Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Още един V6 в Бургас


LEKIA

Препоръчано мнение

Здраво, хора! Само да ви се похваля с новата придобивка-V6,98-ми набор,кожи,можи-абе красота.А как върви ,малеее!!!

Досега карах BMW(уж яката работа),ама самолета направо изби рибата-влюбен съм.Най-готиното е че много малко хора знаят

за какво става въпрос,чак пичовете в КАТ,дето слагат накрая номерата и са се нагледали на кви ли не коли,се изкефиха много и питаха "къф е филма".Абе кефя се много,ама няма да ви занимавам повече. Само ще ви помоля да ми кажете какъв номер се водят модела и мотора,да съм в час.Благодаря предварително.Поздрави на всички.

post-4431-1226349186.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито градски :).Дано с годините да си все така влюбен в колата си,че и повече ;) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здраво, хора! Само да ви се похваля с новата придобивка-V6,98-ми набор,кожи,можи-абе красота.А как върви ,малеее!!!

Досега карах BMW(уж яката работа),ама самолета направо изби рибата-влюбен съм.Най-готиното е че много малко хора знаят

за какво става въпрос,чак пичовете в КАТ,дето слагат накрая номерата и са се нагледали на кви ли не коли,се изкефиха много и питаха "къф е филма".Абе кефя се много,ама няма да ви занимавам повече. Само ще ви помоля да ми кажете какъв номер се водят модела и мотора,да съм в час.Благодаря предварително.Поздрави на всички.

Честито , много безаварийни и те чакаме на срещите в Бургас всеки последен петък на месеца в спортна зала "Бойчо Брънзов" / зала Изгрев/ на кафето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красота, - със здраве да си я караш и мнооого безаварийни километри да и навъртиш!

...а ей тоя пасаж от първия ти пост най-мнооо ма кефи и вече ни е май до болка познат:

LEKIA

Досега карах BMW(уж яката работа),ама самолета направо изби рибата-влюбен съм.Най-готиното е че много малко хора знаят

за какво става въпрос...

 

На т'ва му са вика първи симптоми на "болестта"...

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито още веднъж и от мен! Знаех си, че ще се похвалиш за придобивката, защото както ти казах, Галанта ти е от Испания и е много читав. Поне да си беше направил нови снимки, щото колегите тук ще разберат от къде си го купил :icon_thumbup:

Пожелавам ти само хубави моменти с този "звяр". Вече и ти си заразен от болестта "Галант" от която не знам да има излекувал се. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами всички сме "болни" от болестта Галант. Който не иска да се "разболява", да не се качва да Галант. И да не забравя, "болестта" е силно заразна, може да се заразиш и само като гледаш колата и слушаш суперлативите по неин адрес. :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами всички сме "болни" от болестта Галант. Който не иска да се "разболява", да не се качва да Галант. И да не забравя, "болестта" е силно заразна, може да се заразиш и само като гледаш колата и слушаш суперлативите по неин адрес. :specool:

 

Кой на какво ще се качи е въпрос на личен избор, а дали ще се "разболее" е въпрос на имунитет! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички Галантаджии сте един дол дренки само се чепкате вместо да водите разговори , ама то това се дължи на IQ-то ви . Кой нормален човек кара 10 годишна кола и и се радва като на нова , поне скоро повечето сте се качвали на ЕВО-то , ама не ви увират главите , че това е колата , ма радвайте се на каруците - дървени кратуни. :icon_hammering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички Галантаджии сте един дол дренки само се чепкате вместо да водите разговори , ама то това се дължи на IQ-то ви . Кой нормален човек кара 10 годишна кола и и се радва като на нова , поне скоро повечето сте се качвали на ЕВО-то , ама не ви увират главите , че това е колата , ма радвайте се на каруците - дървени кратуни. :icon_hammering:

 

Абе до някъде си прав колега, особено в частта за 10-те години. Само ще те помоля да ми кажеш, щом ние сме "Галантаджии", кои сте вие, че отдавна искам да си повиша IQ-то и да се присъединя към вас или то IQ-то върви с модела?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Хиляди безавариини клометри и само радост да ти носи диаманта!

