Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Събота на обичайното място и час? Може и неделя нямам претенции?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо ще кажеш ли по подробно кое е мястото и часът защото аз не съм от редовните дето посещават сбирките, а не ми се чете назад за да видя :).

Благодаря предварително .

 

а ще следя за кога остава срещата за събота или неделя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е полигона над буните. Часът е 19:00. Чакаме се там около 20 мин. Който дошъл - дошъл. От там слизаме долу на един чакълест паркинг и обикновено сядаме в близкото капанче. Предлагам, ако ви устройва събота, полигона, 19:00!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда, добре сте го намислили-бирено време :drinks: ши мина и аз да ударя една студена!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда, добре сте го намислили-бирено време :drinks: ши мина и аз да ударя една студена!

 

На теб ти свирих в събота. Бях спрял на центъра в кв. Аспарухово и ти мина покрай мен със спейса и домочадието, но не ме отрази :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На теб ти свирих в събота. Бях спрял на центъра в кв. Аспарухово и ти мина покрай мен със спейса и домочадието, но не ме отрази :)

Сори,не съм те видял.Бях много "снощен" и мъ мъкнеха на плаж!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням! Утре 31.07.2010г. от 19:00 до 19:20 ще ви очаквам на полигона над буните. След това слизаме да пием бира :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да се пробвам, ама нали съм още на работа....... та утре ако не е така, мове да се разхладим заедно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата днес мина супер и благодаря на феновете. Другата събота организираме събиране на компанията с пържолки и пиене на вилата на Николай М. М. Предлагам да се съберем в събота привечер да си напазарим и в кюп да се отправим към местност Галата където да си направим едно весело изкарване. За тези които няма да могат да се приберат има опция преспиване ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше супер :) . Емо тря ти пратя снимките по скайп да ги качиш,че аз не знам как става :)

А за другата седмица аз специялно няма да мога да пресъствам,че ще съм по южното черноморие :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата днес мина супер и благодаря на феновете. Другата събота организираме събиране на компанията с пържолки и пиене на вилата на Николай М. М. Предлагам да се съберем в събота привечер да си напазарим и в кюп да се отправим към местност Галата където да си направим едно весело изкарване. За тези които няма да могат да се приберат има опция преспиване ;)

Живот си живеете вие..... надявах се да се измъкна, но уви.... преди 20 мин приключих бач за деня....... И заранта пак.... Тъй както е тръгнало - може и да откарам до другата среща......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Павлине скайпа ми го имаш, а и в профила ми е записан. Пращай снимките :)

Колеги моля да изявите вашето желание за въпросното събиране!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще ви помоля още веднъж да заявите желание за събирането на маса :)

Колегите които ще сме към момента:

 

Dell

Николай М.М.

star

TheRedOne

boko84

Emil Dimitrov

 

П.С. Дориане какво стана ще ходиш ли на Сливен или ще си с нас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Внимание! Утре събота 07.08. се събираме на пикадили център (до окръжна болница) в 18:00. В 18:20 влизаме и си пазарим. След това потегляме за Галата към вилата на Николай. До утре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...