Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Съгласих се :specool:

 

И за да е наистина един вид календара , най-разумното решение го прочетох малко по-нагоре , а именно:

Да се пропорционира километража така , че да не захапва от колите и да се увеличат малко буквите за дните. Мисля , че тогава анкетата ще е на 100% за едно мнение.

 

 

 

:icon_thumbup:

 

Щом така лесно се съгласяваш (и разваляш хубавия спор ;) шегувам се сествествено) ще кажа следното :

Не се заблуждавайте с 63% изображения! Като се разтегне снимката , цифрите стават по 1см. Виждат се от 2м спокойно. Ако тази дъга се разтегне ще забележите , че тя става, точно колкото хоризонталните дати ;) Т.е. разлика в големината няма. Само във формата. Това, че датите попадат върху някои коли, не може да се коригира, освен ако не се промени формата на календара или пък снимките предварително да бъдат композирани така , че да го позволяват. Не си заслужава да се сменя формата според мен ... целия труд и време ще отидат на вятъра, а това са неща, които трябва да се ценят, особено като са чужди :icon_drunk: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Щом така лесно се съгласяваш (и разваляш хубавия спор ;) шегувам се сествествено) ще кажа следното :

Не се заблуждавайте с 63% изображения! Като се разтегне снимката , цифрите стават по 1см. Виждат се от 2м спокойно. Ако тази дъга се разтегне ще забележите , че тя става, точно колкото хоризонталните дати ;) Т.е. разлика в големината няма. Само във формата. Това, че датите попадат върху някои коли, не може да се коригира, освен ако не се промени формата на календара или пък снимките предварително да бъдат композирани така , че да го позволяват. Не си заслужава да се сменя формата според мен ... целия труд и време ще отидат на вятъра, а това са неща, които трябва да се ценят, особено като са чужди :icon_drunk: :mitsu-smiley:

 

 

Мерси за отличното пояснение колега.

 

Аз предлагам да изчакаме още малко с анкетата, понеже са гласували само 28 до момента, а заявилите календари са към 40 :), за да бъде решено окончателно :)

 

Понеже до момента са заявени към 100 бройки. И няма как да покриеме цената за 200 бройки, взех за по малко.

 

За 150бр. -1560лв - 10,40лв на календар

 

За 100бр. -1530лв - 15.30лв. на календар

 

Лошото е че за 100 бройки цената се вдига доста :( :(

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Цял клуб не можем да се съберем за поръчка на 150 календара ли? :o

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се пусне един банер в форума - "Последни поръчки за календар 2010!!!!!!" :) така няма да има после "Абе аз не видях :("

 

Между другото тоя банер може и да се пуска и при други активни клубни действие ;)

 

Ако приемете идеята - искам една биричка на следващата сбирка :P ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе не знам , ама гледам , че резултата за желанията се обръща сериозно :) интересно е ... явно няма да позная, кой е предпочитания дизайн :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе не знам , ама гледам , че резултата за желанията се обръща сериозно :) интересно е ... явно няма да позная, кой е предпочитания дизайн :dntknw:

 

Най лошото е че с тези резултати нищо не се решава, пак сме там откъдето тръгнахме............................................................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе не знам , ама гледам , че резултата за желанията се обръща сериозно :) интересно е ... явно няма да позная, кой е предпочитания дизайн :dntknw:

 

Интересно се получава , да :) Май , май и компромиса след още малко ще стане по равно и тогава ....

 

 

Ники , няма какво да го мислим толкова . Отсечи какво е твоето мнение и действайте. След това в най-кратък срок (без да пришпорваме дизайнера) покажи крайния продукт (с празници и т.н.) и пускай списък с кой колко бройки иска да видим и крайната бройка ( и получената цена).

 

П.С. И въпреки ,че не сме в народното събрание :) и няма достатъчно "въздържали се" (за смесения вариант) мисля , че едно такова решение няма да откаже 17-те човека против километраж. ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ! Нека и другите да споделят при такъв компромис ще заявят ли своите бройки.

