, който посещаваше най-редовно сбирките въпреки, че митсуто и бе само мечта. Хубавите неща ставали бавно, казал народа. Дано да те радва дълги години! В събота ще чакаме с нетърпение новата придобивка. :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке, напълно те разбирам с чакането, аз си чаках моя сладур половин година.

Много безаварийни, и никакви ремонти :). Много е красива!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти радост, Старче!

 

Някой да те снима на капака дееее :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке много безаварийни километри с Мицу и се надявам да се запознаем на срещата в събота ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, честито и от мен. Тая колица май ще случи на стопанка :icon_thumbup: Само весели пътувания с нея ти пожелавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше,бре Звезделинке да оставиш рендето.......................само приятни емоций и много безаварийни километри с галантерията! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита така желана придобивка, Звезди :sun: Много, много безаварийни километри и ще чакам да ме повозиш ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малиии каква баракааа............................ :D Шегувам се Звезделинке,ай честито и милион км. безаварийно да го караш, да се грижиш за него , да го миеш, плакнеш ,къпеш и т.н. ................... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е най-накрая, и ти да си намериш Галантен убавец ;) Както и да го гледаш Галанта си е Галант, изглежда внушаващ и величествен, а с тоя 2.5 ... , дълго да му се радваш, и да се грижиш за него. Да ти е честит!!!

... и по полека с газта, особенно когато си на токчета, че много бяга а ченгетата са навсякъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Звездичке,много хубави мигове ти желая с любимата марка :mitsu-smiley: и винаги 'ляв мигач' по магистралата ;) , и 1приятелски сьвет-сигурно ще се появи някоя и друга болежка,но тука ми прави впечатление че след началната еуфория около колата,някой почват направо да плюят Мицките което е гадно,надявам се че не си от тях-а си от нашта група истински фенове ;) пьк и нали сме милионери Галантите :icon_doh:

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Звездичке,много хубави мигове ти желая с любимата марка :mitsu-smiley: и винаги 'ляв мигач' по магистралата ;) , и 1приятелски сьвет-сигурно ще се появи някоя и друга болежка,но тука ми прави впечатление че след началната еуфория около колата,някой почват направо да плюят Мицките което е гадно,надявам се че не си от тях-а си от нашта група истински фенове ;) пьк и нали сме милионери Галантите :icon_doh:

 

Няма да го плюе, че ще и дърпам ушите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее, честито! Със здраве да го караш, и умната :-)

Ама и си си избрала дата за покупката - така всяка година на РД на вожда ще се сещаме и ще те подканяме да черпиш и за РД на Галанта :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адски много ви благодаря на всички много сте мили и много ви се радвам и това, че съм и че ще бъда част от вас и за напред КОЛЕГИ ме прави още по щастлива чаках го от доста дълго време !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка...........с кеф да си я джиткаш, и много да те слуша. :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

 

Добре дошла при милионерите. :rofl: :rofl: :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке мноооооооооооооого безаварийни километри ... (V6\ 24 :icon_thumbup: :icon_clap: :mitsu-smiley: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колежке!

 

Хубавия галант си намери щастлив собственик:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...