Премини към съдържание

Определяне на място за Рождения ден на клуба


Рожден ден на клуба  

57 гласа

  1. 1. ???????? ???? ?? ?????????? ?? ???????? ??? ?? ?????

    • ?????
      17
    • ????? ??????
      40


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, на 5-ти Септември (Събота) се взе решение да празнуваме 5-тият Рожден ден на Фен Клуб Мицубиши България. :icon_thumbup:

 

Определянето на мястото зависи от вас.

Дилемата е София или Стара Загора.

Анкетата ще бъде валидна до 25 Август (една седмица).

Моля за активност, за да имаме време за организацията.

Благодаря. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Стара Загора, особенно ако е на Старозагорските минерални бани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да. :)

Става въпрос за Старозагорските минерални бани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за Стара Загора. По-централно е и надявам се ще е по-удобно за всички колеги от всички посоки.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! :icon_rock: Ако не ми мине котка път, до тогава и аз ще съм с мицка и тъкмо ще имам повод да я поразтъпча, па и да се похваля...па и да почерпя :drinks: То се знае събитието ще се филмира, а ако и колегата Иво от Бургас дойде "въоръжен" ще снимаме от два различни ъгъла та да се получи като холивудски екшън :icon_thumbup:

Аз също гласувах за Стара Загора - щото така наистина ще е по-достъпно за повече хора, пък и от към бира няма да има проблем. Абе направо да се обадим в Загорка да подсигурят една цистерна пенлива благост :drinks:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Става, само не знам как ще се оправим с манджата.............но пък то на път към поляните има Била

 

Кюфтета, кебапчета, 2 огромни торти, безалкохолно и минерална вода са подсигурени от клуба. :)

Всеки като си донесе малко салатка и допълнително месце или зеленчуци за печене на скарата е идеално, като решение. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм гласувал за Стара Загора, че ми е по-близо, а и може би ще имам шанс да дойда. :drag:

Всъщност това събиране само за членове ли е, или може и потребители да присъстват?:icon_blush:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм гласувал за Стара Загора, че ми е по-близо, а и може би ще имам шанс да дойда. :drag:

Всъщтност това събиране само за членове ли е, или може и потребители да присъстват? :icon_blush:

:mitsu-smiley: Васко, какви са тия отговори, които задаваш??? Всеки, на който му е кеф да дойде. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля, да гласуват хора, които реално смятат да присъстват ! Всеки който има желание , може да посети събитието ! :rulez:

 

 

Аз гласувах за Ст. Загора . :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз гласувах за Стара Загора - хубаво ще е и да се запазят и стаи тези за тези които нямат намерение да спят на палатки :) , пък и според мен е крайно време да пробваме съседния хотел :)

 

И ако се реши да е в Стара Загора мероприятието - ще е добре да се организираме кой с какво ще се заеме - ако решите да правя тортите свиркайте.

Редактирано от Spiritmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То така или иначе всеки трябва да се заеме с нещо. Но за Стара Загора всичко е толкова пъти отработвано, че дори няма нужда да го дискутираме - те хората по организацията са ясни и се знаят. Да ни е жив и здрав сватанака, още 1000 години да ни посреща там! Което означава, че имаме осигурена вода, електричество, клубната скара е там..... Наричам я така, защото реших да я подаря на клуба, а да си направя нова. Няма само да я разнасям насам-натам, я. Светльо е по кюфтетата и кебапчетата, че ги намира много хубави; за тортите се разберете с него. Добре ще е да се подсигури всеки със столчета, масички, или одеало за сядане по поляната. И остава музиката, но с толкова DJ-и в клуба - едва ли това ще е проблем!

 

Светльо, ако дойде зор за транспорта - само се обади, аз ще бъда най-вероятно сам, така че - място в камиончето - дал Бог!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кюфтета, кебапчета, 2 огромни торти, безалкохолно и минерална вода са подсигурени от клуба. :)

......

Значи поне три дена преди това, никой да не е ял. :lol:

 

Aз гласувах за Стара Загора - хубаво ще е и да се запазят и стаи тези за тези които нямат намерение да спят на палатки :) , пък и според мен е крайно време да пробваме съседния хотел :)

.....

До сега сме пробвали всички възможни там, но за случая зависи къде има свободни места. Тези двата хотела дето сме били и преди - Дани и Боряна имат приказка там и трябва да се провери как е положението, че да не стане късно.

И аз гласувах за Ст. Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за Стара Загора, много по удобно ще е! Хубавото е, че ще удобно за всички колеги. А и на поляната всеки ще може да си прави каквото поиска, ще има достатъчно място за всички :plane: :mitsu-smiley: ще има и :icon_drunk: :skara::foto: :drinks: :concert: Хайде колеги гласувайте и да се организираме, защото времето си върви :icon_dance: :first: :mitsu-smiley:

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези двата хотела дето сме били и преди - Дани и Боряна имат приказка там и трябва да се провери как е положението, че да не стане късно.
Не подценявай и Валбос...С господин Колев са лични приятели... :lol: Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! :icon_rock: Ако не ми мине котка път, до тогава и аз ще съм с мицка и тъкмо ще имам повод да я поразтъпча, па и да се похваля...па и да почерпя :drinks: То се знае събитието ще се филмира, а ако и колегата Иво от Бургас дойде "въоръжен" ще снимаме от два различни ъгъла та да се получи като холивудски екшън :icon_thumbup:

Аз също гласувах за Стара Загора - щото така наистина ще е по-достъпно за повече хора, пък и от към бира няма да има проблем. Абе направо да се обадим в Загорка да подсигурят една цистерна пенлива благост :drinks:.

 

И този път, имах късмет да снимаш само галанти :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че резултата от анкетата е ясен и няма смисъл да се моткаме още.Дайте да мислим нещо по организацията,че няма много време.Който има телефоните на тез хотелчета там,нека звънне още от сега и да види за какво иде реч. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе с тези техните сватби - винаги е така - не знаят до последния момент колко свободни стаи имат. И винаги се намира място за нас. Особено, ако Вальо и г-н Колев се чуят по телефона....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А оня бесния тип на рецепцията ли :D Тоя се друса - казвам ви :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа ,така като гледам нещата са ясни, давайте да видим кой ще носи бирата, кой пържолите :D Палатки,тенти, столове , маси и т.н. също ще има нужда. Аз ще гледам освен провизии, да събера някое друго столче в колата, както и две-три сглобяеми пластмасови маси и може би една пейка.

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...