Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

на Зарезан/свети Валентин през деня ще летят сърчица и стрелички, а вечер мезета и винце :icon_n_gathering:

За по-младите потребители(като мен) - сърчица и стрелички :heart:

За по-дъртичките, застаряващите :dqdo: (като Ваньо) - мезета и винце :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

...

За по-дъртичките, застаряващите :dqdo: (като Ваньо) ...:tooth:

:icon_wwf: :icon_n_bash: :icon_n_shutup: :guns:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее... това вече е върха!Страхотна визия на форума.Поздравления за всички, участвали в преработването! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как сте тръгнали, морските колеги ще искат скин с чайки и гларуси, пък пловдивчани ще искат скин с 5 тепета.. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на нас от Сливен - да ни усилите вятъра :-) Къв е тоя бриз тука :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как сте тръгнали, морските колеги ще искат скин с чайки и гларуси, пък пловдивчани ще искат скин с 5 тепета.. :rolleyes:

 

Може и някой друг паламуд да плува из екрана :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Така .. коледа мина ииии основния скин е сменен на Red ,а коледния нацяло спрян.

 

Преди някои да почне да оплюва защо е махнат (че е много красив) ... ще има изненади тези денове ;)

 

П.С. Ако на някои му липсва нещо или иска нещо да казва (като екстра)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Колеги, ако не слагате снимка в "Гараж" на автомобила си, модераторите и админите ще трият без предупреждение поста ви без снимка.

Стигна се и до там, че имаше и обяви на автомобили без снимки! Моля, имайте това предвид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Търсачката ли не работи, или аз не знам как да я ползвам...?

Търся "фар" (с или без кавички, все тая) - Няма намерени резултати за '"фар"'. Позачудих се, поогледах и пуснах нова тема: Фар на Space Star. Пробвах пак търсачката - отново няма намерени резултати. И в разширения и в опростения варианти резултата е един и същ.

Редактирано от laskov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търсачката ли не работи, или аз не знам как да я ползвам...?

Търся "фар" (с или без кавички, все тая) - Няма намерени резултати за '"фар"'. Позачудих се, поогледах и пуснах нова тема: Фар на Space Star. Пробвах пак търсачката - отново няма намерени резултати. И в разширения и в опростения варианти резултата е един и същ.

 

Ето го "разковничето" : Една или всички думи, които търсите са под 3 символа или търсите забранени думи като 'html', 'img', и .т.н.т. , моля променете дължината на думите или изберете други думи. Това връща търсачката... което означава, че трябва търсения стринг да е над 3 знака.

Аз пробвах с "фар за мъгла" и също не получих резултат, но само с "мъгла" вече имаше такива. Не знам дали това може да се коригира...

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Забелязах, че като се гледа списъка с новите мнения - веднага като се отвори темата се маркира за прочетена и например ако този списък е няколко страници, тези от втората отиват на първата, даже ако са малко втората остава празна. Предполагам, че има потребители които не са го забелязали и им "изчезват" темите за това пиша. Вариант е да се рефрешне страницата със списъка след като са отваряни темите в нея или от следващата да се връща пак на предишната, ако не може лесно да се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Някои от вас може да са имали проблеми с отварянето и зареждането на форума ,но вече е отстранен.

 

 

Извинява ме се на всички ,но проблема не беше от нас и затова става малко по-бавно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Защо времето на форума e с 1 час назад. :dntknw:

Или проблема е от мен?

 

Провери си от "настройки" каква ти е часовата зона и дали е включено "Автоматична смяна на часовото време" ...

GMT +2:00 трябва да е ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери си от "настройки" каква ти е часовата зона и дали е включено "Автоматична смяна на часовото време" ...

GMT +2:00 трябва да е ....

GMT+ 2:00 Helsinki, Sofia, Kiyv, Riga.

+ Автоматично синхронизирай с часови сървър в интернет

+ Автоматично сверяване часовника за лятното часово време

така е при мен win xp :)

:P

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

GMT+ 2:00 Helsinki, Sofia, Kiyv, Riga.

+ Автоматично синхронизирай с часови сървър в интернет

+ Автоматично сверяване часовника за лятното часово време

така е при мен win xp :)

:P

 

Имах предвид настройките ти на форума... не на операционната система... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Защо не могат да се прикачват файлове с разширение mp4 на лични съобщения?

 

Най-вероятно този тип файлове е забранен за прикачване, Tishu може да провери и да каже със сигурност :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Най-вероятно този тип файлове е забранен за прикачване, Tishu може да провери и да каже със сигурност :)

 

 

6+

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно,че е забранен типа,ама защо?Ако е .exe ,да се притеснявате,че може да е вирус,ама формата за клипове и филми???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Клиповете и мултимедийните файлове са големи като размер и няма как да се разрешат, защото мястото на сървара много бързо ще отлети. Дори и да ги разреши Тишу като разширение, те ще са ограничени от към размер, а клипче 4-5 секунди едва ли ще е много ползотворно :) А иначе .ехе е забранен заради защита на потребителите, не толкова за сървара. При него проблема е ще е ако хакнат някой от юзърите с повечко права, като apache и mysql

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно,че е забранен типа,ама защо?Ако е .exe ,да се притеснявате,че може да е вирус,ама формата за клипове и филми???

 

Качваш го при мен: http://213.91.132.170:81/MITSUBISHI/UPLOAD/ и понякое време като си свършиш работата, ми пишеш да го изтрия... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...