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тези размишления относно процентите - добре че не сте в Народното събрание, че кой знае какви закони щяхте да изковете!

Ако за бюджета на държавата гласуват "за" - 50%, "против" - 25% и "въздържали се" - 25% нямаше ли да го приемете?

Казано иначе, "за" са за километража, "против" - са за хоризонтални дати и "въздържали се" - са и тъй и инак...

За бюджет трябва КВАЛИФИЦИРАНО мнозинство. Така че с тея проценти няма да се приеме. :icon_thumbup:

И нали се сещате, че никой няма да брои кинта за календар ако не му харесва. :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля всички които са гласували за хоризонтален дизаин на цифрите да кажат дали са съгласни с 6 на 6 страници, за да мога да задвижа нещата.

 

Понеже както гледам нещата, нямаме друг избор (поне според мен )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля всички които са гласували за хоризонтален дизаин на цифрите да кажат дали са съгласни с 6 на 6 страници, за да мога да задвижа нещата.

 

Понеже както гледам нещата, нямаме друг избор (поне според мен )

 

Ако 6 на 6 страници означава двустранно отпечатване- съгласен съм

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора ,какво ви става :icon_hmm: от един календар цяла сватба направихте , който се е заел със задачата да пуска календара какъвто го прецени , а на който не му харесва да не си купува , че дойде нова година :icon_hammering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора ,какво ви става :icon_hmm: от един календар цяла сватба направихте , който се е заел със задачата да пуска календара какъвто го прецени , а на който не му харесва да не си купува , че дойде нова година :icon_hammering:

 

Подкрепям! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

мисля , че едно такова решение няма да откаже 17-те човека против километраж. ...

 

Моля всички които са гласували за хоризонтален дизаин на цифрите да кажат дали са съгласни с 6 на 6 страници, за да мога да задвижа нещата.

 

Понеже както гледам нещата, нямаме друг избор (поне според мен )

 

Първо, гласувал съм "за" линенийния вариант, което в никакъв случай не искам да се приема, че съм "против" километража, просто такива опции бяха изведени в анкетата. Лично за мен блоковия вариант на тазгодишния календар по-ми допада. Това е само мое ЛИЧНО МНЕНИЕ.

 

Второ, считам, че това какъв да бъде дизайна на датите не е най-важното за един календар. По-скоро (пак лично мнение) следва да е водещ принципа за създаване на продукт, който има своя аудиторна принадлежност, да може всеки привърженик на :mitsu-smiley: с удоволствие да се идентифицира с този продукт, дори и колата му да не е на календара, и в същото време самият продукт да се откроява на фона на останалата ширпотреба, което вече си е важен признак за сериозността на една организация да се популяризира чрез такива материали.

 

А относно какъв ще бъде формата на датите - отдавна всеки от нас трябва да е надживял възрастта, когато се тръшка да е точно неговото и нищо друго. Поздравления за творческия екип - добър продукт се е получил. Това дали датите ще бъдат по формулата 6х6, 5х5 8х8 или нещо друго за мен лично е без значение - важното е като поставя крайния продукт в офиса всеки от колегите ми да разбере, че клубът е сериозна организация, щом може да представи такъв продукт (поне такъв беше ефекта със сегашния календар).

 

Призовавам всички колеги към активност и компромис, за да може по-скоро да стане готов календара.

 

Поздрави.

 

П.С. Вече двама колеги са ме търсили като консултант относно Галантите и очаквам скоро да се присъединят към клуба.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо, гласувал съм "за" линенийния вариант, което в никакъв случай не искам да се приема, че съм "против" километража, просто такива опции бяха изведени в анкетата. Лично за мен блоковия вариант на тазгодишния календар по-ми допада. Това е само мое ЛИЧНО МНЕНИЕ.

