Премини към съдържание

Откраднаха ми свръзка на лайсна от тавана.


na4о

Препоръчано мнение

На мен също ми изчезна задната дясна капачка малко след като си купих колата. Не мога да разбера за какво са им, че да ги крадат. Мисля да си купя една от ИТА Сервиз в Стара Загора и както казвате - да ги залепя със силикон..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Купувах си от БС, разбира се само един път. Лепих ги със силикон... пак липсват 2 броя ;). Според мен може и сами да си падат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно и сами да падат, но при мен просто колата си беше спряна пред нас, и съм сигурен, че я бях оставил с 4 капачки. След час-два престой вече едната липсваше..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другото което съм се сетил, на автомивката от пароструйката.

 

Потвърждавам. След автомивка много се улабват и спокойно може да паднат сами. Затова след всяко миене ги проверявам - практика, която въведох едва след като и аз загубих една месеци след купуването на колата (точно след автомивка) и трябваше да се ръсна 50 лв. за нова от БС.

Сигурно ако бях тръгнал по "Симеон" щях да намеря за 10 но не съм търсил ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки месец мия колата безконтактно, и досега не ми е падало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам. След автомивка много се улабват и спокойно може да паднат сами. Затова след всяко миене ги проверявам - практика, която въведох едва след като и аз загубих една месеци след купуването на колата (точно след автомивка) и трябваше да се ръсна 50 лв. за нова от БС.

Сигурно ако бях тръгнал по "Симеон" щях да намеря за 10 но не съм търсил ...

По "Симеон" няма да намериш нищо за колите ни! Да не говорим по моргите. Колите са толкова малко, че процента на претърпелите ПТП е нищожен. Рядко изскача нещо. Можеш да ми вярваш :) Доста добър пазар на части втора употреба са Полша и Украйна, но плащането и доставката са си предизвикателство.... Но за такива "консумативи" забрави! По-скоро Ebay!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За черните капачки на покрива, които са ~5x1см ли говорите? Някак не ми се вярва, че тази пластмаска с цена не повече от 50 стотинки я продават за 50лв...

 

Ако е за тях проверете дали са ви закопчани, че ако не са лесно ще изпаднат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

По Симеон мисля, че си ги купуваме един от друг :) Последния път като си взимах част от там ми казаха "няма я налична" и след 30 мин дойде един ром на велосипед и я носеше (допускам открадната).

Аз имам 2 липсващи и търсих из Ebay, но не открих да се продават. Накрая поръчах нови от Балканстар за 26 лв. едната.

Като друга опция видях, че има винил, който го продават за тавана, който се залепя по цялата лайсна горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По Симеон мисля, че си ги купуваме един от друг :) Последния път като си взимах част от там ми казаха "няма я налична" и след 30 мин дойде един ром на велосипед и я носеше (допускам открадната).

Аз имам 2 липсващи и търсих из Ebay, но не открих да се продават. Накрая поръчах нови от Балканстар за 26 лв. едната.

Като друга опция видях, че има винил, който го продават за тавана, който се залепя по цялата лайсна горе.

 

Първият резултат в Ebay e : http://www.ebay.com/...=item461ab55600

 

 

Цената е приблизително 30 лева

 

http://www.discountm...7/7400A157.html

 

http://www.original-...g_l_(mitsubishi).htm

 

Цената е почти еднаква, така че 25 си е оферта. Отделен въпрос е толкова пари за тази пластмаса....

 

 

 

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първият резултат в Ebay e : http://www.ebay.com/...=item461ab55600

 

Доста тъпо от моя страна, не знам аз какво съм търсил :)

Редактирано от Fuflovod
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Току що си поръчах от тук. Да видим кога и какво ще пристигне. :rolleyes:

 

И защо като от Ита сервиз Ст. Загора за 26 лв. можеш да я поръчаш като хората услужливо пращат по куриер. Пробвано, работи.

От eBay хем ще чакаш хем ще се чудиш какво ще ти пратят че и по- скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми откраднаха и трябваше да взимам от БС... веднага след това взех лепило за 10 лева и проблема е решен.. НЯМА МЪРДАНЕ :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно падането при миене! Моята предна дясна изчезна преди 5 години и половина. За това време съм мил колата много пъти, на различни места и в различни градове и нито една не липсва от останалите 3. Отворената дупка я покривам с черно тиксо и общо взето изкарва 4-5 месеца преди да падне от миенето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми липсваха две, когато купих колата. Направих самоделни подобни на оригиналните от гума, залепих я с двукомпонентно лепило и вече три години стоят без да шават. Възможни са всякакви варианти, има видима разлика от оригинала, но за без пари толкова :)

Бива да прикача снимка по-късно днес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с лепилото е ясно. Как процедирате, ако си ползвате багажника!? Моите са с изпочупени "крачета",но за сега се държат. Чудя се, дали няма начин, да ги побългаря, примерно с велкро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Офф вчера забелязах, че и аз съм "загубил" 2 - едно отпред до водача и едно отзад пасажерската страна. Няма как да са паднали самички точно в такава конфигурация. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че се появи лека ръжда и на двете липсващи. Нали има гаранция за ръжда :)?

Гаранция за дупки причинени от ръжда :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И защо като от Ита сервиз Ст. Загора за 26 лв. можеш да я поръчаш като хората услужливо пращат по куриер. Пробвано, работи.

От eBay хем ще чакаш хем ще се чудиш какво ще ти пратят че и по- скъпо.

 

Колега,

още една ми откраднаха. Тази, която си поръчах от ebay пристигна и я сложих, но сега от другата страна ми откраднаха. :icon_censored:

 

 

Дай някакъв номер, на сервиза в Стара Загора, ще почерпя.

Редактирано от FireMaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ita-service.bg/contactus От този сайт може да им видиш номера, но имай в предвид, че взимат много скъпо.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ita-service.bg/contactus От този сайт може да им видиш номера, но имай в предвид, че взимат много скъпо.

Здравей колега.

Благодаря ти за бързия отговор.

Какво имаш предвид "вземат много скъпо" ? Колегата преди това беше писал, че цената е 26лв.? Мен тази цена ме устройва, като се има предвид колко вземат в БС за същото нещо и колко ми излезе от UK.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в ИТА Сервиз, както и в Балкан Стар, цените са много надути. От ИТА купуват повечето части от други магазини в Стара Загора и слагат голяма надценка. Иначе и на мен ми бяха взели едната капачка и си купих от ИТА, защото никъде другаде нямаше.

Редактирано от BlackWolf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...