Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

  • Admin

За съжаление не разбирам нищо от фотошоп. Трябва да каже някой, който има понятие. Дизайнера я е одобрил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Е то хубаво ще асфалтирате корсата ;) ама и сянката която пада върху галанта трябва да се махне. Няма ли да е бая играчка това?
:mitsu-smiley: Адаш, не би трябвало да му отнеме повече от 5 минути. Все пак с това се занимава човека.

Искам да помоля Ники да погледне контура, който е около интернет адреса ни на корицата - долната му част я няма и изглежда като отрязан. Ще може ли да се очертае и долната част за да е по-завършено? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то хубаво ще асфалтирате корсата ;) ама и сянката която пада върху галанта трябва да се махне. Няма ли да е бая играчка това?

 

Бая играчка ще е, ма нали трябва да си изпрося почерпката някак :icon_drunk: (шегувам се ), дано се получи добре :)

Ми аз съм се заел да направя и календариума ( със всички празници и тн. ) и ще направя най доброто което мога със обработването на снимките ( вие ще кажете после дали съм се справил )

Само ви моля за малко търпение (хубавите неща стават бавно), и да не се караме кои коли участват, понеже има 1000 коли и 12 места, с Биг Бос правиме всичко по силите си всички да сте доволни ( но това е почти невъзможно )

 

Ето и поръчките за календари, ако не си виждате името моля пуснете пост да ви вкарам :).

 

Заявили до момента :

 

Аз - 2бр.

Vanjo - 4бр.

Sirko - 1бр.

Stanimirko - 4бр

Becko - 2бр.

Ivaylo Iliev - 2бр.

somalietsa - 2бр.

Vasil Sivkov - Noby - 4бр.

Ивайло Нинов - 2бр.

joreto - 2бр.

Светла и k1k1 - 4 бр.

наката - 2бр.

krotal - 1бр.

midori - 1бр.

SLX -2бр.

kobalto -2бр.

Mitsubishi -2бр.

GT PoWeR -1бр.

Big Boss - 4

Петър Атанасчев - 2

rosko - 1

bobana75 - 2

наката - 2

Modrus - 2

dragnipur - 1

jolly_roger - 2

rosko -1

todormitew - 5

 

Общо - 62бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Адаш, не би трябвало да му отнеме повече от 5 минути. Все пак с това се занимава човека.

Искам да помоля Ники да погледне контура, който е около интернет адреса ни на корицата - долната му част я няма и изглежда като отрязан. Ще може ли да се очертае и долната част за да е по-завършено? :mitsu-smiley:

 

 

Само да кажа че си е играчка но, ще се направи сянката (не е точно 5 мин:) )

А за дизайна, нарочно е направен така, но не е проблем да се оправи ако искате :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш снимката с голяма резолюция, ще я върнем. Трябва да е над 2 мб. Това са изискванията на дизайнера.

Не е лично към никой човек от форума или модел. Моля за разбиране. :)

Имам я въпросната снимка -аз съм я правил и то с добър апарат , но ще мога да я дам след няколко дена понеже е на компа ми в София, а сега съм в Ст.З.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

участниците в календара ще получават ли безплатно копие :)

 

Ако е така искам 1 бройка. Ако ли не - 2 бройки

:mitsu-smiley: Лео, тази година решихме да няма безплатни бройки. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ... чак безплатни календари хехехеее :) няма безплатен обяд :shades:

 

Да, добре, че поне достъпа до форума е безплатен все още :giggle:

 

Значи 2 бройки за мен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ... чак безплатни календари хехехеее :) няма безплатен обяд :shades:
:mitsu-smiley: До миналата година имаше по 1бр. за всеки член на клуба. Тази обаче спестените по този начин пари ще идет за дечицата от дома в Ст. Загора. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някаква ориентировъчна цена за календара... Иначе и за мен 1 брой.

 

На 2ра страница съм дал цени :)

 

Но ето ви ги пак, да не търсите

 

Размери на тялото: макс. 320/480 mm

Захващане: спирала с кукичка в средата - по тясната страна или по дългата

Печат: пълноцветен HQ-Offset

Хартия: 200 грама - Гланц или Мат

 

 

Брой страници: 13 + подложка

 

Картинките трябва да са с резолюция 250-300 dpi !

 

 

Цена при тираж 200 бр. - 9.75 за 1 бр.

Цена при тираж 300 бр. - 7.22 за 1 бр.

Цена при тираж 400 бр. - 6.08 за 1 бр.

 

Цените включват дизайн/предпечат и UV лак и са без ДДС,

 

 

Брой страници: 7 + подложка

 

 

Цена при тираж 200 бр. - 7.80 за 1 бр.

Цена при тираж 300 бр. - 5.60 за 1 бр.

Цена при тираж 400 бр. - 3.98 за 1 бр.

 

Цените включват дизайн/предпечат и UV лак и са без ДДС,

Срок за изработка 10 работни дни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в списъка с един брой ,но сега искам още един така ,че ми пишете два броя. И едно огромно БЛАГОДАРЯ на момчетата за положените усилия :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: До миналата година имаше по 1бр. за всеки член на клуба. Тази обаче спестените по този начин пари ще идет за дечицата от дома в Ст. Загора. :mitsu-smiley:

 

И по-добре, че май все по-малко хора се намират, които да не са егоисти и да мислят само за себе си...

Всъщност предлагам, да да отделим от събраните пари за няколко календара за дома :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш снимката с голяма резолюция, ще я върнем. Трябва да е над 2 мб. Това са изискванията на дизайнера.

Не е лично към никой човек от форума или модел. Моля за разбиране. :)

Все пак, не е редно да махате 4х4. А и снимки има - просто разгледайте темите. И то с голяма резолюция. Вижте в "ГАРАЖ". Просто въпрос на желание........ Все пак това е цял един раздел....

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Календарчето ще стане супер :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

:mitsu-smiley: И аз ще искам 1 брой :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Все пак, не е редно да махате 4х4. А и снимки има - просто разгледайте темите. И то с голяма резолюция. Вижте в "ГАРАЖ". Просто въпрос на желание........ Все пак това е цял един раздел....

 

Ваньо, пропуснал си най-важната част от темата. :)

Няколко пъти споменахме, че на дизайнера му трябват снимки с голяма резолюция и поне да са 2 мб.

В гаража няма такива.

Имаш ли такава снимка да ни пратиш примерно на мейла ни? Предполагам че всички бихме искали да имаме и 4х4 на календара. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, моят си показваше много качествено датите...Нямам никакви оплаквания... :D

Да ама нали се сещаш, че календарите се правят не заради това да си гледаме датите !!! Дати и във вестниците има и то всеки ден. И времето пише и хороскопа и куп други глупости, дето не ме вълнуват.

На който му стига да си гледа само датите, не му е нужен какъвто и да е календар. Да си поглежда телефончето. И там ги пише. Даже актуален час има.

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1 бр. и за мен.

Всеки иска на календара да е неговата кола, което е невъзможно. Според мен по важно е на него да има :mitsu-smiley: и когато го погледнем да виждаме любимата ни марка, а не любимият ни модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махме и Otlander-a ,така ли ? Така нямаме нито един представител на високо проходимите машини.

Снимката изглеждаше добре съчетана с Каризмата

 

 

То и Каризма няма.

 

Айде да я дадем пак, уж вземем че "излъжем" дизайнера:

 

http://img30.imageshack.us/i/015450466big.jpg/

 

Ако се намери снимката или ако някой има Photoshop да я направи по-добре, но трябва да я има. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...