Премини към съдържание

Чип за колт


delev

Препоръчано мнение

Колеги,някои да е наясно с темата за слагане на чип на мицубиши колт 1.6 16 97г.моля ако някои знае нещо по въпроса нека пише или да ме насочи на някъде :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: Нямат за 1.3 95СV.....

 

И да има, цената е адски висока! Разбирам да е 100-200 лв, за 10-тина магарета отгоре, и няколко процента ВМ, но тия суми са скандални :)

За толкова пари, по добре една генерация да се изпатка ;) Т.е. исках да кажа, не се ядосвай, че няма ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да има, цената е адски висока! Разбирам да е 100-200 лв, за 10-тина магарета отгоре, и няколко процента ВМ, но тия суми са скандални :)

За толкова пари, по добре една генерация да се изпатка ;) Т.е. исках да кажа, не се ядосвай, че няма ;)

E......аз само от любопитство. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Виж в DIGITAL TUNING

 

Ето конкретно --> ЦЪК

 

Ей тези предлагат и чип за ГДИ ....щяла да стане 138Нр.... :icon_blush:

Ще взема да ги пробвам....макар че резултата почти ми е ясен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей тези предлагат и чип за ГДИ ....щяла да стане 138Нр.... :icon_blush:

Ще взема да ги пробвам....макар че резултата почти ми е ясен.

Тъкмо мислех да ти пращам линк, но ме изпревари..

Ама 876 лв за 13 коня и то недоказани...???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми те на всички бензинови, атмосферни дават по 13коня......не ти ли се стори страннно :icon_blush:

 

Такава интервенция на мойта кола ще има само след подписване на договор, че при проблем всичко ще е възстановено с оригинални части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси цифроманията! Направо си загубих и ума и дума ;) При дизеларките кат гледам има смисъл ... но при бензинките си е смешно направо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не при дизелите, а при турбо-дизелите и въобще при турбо колите има файда...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не при дизелите, а при турбо-дизелите и въобще при турбо колите има файда...
Ако трябва да бъдем максимално точни, и при турбо-дизелите не става.......Чип се монтира само при TDI-та, и то с електронно управление на помпата......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия цифри, от линка, въобще не са верни. Аз съм с Mitsubishi Colt 1.6 16V 95г. и разхода ми е 6,5 - 7 литра на 100 в зависимост от тежеста на подметката де ;) и ускорението е по бързо, а и не 185 км/h а 220 съм вдигал :rolleyes: Можеби не съм разбрал де, тези цифри за по слаб двигател ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия цифри, от линка, въобще не са верни. Аз съм с Mitsubishi Colt 1.6 16V 95г. и разхода ми е 6,5 - 7 литра на 100 в зависимост от тежеста на подметката де ;) и ускорението е по бързо, а и не 185 км/h а 220 съм вдигал :rolleyes: Можеби не съм разбрал де, тези цифри за по слаб двигател ли са?

 

Само аз ли не те разбрах?

Ако говориш за данните които дават, верни са! Виж заводските! На моя колт в книжката пише топ спеед 180! Нищо, че съм вдигал 210-215! И 0-100 ми го дават 10.5 в ауто.ру, но аз го прая за 9 и малко! Това не значи, данните не са верни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тия са сложили там цени колкото да не е без нищо .. гледам за евтотата искат по 1200 лв.. а то в интернет има сумати конфиг файлове и на човек с такава кола му трябва един лаптоп и обд конектор и си я прави пред блока както си иска.. какви са тези 1200 лв дето искат за някфи си 40 кончета повече за евтотата.. направо е смешно ..

Едва ли някои които си позволи да има такава кола няма да се е снабдил със обд кабел и лаптоп + софтуер.. аз самия имам няколко програми + хиляди конфиг файлове за евота и импрези :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Каквото и да измисли, всичко ще е в кръга на шегата за атмосферен двигател :)

Единственото което е смислено да се вдигне ограничителя с 500 оборота, но риска за счупване на мотора е по-голям.

Карайте си колите и не се занимавайте с глупости .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Ако някой иска да го свържа със сигурен човек (в София) за чип да ми пише лично съобщение. Пича е сигурен и цените ще са доста по-ниски от тунинг центровете. Става дума за Ники - MVN - озвучаване, аларми и всякакви електроники по автомобилите.

Не съм се интересувал за конкретни цени, защото не мисля да чипосвам , че съм в гаранция.

Не съм сигурен , че човека иска да му се пусне свободно номера в нета, за това мога да го дам на лична :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я питай за 4G92 може ли пипне софтуера, и колко пара иска. Съответно дава ли гаранции?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я питай за 4G92 може ли пипне софтуера, и колко пара иска. Съответно дава ли гаранции?

Интересува го марката и модела на компютъра на автомобила. Каза , че ако имат за този модел, ще излезе около 300лв ( +/- ). Ако го нямат и трябва да преправят на някой същесвтуващ, цената ще се качи. Виж, не питах за гаранцията, но предполагам , че дават. Все пак това им е работата ... + това е точен човек!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...