Премини към съдържание

ЧРД на valboss!


Препоръчано мнение

Честито и от мен... :hpbr:

Жив и здрав да си и не знам на колко ставаш, но дано да си порастнал вече, та да си вземеш и ти една голяма кола ... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Вальо! Да си жив и здрав още 100 години. Ти си един от най-верните фенове, продължавай да браниш каузата... Успех!

:mitsu-smiley: :icon_thumbup: :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден ...........жив и здрав да си, и с пожелания да хвърлиш Каризмата и да си вземеш един Галант................. :D :lol:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Вальо!

Много здраве и късмет ти желая!

Да си все така усмихнат!

И умната довечера :):):) :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чести Рожден Ден и от мен, да си жив, здрав, прав и корав. Все така всеотдаян за каузата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен!

Желая ти всичко най-хубаво, много успехи и скоро да ни събереш на една срещичка. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, честито и от мен! Радвам се, че те познавам. Караме еднакви "малки" коли и затова ще ти пожелая не много. Малко късмет, но навреме и малко приятели, но истински. И да не те напуска чувството ти за хумор, с което близките ти ще имат толкова поводи за усмивки, че да хващат редовно мускулна треска на лицата си. Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, :hpbr: много здраве и късмет и много много изминати километри към хубави дестинации. А бижутата обикновено са малки, голямо бижу няма....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Вальо бъди жив и здрав пожелавам ти дълги години сполука,нека си опсипван с много щастие, заслепяван от много усмивки, обграздан с много любов и уважение и на края но не на последно място с много парички в джоба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еех, приятелиии.....:icon_n_hug:

БЛАГОДАРЯ ВИ за пожеланията!

На всички вас искам да кажа - радвам се, че ви познавам!

Радвам се, че съм сред вас, че ви има!

Благодаря ви отново и знайте, че тази вечер ще има тост и във ваша чест!:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

 

Все така да си весел и отзивчив......и от всичко друго по мноооого!

 

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря ви отново и знайте, че тази вечер ще има тост и във ваша чест!:drinks:

Няма защо да ни благодариш на нас, по скоро на вашите трябва да благодариш за днешният празник .. :P

А за тостовете, изобщо не се съмнявай, че и аз хакнах няколко тоста в твоя чест и то с оная ягодово- винена отвара.. :D

:icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...