Премини към съдържание

Откраднаха ми свръзка на лайсна от тавана.


na4о

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Вчера с учудване видях, че някой ми е задигнал една от пластмасовите свръзки на лайсните от тавана.

Лансъра ми е седан 2008 година производство.

На някой да са му открадвали такава? Колко ли струва? Дали каското я покрива?

За какво за бога му е на някой такава лайсна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте,

Вчера с учудване видях, че някой ми е задигнал една от пластмасовите свръзки на лайсните от тавана.

За какво за бога му е на някой такава лайсна?

Първо:съжалявам за случилото се.Кражбата,в каквато и да е форма,е нещо ужасно.

А според мен причината е следната:най-близко до акъла е че може би е имал като Вашият проблем,сега и е намерил лесен начин за разрешаването му...

Според мен би трябвало,да получите съдействие от застрахователите...но пак зависи от конкретната компания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената в БС е 50лв. за бройка. Сложил съм си 10-11 см от това черното дето го водят изолирбанд. От 2-3 метра не си личи липсата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, да го хванеш тоя и да го накараш да си събира зъбките от асфалта...........със счупени пръстчета http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_censored.gif !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на колтовете гледам доста липсват тези свръзки. Аз мойте ги разкопчах, намазах с каниколит и пак ги монтирах. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз все се чудя за какво ги крадат.... А каското нищо не покрива! На мой приятел му откраднаха и 4-те :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Капачките са скромните 52 лева за бройка, не бяха минали и 3 седмици както я бях взел колата и едната капачка отлетя. По-лошото е , че не можеш да намериш такива по-евтини, освен от нощния магазин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мойта колица отлетя задната дясна капачка... :mad: Докато карах с около 70-80км/ч извенъж се чу все едно ме удари камъче по покрива... Като слезнах забелязах липсата. :( Проверих другата задна капачка и се оказа че и тя е тръгнала да пада - нея просто си я прибрах. Мисля да я залепя с двойнозалепваща лепенка - немисля да ползвам допълнителен багажник.

Колеги, проверявайте си капачките редовно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мене едната капачка изчезна преди 5-6 месеца.Понеже е елемент който може да се сваля застрахователя не го покрива.Цена в БС 50лв. дори им бяха останали 1бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не си направим "Клуб на липващите капачки" или поне група в Фейсбук! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не си направим "Клуб на липващите капачки" или поне група в Фейсбук! :icon_thumbup:

 

Ха ха, страхотна идея. :D

 

Май на всички собственици на Лансър ни липсва по някоя от тези капачки. Губят се на автомивките ли, крадат ли ги... аз лично вече свикнах с липсата на моята предна дясна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде гледах, че се продава багажник-куфар за покрива за 200 лв.

Ако си продам останалите 3 капачки ще мога да си го купя за 50 лв. :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех моя чисто нов Лансер в 17:00 и за 3 часа я оставик в центъра на Варна .След като се върнах едната капачка я нямаше :)Обаче се обадих в БС и им казах че така са ми я дали. След 2 седмици чакане ми дадоха нова капачка.Не знам дали са я са я гепали или от БС са я дали на някой друг с надеждата да не забележа веднага :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си ги залепи, че пак да не изчезне някоя.

 

П.С. Честито за придобивката.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мене ми откраднаха 2 за това ги залепих със силикон нека сега да ги вземат,50лева за едно капаче.

Редактирано от Христо Стайков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми да се добавя и аз в групата на липсващите капачки. За какво им е ЕДНА незнам...ама направо ми бърка в здравето като погледна Мицу-то отгоре и... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Добра новина. днеска най-после намерих време да отида да си купя липсващите/откраднати капачки на лансера.

намалили са ги от 50 лева на 26 лева. Бягайте докато не са ги изкупили :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина. днеска най-после намерих време да отида да си купя липсващите/откраднати капачки на лансера.

намалили са ги от 50 лева на 26 лева. Бягайте докато не са ги изкупили :)

В кой град колега

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В кой град колега

Има ги в БС Пловдив,25лв.Преди седмица ми откраднаха и четирите,и никаде няма капачки за багажник,та камоли по евтини.Само БС имат.Гадното е ,че се занимавам с пластмаси и едно кило пластмаса е 3,50,а тия 200-грама капачки 100лв.Ама без тях е грозно и окото ти е все там.Не искам да ставам крадец и ще ги купувам,неприятно ми е само,че в Пловдив я има я няма 30-40 Лансера и сега си менкаме капачките,като последни мангали,а караме коли за по 40000-хиляди

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече си купих.Предупреждавам евентуалните мераклий,че ги залепих здраво,затова моля не напъвайте :mitsu-smiley: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

В петък си купих лява такава капачка от ИТА Сервиз Стара загора за 26 лв и няколко стотинки. 50 лв. за същата в БС София си е живо оберджийство. В този ред на мисли в същия оторизиран сервиз втора смяна на консумативи ми струваше 297 лв. Сменени бяха всички филтри (надявам се), масло на Митсубиши както и проверки по списъка който се полага за втората смяна на консумативите. За третата смяна ми дадоха цена от 400 лв. Мисля да видя с колко ще се изложат от местния ми БС София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Оставили са ми само предна дясна...

:mad:

Много гадно изглежда без капачки на покрива.

Наистина ли няма алтернативни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...