Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Точно така беше! А аз само за миг зърнах Еклипса и веднага вдянах ситуацията, дори не можах да светна...... Пък и то беше такава гмеж там, че ...... ужас! Половин час по-рано там светофарът работеше и имаше милиция, след това са се изпарили, че да не вземат да регулират кръстовището, че току-виж ни улеснили...... У!

 

Там ще съм след 10-11, целият ден, ул. 60 номер 6. Ама дали Мария Магдалена се казва сега..... на S завоя на качване - веднага в ляво, преди Градинския център. Ще видиш камионетката ;-)

Улица 60 е под нас,аз съм на ул "Ягода".Ще мина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така беше! А аз само за миг зърнах Еклипса и веднага вдянах ситуацията, дори не можах да светна...... Пък и то беше такава гмеж там, че ...... ужас! Половин час по-рано там светофарът работеше и имаше милиция, след това са се изпарили, че да не вземат да регулират кръстовището, че току-виж ни улеснили...... У!

 

Там ще съм след 10-11, целият ден, ул. 60 номер 6. Ама дали Мария Магдалена се казва сега..... на S завоя на качване - веднага в ляво, преди Градинския център. Ще видиш камионетката ;-)

 

Роско, ти не казвай така на всеуслошание адреса на който ще са намираш , че да не дойдем повече фенове на лафче и на почерпка :) :) :)

ШЕГУВАМ СЕ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Млъкни и не ме разконспирирай! Аз се надявам да дойдете повече, че да ви дам по една лопата да бъркате бетона!

 

Това, разбира се, не се отнася за колежките, на тях ще им запалим камината и ще ни пекат мръвки за мезе ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Млъкни и не ме разконспирирай! Аз се надявам да дойдете повече, че да ви дам по една лопата да бъркате бетона!

 

Това, разбира се, не се отнася за колежките, на тях ще им запалим камината и ще ни пекат мръвки за мезе ;-)

:icon_thumbup: Оспамихме темата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Ако има повече колеги от Плевен нека се обаждат тук да се знаем :icon_n_gora:

...

 

Започвам да се радвам при наличието на толкова Галанти в Плевен - най-малкото говори добре за вкуса на хората. :mitsu-smiley:

То както вървят нещата, скоро като се съберем с брат ми - моят и неговите и ще станат общо 4 (четири). Малка семейна форумска среща, а! :icon_thumbup:

 

Колега, при възможност ще гледам да ти звънна като се прибера, че скоро ще ми стане сложно като нарастне фамилията с още един член (но не Галант :) ).

 

Засега - поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер на паркинга на кино Арена в Младост имаше черен Лансер.Няма да споменавам рег № ,ако колегата е от форума и има желание,да си казва. :)

 

 

А днес следобяд от паркинга на хотел Жасмин в кв.Симеоново излезе също черен Лансер.

 

И двата Лансера са със софийска регистрация,като съм почти сигурна,че става въпрос за една и съща кола /мисля,че този от Жасмин имаше същият рег № / :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Люлинския тунел тази сутрин един бордо Галант май ме пусна да се прибера от трамвайната линия и беше фен ама го загубих някъде в задръстването- много бързах!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази снимка е от автомивката.Много ми харесва като е цялата в пяна :D

 

Гледай да не ти прецапат боята с тия препарати, особено пластмасите и алуминия, ако имаш такива!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер на паркинга на кино Арена в Младост имаше черен Лансер.Няма да споменавам рег № ,ако колегата е от форума и има желание,да си казва. :)

А днес следобяд от паркинга на хотел Жасмин в кв.Симеоново излезе също черен Лансер.

 

И двата Лансера са със софийска регистрация,като съм почти сигурна,че става въпрос за една и съща кола /мисля,че този от Жасмин имаше същият рег № / :)

Ааааааа, колежке, не казвайте за коли, паркирани пред хотели, че тогава стават белите..... Пред Боулинг - намира му се извинението, ама хотел - звучи неизвинително!

