Премини към съдържание

Софийският вандал


silveria

Препоръчано мнение

Доста нагличко :mad:

 

Нагличко е написано от журналиста...! Знам как се правят подобни репортажи... знам и как се преувеличава винаги, как се подбира ъгъл на снимката и т.н. Аз лично също съм виждал страшни идиотии, но те обикновено са от скъпи автомобили със сини буркани отпред!

 

Сакън...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък вандал ?

Само той ако е с мед да го намажеш , сигурно автора на статията не е паркирал и той така ?

Безгрешни хора няма . Ама е добре да внимаваме и да не изпадаме в такива тъпи ситуации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, аз едно време пред УНСС, като нямах достъп до паркинга, паркирах айде да не е честно, но се случваше на пешеходната. Просто като няма къде, ТО ИМА ПОВЕЧЕ КОЛИ ОТКОЛКОТО СТУДЕНТИ, ми то не се живее!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В София вече единственото останало място за паркиране е върху знаците "Забранено паркирането". То е такъв кошмар, че изобщо не мога да го виня човека. Че не е редно - не е! Но пък ако е въртял 30 мин. да намери място, ще паркира не, ами няма и да мръдне. А този журналист с чистата си съвест да беше написал и колко въглероден окис отделя точно този автомобил на точно този нарушител и да сметне как е повлиял на глобалното затопляне и колко бели мечки е съсипал.

Аман от псевдо журналисти. То не са журналисти бе, то са си чисти спамери :spamer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вандал? Айде стига бе! Не може да бъде! Преби двама и почти удуши една пенсионерка, ама тя излезе трета братовчедка на кмета, та се оттърва!

И ние имаме журналистика, нали? Гражданска позиция изразяват всичките, това, освен, че е ТОП новина - къде паркираме - извън "синята зона", ощетяваме СГО - отвлича и вниманието от сериозните проблеми на София и страната.....

Пу, и на журналистите всичко хубаво, както се казваше в един стар виц за енергото! Или за Топлофикация беше? Нееее, май за ВиК.... Глупости, за БТК.....

 

И на всичките - всичко хубаво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вандал? Айде стига бе! Не може да бъде! Преби двама и почти удуши една пенсионерка, ама тя излезе трета братовчедка на кмета, та се оттърва!

И ние имаме журналистика, нали? Гражданска позиция изразяват всичките, това, освен, че е ТОП новина - къде паркираме - извън "синята зона", ощетяваме СГО - отвлича и вниманието от сериозните проблеми на София и страната.....

Пу, и на журналистите всичко хубаво, както се казваше в един стар виц за енергото! Или за Топлофикация беше? Нееее, май за ВиК.... Глупости, за БТК.....

 

И на всичките - всичко хубаво!

 

 

 

...........и Аз да им е.................... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се смях като прочетох "статията" на "журналиста"!!!! Автомобила,че е паркиран неправилно,така е!!!!Ама някой пита ли го защо така е паркирал?Защото му харесва да спира на пешеходна пътека или защото НЯМА къде другаде да се паркира??Във Варна е същата ситуация,пред блока ми паркинга е ужас,няма места хората спират в градинките.Ако имаше начин и на трафопоста отгоре щяха да паркират.По тротоарите сложиха колчета да не паркираме,да минават спокойно пешеходците,ама никой не се сеща ,че не паркираме там защото ни е готино а защото няма къде другаде.Но си плащам 200 лв данък,120 гражданска и 60 лв винетка нали?Ама нито пътища имам на които да карам спокойно,нито къде да паркирам спокойно!!!!

........................................................................................

 

Редактирано от модератор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горкият човек, жив рецидивист в затвора трябва да влезне...!

Може ли да ни занимават с подобни глупости на фона на толкова фрапиращи проблмеи в държавичката ни?

В''Софийски вандали" защо не пишат как ''горките'' хорица застроиха и градинки и паркове....?! Че няма място не за паркиране ами къде да се подхлъзнеш и да паднеш от строежи! Всеки журналист трябва да има приоритети, а не да пише глупости само да е в ''играта''!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неможе и аз да не се отбележа там ;)

 

и аз съм в кюпа няма как :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питате този шофьор е вандал.

Днес на Кошарите като правих левият завой ,един такъв камион щеше,да ме отнесе отстрани.Беше на точно един пръст странично от кола ми.Въобще не знаеше,че съм до него.Ако не му бях свирнала щеше да ми обърше цялата лява част .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова стана толкова "модно" и в БГ да се карат джипове, SUV, танкове, Hummers, БТРи... едно заради лунния пейзаж и две заради "военната" обстановка по пътищата.

 

Не че е свързано с тая тема, но днес карам покрай светофара на Попа с не повече от 5 км/ч на първа скорост и попаднах в е***ти кратера, чак десния носач се удари! Не го видях, защото задръстването беше сериозно и дистанцията между мен и предната кола - съвсем малка (движим се бавно и не пускаме тарикати да се предреждат). Такова чудо в центъра на София не бях виждал, с Лансера съм стигал до хижа Вада (Рила) без да го одраскам дори, а там си е доста нагънат асфалта (където го има). Не знам, следващото ми возило определено ще е от SUV нагоре, ако ще го карам в БГ, разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...