Премини към съдържание

Искам Galant


marto234

Препоръчано мнение

здравейте, по прочетох малко за галанта разбрах за двигатели.......интересува ме как стои въпроса с частите сега карам хонда и да кажа не са чак толкова скъпи примерно колко струва един фар за тази кола един амортисиор.........

кое им е слабата част, насочил съм се към 2.0 16в и газов инжекцион мога да сложа мисля че динамиката като цяло е добра

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Страхотно си се насочил колега...и един съвет от мен: свържи се с колегата Mitsubishi - в момента предлага една страхотна червена стрела! Точно този двигател който искаш... и да не кажа ,че цената му е вече като за подарък! Няма да съжаляваш -поне опитай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Динамиката на Галанта определено е добра, дори и на газ.

Части има, не са кой-знае колко скъпи, понякога се чака доставка, но ..... така е. Цени - питай колегата ceno83, момчето работи в Ратола.... Говоря за оригинални. Заместители има, не са скъпи, но за качеството - гаранция-Франция. Има и втора употреба, тук няколко колеги продават и им излизат честичко такива неща

Купувай и да се похвалиш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя дали към хонда да се насоча...Незнам направо съм пред развод с галанта :icon_blush: ...заради жена.... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се чуди много направо взимай. Части ако няма ше се намерят. :rulez:

Eй тоя тип мнения са ми любимите... Ясни, конкретни, убедени.... хонда имах допреди няколко месеца и то от добрите - акорд купе 6-та генерация, галантът има още да заслужи, преди да кажа, че е по-добър от нея...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, по прочетох малко за галанта разбрах за двигатели.......интересува ме как стои въпроса с частите сега карам хонда и да кажа не са чак толкова скъпи примерно колко струва един фар за тази кола един амортисиор.........

кое им е слабата част, насочил съм се към 2.0 16в и газов инжекцион мога да сложа мисля че динамиката като цяло е добра

Като цяло не е болка за умиране .............предни спир. дискове - от 80 до 180 лв. /бр. - зависи от марката и модела/размера на диска, преден фар ,менте - 200 лв. оригинален , има за по 400 има и за по 600-700 лв. зависи от къде ги взимаш............Амортесиори, предни - от 100 до 230 лв. /бр. (последните са Кони регулируеми с променлива характеристика) задни - и те там някъде................

Тропат повдигачите, можеш да я караш така спокойно без да има някакви ядове големи, единствено недостатъци са : чуват се и ти бъркат в мозъка.........и въглеводородите са с повишена концентрация и най много да те върнат на техническия преглед на колата ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя дали към хонда да се насоча...Незнам направо съм пред развод с галанта :icon_blush: ...заради жена.... :icon_crying:

 

Жената на първо място!

 

И аз си мисля за Хонда...

Civic 2.2 i-cdti или Мазда 3...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахааха

Емо, ще ме убиеш, бре!

 

Колеги, колкото и да е трагично положението - съобразяваме се с пустите му половинки! Защо мислите не карам Галант? Не и харесвал и туй то!

Е, Галант да не карам - ще го преживея, но марката скоро няма да сменя! И до първа пролет ще си взема още едно :mitsu-smiley: - ей така, за по-сигурно.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е хубаво да учите половинките си така, защото утре ще знаят как да ви "надвият" и винаги ще бъде тяхната (воля).

 

Към masterross имам предложение във връзка с подписа за значението на абревиатурата FIAT - Fix It Again Tomorrow. Не че имам нещо против фейджовете, просто предложение.

 

На колегата желая успех в търсенето и искам да му кажа, че добре се е ориентирал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме от Марс, а те са от Венера, в това няма нищо лошо..... Дори в това се крие очарованието на нещата.... Иска и се на жена ми да гледа от по-високо пътя, но като няма чалъм за втора висока кола - ела да видиш какво колтче ще и спретна!

Пък има и нещо друго - гроздето е кисело, понякога....

