Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Криси, тази седмица /не си спомням кой ден беше :icon_blush: / от Университета до НДК карах след един Еклипс, като твоя. Ти ли беше, че в задръстванията не можах да се мушна до него да видя кой шофира?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, тази седмица /не си спомням кой ден беше :icon_blush: / от Университета до НДК карах след един Еклипс, като твоя. Ти ли беше, че в задръстванията не можах да се мушна до него да видя кой шофира?

Ами не помня :icon_blush: От толкова "скитане" вече аз самата се бъркам къде и кога съм била.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе я да запитам, кои са 2-те мацки дет всяка сутрин засичам около 08:20-08:30ч. на Цариградското? - возят се в един мнооого тъмно зелен (почти към черно) Colt 95-96 г.

 

:icon_bye: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам дали един собственик на Галант е от форума... паркира си колата пред паркинга на 17-ти блок в Банишора (при ОМВ-то). Номера му беше XXYY ама не знам точно кои цифри са.

 

PS. А бре как може да си поръчам една от тези пластмаски които се слагат на номера и пише Mitsubishi Fan Club и след това ника?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблем :)

Много си била дашна бе Криси? :icon_blush:

На мене кога ще ми го дадеш за кръгче тоя Еклипс? :icon_angel: :icon_angel: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много си била дашна бе Криси? :icon_blush:

На мене кога ще ми го дадеш за кръгче тоя Еклипс? :icon_angel: :icon_angel: :icon_angel:

Ти си го карал най-много! Не се прави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в България има само една Сигма с унгарски номера и тя е на нашия колега IvanVR4x4. Той си е състезател, това е нормално каране за него, ако го видиш на магистралата с по-малко от 200, значи трябва да е заспал на волана :hysterical: . Та Ванко винаги си е бил такъв, в никакъв случай не е било демонстрация. А ти ако беше идвал на срещите ни, щеше да го познаваш.
:icon_clap: :mitsu-smiley: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам дали един собственик на Галант е от форума... паркира си колата пред паркинга на 17-ти блок в Банишора (при ОМВ-то). Номера му беше XXYY ама не знам точно кои цифри са.

 

PS. А бре как може да си поръчам една от тези пластмаски които се слагат на номера и пише Mitsubishi Fan Club и след това ника?

 

Трябва да си член на клуба за пластините за номерата иначе за стикери питай Dani M

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

PS. А бре как може да си поръчам една от тези пластмаски които се слагат на номера и пише Mitsubishi Fan Club и след това ника?

 

 

Всички пластини за номерата са еднакви за всички членове с надпис "Mitsubishi Fan Club Bulgaria". С ник на пластината съм виждал досега единствено на Пламен - DJ Tymbi, но неговата е правена мисля отделно! :) От стандартните пластини можеш да си закупиш от Дани или Пламен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Хемус се озовах до едно черно Diamante (наследникът на Sigma в Щатите), комби, с черни стъкла, включително и на предните врати. Спрях музиката, отворих прозореца и успях да чуя прекрасния му звук! :heart:

Някой засичал ли го е, или знаете ли на кого е? Взирах се, но не разпознах гражданина, който го управляваше... Пък не ми държи ръчната, иначе щях да се метна в задръстването да го спамна с една наша визитка...

 

Всъщност го виждам за втори път - на 6-ти октомври беше на паркинга на Мола и тогава му оставих една визитка.

 

Регистрацията му е - F9* XZH, това Флорида ли ще да е? Прочетох и нещо от рода на Millsbrough под номера. А на предната табелка пише KESSY #1.

 

Отваряйте си очите :shock: , голям красавец е!

Ако някой го залови и го доведе на някоя среща на клуба, аз лично ще го черпя едно питие! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга /външния/ на хотел Самоков в Пампорово, на 7ми, беше паркиран черен Лансър от новите. Да си казва кой е? Аз бях там за 7ми и 8ми, но колата ми прекара времето изцяло в закрития паркинг и на дали колегата ме е видял, но нека си каже кой е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пред блок 45-46 в Дианабад седи светло сив Лансер от новите.Не знам дали е от клуба.

