Премини към съдържание

Кой кога къде ще ходи на море


Препоръчано мнение

Аз от 13 до 18 август ще съм в Приморско, ако някой иска да се видим на по биричка и ще е по това време там или наоколо да звънне, телефона ми е в подписа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

0888 538 449 - Роско.

Плановете засега са след 31 да съм за няколко дни в Търново, но след 3-ти да се прибирам към Сливен за цяла седмица (пу, пу, да не мине котка път), така че може да спретнем една малка регионална, че се излагаме малко.

 

 

 

Значи на 8-ми съм ти на гости :icon_drunk: ,аз тогава излизам във отпуска :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заминавам довечера за Созопол или Черноморец, ще звънна утре на колегата Ивайло Иванов, ако има някой сега в близост кжете си за по биричка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Созопол, пристигнах и сега се наслаждавам на сладка биричка

Не забравяй и рибка, ей.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като има почиващи по морето, да заформим пак една Ханска ли?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тая Ханска?

 

Това е Бургаско-Варненска сбирка около Слънчев бряг. Ти докога си в Созопол, че може да се обадя ако ходя нататък. Или ти ако имаш идване към Бургас звънкай, може да пием по сокче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MUSIC BEACH KING SUMMER FESTIVAL

OCTABA end KUMM ( Romania ) - myspace.com/kummband - 31.07.09 / friday

Panican Whyasker end ODD CREW  - 01.08.09 / saturday

и Spirit of Burgas (програма) са добри варианти.

Редактирано от laskov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако ще има събиране около Сл.Бряг или Бургас казвайте и съм там, че аз вече почти месец съм във Влас и доста още ще си постоя тук :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Привет от слънчева Албена (днес не чак толкова :) ) !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм семейно на Арапя от 9-ти до 16-ти този месец, ако има някой наблизо да свирка - 0887539999, Слави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, който има време да мине към Бургас в сряда да следи тази тема. :good: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...mp;#entry140823

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Я да изтупам малко темата от прахта. :)

 

От 20-ти до 28-ми юли съм на Поморие...Ако някой е там по същото време - да се обажда... :sun: :beach: :sunrise2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от 1.09 до 12.09 в Бяла - брой го за Варна.

Сега правим контакти със служители в КАТ-Варна, за да пропускат :plane: на фирмата :mitsu-smiley: и да не се стряскат като във филма "Такси 1-2-3 и т.н. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние оставаме за догодина! :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

още под еуфорията на прекрасната среща в Търново и зададените въпроси от колегите - "Кога ще е следващата?" - пускам тази тема....

Ако с някой сме наблизо по едно и също време - да се видим, да ни духне бриза заедно, както се казва!

 

Аз ще съм след 20.07 (докато стигнат силите) на Къмпинг Арапя до Царево. Ако някой е наблизо по това време - да се обажда да пием по една ментичка с тоник и лимон на някой плаж......

 

Чудна тема Роско,

 

Аз съм в района - от 19 до 31 юли сме на Приморско, така че задължително ще трябва да вкараме малко бири :)

 

Между другото на 23ти ще скоча до Каварна и ще се върна на 26ти в Приморско. В този ред на мисли който ще ходи за концертите в Каварна http://www.kavarnarockfest.com/programa може да се обади да джиткаме заедно.

 

За мое огромно удоволствие там ще видим ACCEPT - който не е гледал последния им клип, сега е момента: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=104860537 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудна тема Роско,

 

Аз съм в района - от 19 до 31 юли сме на Приморско, така че задължително ще трябва да вкараме малко бири :)

Ще вкарвате бири с Роско,ама друг път... :)

Освен ако нямаш машина на времето,защото поста му е от миналата година. :P

Роско сега е малко по на север.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще вкарвате бири с Роско,ама друг път... :)

Освен ако нямаш машина на времето,защото поста му е от миналата година. :P

Роско сега е малко по на север.

 

Хи хи, ама съм заплес :) А ако е машина на времето то трябва да е :mitsu-smiley:

 

Но въпроса за Каварна си стои :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи, ама съм заплес :) А ако е машина на времето то трябва да е :mitsu-smiley:

 

Но въпроса за Каварна си стои :)

Ако не се случи нещо черезвичайно, мисля да намина на 24.07 :icon_rock: Ако наистина си там, дай на лични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се случи нещо черезвичайно, мисля да намина на 24.07 :icon_rock: Ако наистина си там, дай на лични.

 

Писах, ще се радвам да се организираме малко мицу-рок фенове :mitsu-smiley: - :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...