 

Второ, считам, че това какъв да бъде дизайна на датите не е най-важното за един календар. По-скоро (пак лично мнение) следва да е водещ принципа за създаване на продукт, който има своя аудиторна принадлежност, да може всеки привърженик на :mitsu-smiley: с удоволствие да се идентифицира с този продукт, дори и колата му да не е на календара, и в същото време самият продукт да се откроява на фона на останалата ширпотреба, което вече си е важен признак за сериозността на една организация да се популяризира чрез такива материали.

 

А относно какъв ще бъде формата на датите - отдавна всеки от нас трябва да е надживял възрастта, когато се тръшка да е точно неговото и нищо друго. Поздравления за творческия екип - добър продукт се е получил. Това дали датите ще бъдат по формулата 6х6, 5х5 8х8 или нещо друго за мен лично е без значение - важното е като поставя крайния продукт в офиса всеки от колегите ми да разбере, че клубът е сериозна организация, щом може да представи такъв продукт (поне такъв беше ефекта със сегашния календар).

 

Призовавам всички колеги към активност и компромис, за да може по-скоро да стане готов календара.

 

Поздрави.

 

П.С. Вече двама колеги са ме търсили като консултант относно Галантите и очаквам скоро да се присъединят към клуба.

:mitsu-smiley:

 

Е тва е приказка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закривам споровете за тази година относно календара на :mitsu-smiley: :)

 

Дизайна се променя и ще бъде 6 с километражи и 6 с нормални дати, църковните празници ще се нанесът и мисля да спреме да спориме (дано сте съгласни )

То е ясно, че немога да угодя на всички ( дано поне на повечето съм успял )

Пускам банковата сметка за да пускате пари, моля напишете си ника във форума за да знам кой колко пари е дал :icon_thumbup:

И предлагам да събираме пари по цената за 100 бройки, и ако събереме за 150 ще върна парите на всеки при получаването на календара ( ако сте съгласни )

 

Pro Kredit Bank

 

Фирма - Идея-Р ООД

 

IBAN - BG51PRCB92301014498420

 

BIC - PRCBBGSF

 

Бенифицент - Роза Стоянова

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се рови назад по страниците. Ники, по колко лв. за поръчан брой ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отличното пояснение колега.

 

Аз предлагам да изчакаме още малко с анкетата, понеже са гласували само 28 до момента, а заявилите календари са към 40 :), за да бъде решено окончателно :)

 

Понеже до момента са заявени към 100 бройки. И няма как да покриеме цената за 200 бройки, взех за по малко.

 

За 150бр. -1560лв - 10,40лв на календар

 

За 100бр. -1530лв - 15.30лв. на календар

 

Лошото е че за 100 бройки цената се вдига доста :( :(

 

 

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закривам споровете за тази година относно календара на :mitsu-smiley: :) ........................

..........................

И предлагам да събираме пари по цената за 100 бройки, и ако събереме за 150 ще върна парите на всеки при получаването на календара ( ако сте съгласни )

...................

:mitsu-smiley: Точно така. Но предлагам ако се съберат 150 (мисията невъзможна) да не се връщат пари, а да ги заделите за дечицата от Стара Загора. Аз ще преведа пари в началото на другата седмица. Кажи някакъв срок до кога ще се събират за да знаят хората? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Подкрепям за децата да бъде остатъка, ако преминем 150 броя.

Това обаче не можем да го наложим на хората.

Всеки си решава индивидуално. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Точно така. Но предлагам ако се съберат 150 (мисията невъзможна) да не се връщат пари, а да ги заделите за дечицата от Стара Загора. Аз ще преведа пари в началото на другата седмица. Кажи някакъв срок до кога ще се събират за да знаят хората? :mitsu-smiley:

 

 

Mного добра идея :)

 

Но как да ти кажа краен срок, колкото по бързо ги сабереме толкова по бързо ще си получите календарите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...