Днес на паркинга на Росиньол имаше паркиран отново светло сив Лансер,пак от новите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си член на клуба за пластините за номерата иначе за стикери питай Dani M

:mitsu-smiley:

 

Член съм :icon_thumbup: Ама когато се записвах не бяха останали и от тогава съм забравил, но понеже точно на DJ видях, че има и неговия ник, реших че и други може да се поръчат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

днес изпитах почти едновременно и радост :) и разочарование :(

 

на паркинга на Бриколаж видях една Сигма (беше с унгарска регистрация - явно заради акциза) и започнах да обяснявам на баща ми за какво става дума :icon_rock: а той си мислеше, че това е просто стария модел на Галант. След малко когато излизахме от магазина, шофьора си товареше някакви неща в багажника и срещнахме поглед, той забеляза шапката ми със знака на :mitsu-smiley: и му кимнах леко :icon_dance: Оказа се че сме спряли един срещу друг, Сигмата потегли на ръба на превъртането на гуми и прелетя между моята и съседната спряла кола, замалко да ми откъсне огледалото след малко когато спряхме да се смеем с баща ми, ме попита - "Това все пак да не беше Голф?" :icon_angel:

 

Колега - няма смисъл да ми показваш колко е бърза бабата :) аз това много добре го знам, нека не си губим уважението един към друг...

 

Точно шапката ти гледах само :D , а "баба" ти Сигма трудно превърта гуми...! А що се отнася до голфовете- да не съм те чул повече такива сравнения да правиш!!!

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта на Хемус се озовах до едно черно Diamante (наследникът на Sigma в Щатите), комби, с черни стъкла, включително и на предните врати. Спрях музиката, отворих прозореца и успях да чуя прекрасния му звук! :heart:

Някой засичал ли го е, или знаете ли на кого е? Взирах се, но не разпознах гражданина, който го управляваше... Пък не ми държи ръчната, иначе щях да се метна в задръстването да го спамна с една наша визитка...

 

Всъщност го виждам за втори път - на 6-ти октомври беше на паркинга на Мола и тогава му оставих една визитка.

 

Регистрацията му е - F9* XZH, това Флорида ли ще да е? Прочетох и нещо от рода на Millsbrough под номера. А на предната табелка пише KESSY #1.

 

Отваряйте си очите :shock: , голям красавец е!

Ако някой го залови и го доведе на някоя среща на клуба, аз лично ще го черпя едно питие! ;)

 

Mомчето си я кара от много години така, а за идването - идвал е на срещи- лично съм го водил ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние със Светла си имаме близначе.... Още не мога да повярвам :icon_hmm:

 

http://spacestargdi.hit.bg/bliznache.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска, по пътя от Студенски град към Младост, карах след едно Колтче - светло сиво!Гледах, гледах, но стикери не видях.

После, на светофара на Макдонълдс спрях зад него, но не му се " обадих".Караше младеж и до него имаше още един...младеж! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга /външния/ на хотел Самоков в Пампорово, на 7ми, беше паркиран черен Лансър от новите. Да си казва кой е? Аз бях там за 7ми и 8ми, но колата ми прекара времето изцяло в закрития паркинг и на дали колегата ме е видял, но нека си каже кой е?

Аааааааааа, Ранга стига бе човек. Хотел Самоков в Пампорово? :hysterical: Няма такова нещо. Все едно на Боровец да има х-л Пампорово. :specool: Ще се осбият едни други. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга /външния/ на хотел Самоков в Пампорово, на 7ми, беше паркиран черен Лансър от новите. Да си казва кой е? Аз бях там за 7ми и 8ми, но колата ми прекара времето изцяло в закрития паркинг и на дали колегата ме е видял, но нека си каже кой е?

 

 

Аааааааааа, Ранга стига бе човек. Хотел Самоков в Пампорово? :hysterical: Няма такова нещо. Все едно на Боровец да има х-л Пампорово. :specool: Ще се осбият едни други. :icon_thumbup:

 

Рангеле,да не си видял колата на Васко??? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не не не грешка:). Самоков в Боровец, разбира се:). Не беше неговата, тази беше с малките джанти и без спойлер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 4 декември _SJ_ (това май е дама?) ми е оставила визитка на лансера, който беше паркиран до НБУ. Колежке, аз не уча в НБУ, приятелката ми учи там :) Но и тя е Mitsu фенка, така че грешката е вярна! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес ми върви на срещи с Еклипси.

Към 12,00 ч пред Патиланци - един много красив Еклипс, но не смея да кажа цвета, за да не го объркам... :icon_n_oops:

След това към 17,30 пред ресторант Българи на Дондуков, ако не се лъжа сив...Беше с табелка на клуба, така че със сигурност е някой от тука! :)

Към 18,00 в горубляне един бял...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

В района на Младост 4 е забелязан графитен Спортбек!

Много ще се радвам да се запозная със собственика!Всяка сутрин пия кафе на кафето до Европата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...