 

П.П. Тотално моногамен съм, но съм завършил туризъм и такива са правилата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ке-ке-ке-кики! Аз пък днес видях 7 лансера от новите, 9 галаанта от старите иии един еклипс от КН :) хе хехеха, да си признават всичките, че ще ги глобявам..особено онзи от бизнес сграда Хипо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска,беше следобяд,а и ресторанта към хотела е не по-малко хубав.Паркинга не се ползва само от гости на хотела.Колата може да е обръщала,аз я видях да излиза.Но ще имам в предвид забележката. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе някой няма ли да се похвали най-накрая , че е виждал Каризма :( Нищо за тях неможе да се прочете! Я колегите с Каризми да почнат да щъкат повече из градовете , че да ни виждат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе някой няма ли да се похвали най-накрая , че е виждал Каризма :( Нищо за тях неможе да се прочете! Я колегите с Каризми да почнат да щъкат повече из градовете , че да ни виждат :)

Ами тази тема е за Лансър има друга за Галант , тези колеги които карат Каризми трябва в техния раздел да си направят тема , но наистина никой от тях не се е включил - интересно ?

А са толкова красиви и забележими ! - Каризмите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази тема е за Лансър има друга за Галант , тези колеги които карат Каризми трябва в техния раздел да си направят тема , но наистина никой от тях не се е включил - интересно ?

А са толкова красиви и забележими ! - Каризмите

 

Предполагам , че една тема "Кой кого видял е достатъчна" .. не е нужно 5-6 еднакви теми за различните подтеми да се правят! А ако е така , тогава трябва да се почувствам обиден :) , че във вашия раздел "Лнсер" се споменават и Галант , Еклипс... С предния си пост просто исках да се закача със колегите да споменават ако може като видят и Каризм-и , понеже така изглежда , че не ни броите много ... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам , че една тема "Кой кого видял е достатъчна" .. не е нужно 5-6 еднакви теми за различните подтеми да се правят! А ако е така , тогава трябва да се почувствам обиден :) , че във вашия раздел "Лнсер" се споменават и Галант , Еклипс... С предния си пост просто исках да се закача със колегите да споменават ако може като видят и Каризм-и , понеже така изглежда , че не ни броите много ... :)

Аз лично не съм виждала :icon_blush: Излъгах,виждала съм Каризмата на Христо Макрелов от форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на темата, беше само за Лансър, но понеже се вкл. и хора с други коли, никакъв проблем не е. В заглавието не е споменато, може само да я преместят в друг раздел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се мести. Още повече, има и друга подобна тема, от Rangel Simov: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7360

 

Освен това мисля, че истинските :mitsu-smiley:-фенове, не следят само раздела на автомобила си, а целият форум. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, тази даже я бях забравил. Отворих я точно с мисълта, да е по модели. Но тази май се превърна във водеща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска,беше следобяд,а и ресторанта към хотела е не по-малко хубав.Паркинга не се ползва само от гости на хотела.Колата може да е обръщала,аз я видях да излиза.Но ще имам в предвид забележката. :)

И аз това имах предвид, де, хубав ресторант, пък в хотел....... следобед.... Ходи обяснявай после, че нямаш сестра! ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес В Монтана си направихме готина дръпка с един колега.

Ако чете форума да си признае веднага :icon_thumbup: .

Мисля,че беше Лансер нов с 17"джанти с номер СА.... - не го запомних :icon_blush: тъмно сив.

И да каже с какъв мотор е за да знам да се срамувам ли??? или да се кефя???

Бях с Алфата. На изхода на града той продължи за София,аз за Враца.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси снощи тебе ли бяха спрели полицаите на бул.България?

Не,снощи бях в Младост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да видя номера, но беше досущ като твоето Еклипсче.

Е недей да съжаляваш,че не са спрели мен :D Последният път като ме спряха беше заради леко превишена скорост на Цариградско /120-30/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...