Който има пари - да си купи Галант, който няма толкова - Каризма, туй то, не е толкова сложно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мойта половинка освен за :mitsu-smiley: Galant - за друго не иска и да чуе! :icon_thumbup: :icon_n_king: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук е подфорум Галант, Хонда маниаците са във форума на Хонда! :)

Недейте налива масло в огъня... , че ще започне повишаване на тон глупави сравнения и ще заключим темата.

И двете коли са хубави! :)

Хората произвеждат автомобили, за да им се радваме и да ни служат, а не за да спорим кой е по-хубав! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..., насочил съм се към 2.0 16в и газов инжекцион мога да сложа мисля че динамиката като цяло е добра

 

Колега, щом искаш динамика си вземи Галант с V6 двигател, въпреки че и те вече се "губят" на пътя в сравнение с новите генерации дизелови и бензинови двигатели. Но все пак 163 к.с. са си 163 к.с.!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук е подфорум Галант, Хонда маниаците са във форума на Хонда! :)

Недейте налива масло в огъня... , че ще започне повишаване на тон глупави сравнения и ще заключим темата.

И двете коли са хубави! :)

Хората произвеждат автомобили, за да им се радваме и да ни служат, а не за да спорим кой е по-хубав! :)

Абсолютно прав си, простите сравнения на марки и модели не водят до нищо положително. Ето да ви покажа моята стара хонда само така, лекичко :icon_thumbup:

post-1199-1221760722_thumb.jpg

post-1199-1221760745_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хубаво, не искам спорове Дани, ама виж физиономията на хондата на SLX (която иначе си е готина кола) и физиономията на галанта (особено с бронята която SLX иска да прави) и ми кажи има ли място за сравнение в излъчването?! Друг е въпроса, че нашето гардже си е най-убу :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хубаво, не искам спорове Дани, ама виж физиономията на хондата на SLX (която иначе си е готина кола) и физиономията на галанта (особено с бронята която SLX иска да прави) и ми кажи има ли място за сравнение в излъчването?! Друг е въпроса, че нашето гардже си е най-убу :)

Най е хубаво да има повечко гарджета :icon_thumbup: А иначе още преди 5 години казах сам на себе си: "Най-злата и страховито готина предница в автомобилния свят е на галант". Купих си и галант, който вече е аванс :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колега marto234, в поста ти забелязвам една добра новина, една по-добра новина и една не много добра новина (която пък изобщо не е лоша).

1. Първа добра новина - имаш намерение да преминеш от една японска кола на друга японска кола. Това само по себе си е индиректен показател за добър усет към някои от истинските неща от живота - японското си е японско. Ако ще и камикадзе да е, ще го направи, дет се вика, един път и туй то. :first:

2. По-добрата новина - насочил си се към модел, който е доказал, че заслужава с годрост да носи не само три, а и много повече диаманти. Даже самият той е едно голямо бижу. Само дето още е спорен въпроса колко карата да му се присъдят. В случая колкото и да му дадат, все ще са му малко.

3. Не много добрата новина: лепнал си онзи остър и упорит вирус, известен като Галантус Любимус, чиито първоначални симптоми са леки заглеждания по желаната кола, прераства в силен интерес към нея, а като остра форма на проява е непрекъснато търсене за най-подходящата оферта. Споко, има и лек за това - бързо намиране на най-подходящия за теб автомобил (този модел, към който си се ориентирал, е добро медикаментозно средство, от опит ти го споделям) и пълното му себеотдаване. И колкото по-скоро се излекуваш с посочената терапия, толкова по-приятно ще премине протичането на лечението, наречено удоволствие от :mitsu-smiley:

Пожелавам ти успех в лечението и по-скорошно намиране на вярното "хапче" :rolleyes: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма лечение от тази болест , след намирането на това "хапче" идват безсънните нощи, не може и да работиш спокойно, все ти се иска да излезеш и да се порадваш на гледката :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на :mitsu-smiley: !! От известно време следя форума ви и си мисля че съм лепнал вируса вече :icon_crying: Дано скоро си намеря "лекарството" :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...