Премини към съдържание

Кой кога къде ще ходи на море


Препоръчано мнение

Колеги,

още под еуфорията на прекрасната среща в Търново и зададените въпроси от колегите - "Кога ще е следващата?" - пускам тази тема....

Ако с някой сме наблизо по едно и също време - да се видим, да ни духне бриза заедно, както се казва!

 

Аз ще съм след 20.07 (докато стигнат силите) на Къмпинг Арапя до Царево. Ако някой е наблизо по това време - да се обажда да пием по една ментичка с тоник и лимон на някой плаж......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз ще съм на Албена от 1.08 - 18.08! Предполагам , че ако се организира нещо във Варна , ще мога да намина ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна темичка :rolleyes: аз другия петък отивам за 3 дни на св.Константин и Елена, а от 20 до 26-ти - Бургас, Созопол...

Роско, ако решим да продължим надолу към Царево ще ти звънна :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве отпуск ще има 1-16 август - първо на палатка около Крапец за 3-4 дни, а след това на вилата в Бродилово (на 12км от Царево). Всичко трябва да завърши със сватба на 16-ти в гр.Раковски :D

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък цяло лято съм на Елените и Слънчев бряг. Ако някой минава или ще почива на близо, нека се обади. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 26 юли до 3-ти август съм на Созопол, аот 3-ти до 10 на Варна ,ако се засечем ще е екстра.....Поздрави!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък цяло лято съм на Елените и Слънчев бряг. Ако някой минава или ще почива на близо, нека се обади. :icon_thumbup:

Другата събота ще дойдем вечерта да те видим на Елените. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък цяло лято съм на Елените и Слънчев бряг. Ако някой минава или ще почива на близо, нека се обади. :icon_thumbup:

Ти да не работиш за Ветко Арабаджиев?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм всяка събота и неделя на Кранево , ако има някой на близо да се обажда да се запознаем.

Пък за бирите колко ще са не мога да кажа ...... но няма да са малко де :icon_drunk: :tooth: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък заминавам другата седмица по работа към Елените и там на едно хотелче ще слагам кабелчета :tok: А в останалото време ще се подвизавам в Свети Влас... и така цял месец сигурно, ама още незнам шефа дали ще даде си закарам Мицката там и дали има къде да си я паркирам без да ми я закача Спайдърмен :unsure: Ама и незнам и компче дали ще намеря да видя се мерна с някои колеги от Варна или Бургас, че събота и неделя няма какво да правя, освен на плажа да си пека дупето :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 3 до 13 август ще съм в Лозенец , ще ми приятно да пийна с някой мицу-фен . Роско , ако издържиш до тогава , задължително ще те посетя на Арапя . Иначе , на отиване може да мина през Сливен , да черпиш по една студена лимонада .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 3 до 13 август ще съм в Лозенец , ще ми приятно да пийна с някой мицу-фен . Роско , ако издържиш до тогава , задължително ще те посетя на Арапя . Иначе , на отиване може да мина през Сливен , да черпиш по една студена лимонада .

 

Аз може да мина някой ден през Лозенец, да хапнем с другарката по нещо. Остави някакви контакти и може да цъкна, като сме там :) Не е 100% сигурно де,че всеки ден сме на където ни видят очите, но все пак ...

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да мина някой ден през Лозенец, да хапнем с другарката по нещо. Остави някакви контакти и може да цъкна, като сме там :) Не е 100% сигурно де,че всеки ден сме на където ни видят очите, но все пак ...

Супер . Имаш ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от 29 юли до 2 август на Черноморец, живот и здраве. Ако има някой в близина, пишете ми на лично съобщение телефончето да се чуем и видим.

 

п.с. така като гледам с колегата Ивайло Иванов ще сме най-близо по това време, аз ще съм с жената и детето разбира се. Колега прати ми телефона на л.с. ще ти звънна като пристигна.

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от 29 юли до 2 август на Черноморец, живот и здраве. Ако има някой в близина, пишете ми на лично съобщение телефончето да се чуем и видим.

 

п.с. така като гледам с колегата Ивайло Иванов ще сме най-близо по това време, аз ще съм с жената и детето разбира се. Колега прати ми телефона на л.с. ще ти звънна като пристигна.

[

 

 

Ами ще се радвам да се видим и пиинем по питие,може и по 2 :icon_thumbup: ,и аз съм с прятелката така че се надявам жените да се заплеснат на някъде а ние... :icon_rock: Поздрави!!! :mitsu-smiley:

Редактирано от ivailo ivanov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък,може да се възползвам от предложението на Роско...Ще го изконтролирам по някое време... :P

С цялата си сган ще съм доста трудно мобилен, но ще се радвам да се видим! Плажът при нас е много хубав, така че и едноплажче може да спретнем, ще се чуем ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

още под еуфорията на прекрасната среща в Търново и зададените въпроси от колегите - "Кога ще е следващата?" - пускам тази тема....

Ако с някой сме наблизо по едно и също време - да се видим, да ни духне бриза заедно, както се казва!

 

Аз ще съм след 20.07 (докато стигнат силите) на Къмпинг Арапя до Царево. Ако някой е наблизо по това време - да се обажда да пием по една ментичка с тоник и лимон на някой плаж......

 

 

Ние с Женката пътуваме на 31 май вечерта и най-вероятно ще сме 3 дни на Арапя после 10 дни някъде но незнам къде точно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До 31 с бебето едва ли ще издържи компанията, но знае ли се...... Обадете се за всеки случай!

Здравей колега.Ако след 31.07 ще бъдеш в Сливен ще се радвам да се видим и запознаем.Ако искаш може да ми дадеш някакъв номер да ти звънна и да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0888 538 449 - Роско.

Плановете засега са след 31 да съм за няколко дни в Търново, но след 3-ти да се прибирам към Сливен за цяла седмица (пу, пу, да не мине котка път), така че може да спретнем една малка регионална, че се излагаме малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :D

И аз гледам през 1 или 2 уикенда да посещавам морето. Честа дестинация ми е юг (Лозенец, Царево, Арапя). Ще се радвам да се запозная и да пиинем по някоя друга бира и порция цаца с :mitsu-smiley: фенове.

Между другото ако видите "златно" Мицубиши Каризма съм аз.

Редактирано от KILL-JOY
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0888 538 449 - Роско.

Плановете засега са след 31 да съм за няколко дни в Търново, но след 3-ти да се прибирам към Сливен за цяла седмица (пу, пу, да не мине котка път), така че може да спретнем една малка регионална, че се излагаме малко.

 

Като си дойдете до Търново да не ме забравиш :tel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

От 1-ви до към 20 август мисля да се заседя в Бургас... Обаждайте се :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...