И да дойдеш на 28.11.2008( мисля, че това е последния петък за месеца) пред зала Изгрев, хем да се запознаем, хем да се порадваме на живо на красавеца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички Галантаджии сте един дол дренки само се чепкате вместо да водите разговори , ама то това се дължи на IQ-то ви . Кой нормален човек кара 10 годишна кола и и се радва като на нова , поне скоро повечето сте се качвали на ЕВО-то , ама не ви увират главите , че това е колата , ма радвайте се на каруците - дървени кратуни. :icon_hammering:
Ми кво да правим, като сме тъпи, и няма кой да ни "светне"........ :lol: ......И освен това Галант е :first: .....пък Лансер- :second: ....че и по-назад...... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички Галантаджии сте един дол дренки само се чепкате вместо да водите разговори , ама то това се дължи на IQ-то ви . Кой нормален човек кара 10 годишна кола и и се радва като на нова , поне скоро повечето сте се качвали на ЕВО-то , ама не ви увират главите , че това е колата , ма радвайте се на каруците - дървени кратуни. :icon_hammering:

 

Хе-хе, намери се най-после един "умник" да ни каже колко ни е ниско IQ-то, но вероятно той още не се е качвал на Галант. Скоро возих един доктор от Сливен и като пристигнахме, той сподели, че имат чисто нова служебна Тойота Авенсиз, но 10-годишния Галант вози много по-добре от нея..... и това ако не е признание, здраве му кажи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички Галантаджии сте един дол дренки само се чепкате вместо да водите разговори , ама то това се дължи на IQ-то ви . Кой нормален човек кара 10 годишна кола и и се радва като на нова , поне скоро повечето сте се качвали на ЕВО-то , ама не ви увират главите , че това е колата , ма радвайте се на каруците - дървени кратуни. :icon_hammering:

:icon_clap:

ХАХАХАХХАХА хохохохоо ХЕХЕХЕХЕ хеееееее (иска ми се да го докарам като смеха на Джокера от последния Батман)

 

Искам колегата внимателно да чете и да обърне внимание на автомобилите които съм карал и съм се возил... И не съм се чуствал комфортно по 1 или друга причина.

 

1. WV Vento 1.9TD - Каруца с турбина трака и тресе евтиното си е евтино ... Отговаря на стандартите на повечето българи :icon_blush:

2. Ford mondeo combi - Пак същата каруца 1.9ТД само че по тихичка и климатик си имаше .. Малко по добре вози но пък е мнооооооого тромава и изобщо не става за каране .. слезни пеш по добре..

3. BMW все 3-ки 2.5ТД 96' и 2.2 бензинец 2003-4 ... бързи каручки (много бръмчат) ама то само така ти се струва защото плавно не може да потегли тази кола + тва е супер тясна и неудобна. не отговаря на жизнения ми статус .. даже 2.2 беше акцизна за 7 коня отгоре :icon_crying:

4. Ланчии ... Много глезотии има вътре и докато поевтинее за да си я купим 90% от тях не стават за употреба.

и още куп други каруци както казваш :)

 

Забравих да вметна, че онзи ден возих едни пичове (беше тъмно) и ме питаха - Тази кола не е ли чисто нова?!?

 

Аз не се качих на Ево-то щото Умните глави преди мене които "могат" да карат стопиха съединителя...

И с този пост просто отговарям на закачката ти с закачка и голяма усмивка :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички Галантаджии сте един дол дренки само се чепкате вместо да водите разговори , ама то това се дължи на IQ-то ви . Кой нормален човек кара 10 годишна кола и и се радва като на нова , поне скоро повечето сте се качвали на ЕВО-то , ама не ви увират главите , че това е колата , ма радвайте се на каруците - дървени кратуни. :icon_hammering:

Колко мъка има по този свят........и злоба!

Човека нещо не е добре психически, не му обръщайте внимание, той все още се радва ако му стане. Той е прав и три галанта да имаш, като не ти става

какъв мъж си тогава! :icon_clap:

Честито на колегата !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе до някъде си прав колега, особено в частта за 10-те години. Само ще те помоля да ми кажеш, щом ние сме "Галантаджии", кои сте вие, че отдавна искам да си повиша IQ-то и да се присъединя към вас или то IQ-то върви с модела?

 

Да, ако може завийте ми и на мен едно IQ - към половин кило. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що клепате на човека темата и се дрънкате в нея? Я не му обръщайте внимание на някакво недоразумение, което се държи като гоУфаджия! Аааааа, колеги, дръжте се естествено и сериозно, кaкто подобава на форум, като нашия!

 

Колега, честито и много да и се радваш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе колеги, нека не размиваме темата и не се сърдим на човека за изразеното мнение. Ние уважаваме всяко становище, па макар и да не го споделяме напълно (поне до толкова IQ-то ни стига :D ). А пък и съм сигурен, че колегата не е вложил лош умисъл в изказването, просто е искал да стане забавно. :rofl:

 

Честито на колегата за новата придобивка. Желая му шофиране без грижи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, то е! Красиво е нали? :icon_thumbup:

И аз много ги харесвам тези , даже повреме на тестдрайва до като другите караха Ево-то аз карах Галанта на Станислав :icon_thumbup: наистина неописуемо е :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...