Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

черно авансово комби след 2000год с изгнили вежди(да си оправите веждите, че срам) на стрелбищен комплекс Диана, с.Лозен, софийско. Оставих визитка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради липса на по-подходяща тема, използвам мястото да се извиня :icon_blush: на колегата с тъмносин Лансър, който известно време кара зад мен на околовръстното между разклона за Банкя и Суходол, и който накарах два пъти да си промени треакторията заради чуденето ми къде да спра до пътя. Опасности за движението не е имало, но не беше колегиално от моя страна. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по обед в локалното на Цариградско,посока Младост малко преди кръговото на 4-ти км VR-4 се "бореше" с една бабуна!..........Реконструктор?????

 

 

 

п.п Видях и Lita или по скоро тя ме видя,беше в някакво недоразумение на Корейското автомобилостроене! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм вчера засякох бялата Vr4-ка в гаража при Дижджея като ходих да си взимам возилото - тва към 4 следобед.

Редактирано от naso
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска мярнах учебната Каризма малко по-надоло от митницата. Пресветнах и бипнах, но дали ме видя не знам. Поздрави Тодоре :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска засякох една Каризма старозагорски номер между камерата и табела Ст.Загора Тъмно синя от наше ли е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес привечер на връщане от излет от последния тунел след Ботевград до входа на София се движихме в пакет с един колега /може и от форума да е/ - два сребристи Галанта :plane: :plane: и с номера започващи със СА 38____

Бяхме като самураи и изпреварвахме наред :drive::drive: /в рамките на правилника разбира се/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес в Труд се разминах с винен Галант и шофьора ме загледа, което ме наведе на мисълта, че е от форума. Ако се разпознае да каже, за да се поздравяваме следващия път

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за 6и20 сутрента,аз бях. :icon_bye: :icon_bye:

 

Точно тогава :icon_thumbup: Ще знам следващия път да свиркам и светкам :icon_blush:

Преди поздравявах редовно, но ако човека не е от форума.. само ми се чуди какво става и за това сега поздравявам само хора от форума или ако ме поздрави 1-ви :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой от пловдив с черен колт? мисля че номера беше 6638 или 6636

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Пфууу видях те най-после Искрене!! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Ама то от тая ограда много кофти - скрива половината ти бус и ако не беше изскочил от прозореца и не махаше като мажоретка - нямаше да те видя http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Еклипса 1997 много го настъпва май :D вчера покарахме из Варна :D

 

А пък Марто на тебе много ти е яка лепенката на задното стъкло на служебната.... чак като я видях вчера се усетих че си ти :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лепенката не е случайна :)

Това е псевдонима на мой приятел, който в последно време прави най-бързите дизели в България :)

Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Небесно синьо Mitsubishi Eclipse 3 gen се разминахме днеска между Албена и Варна то се движеше посока Албена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена се разминах във Свищов със черен еклипс . Беше със Търновски номера но незнам кой е този пич :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин ако се засичем,ште святкам.. :drive:

 

Колега, тази сутрин те видях в последния момент, точно като се разминавахме и не знам дали видя, че ти вдигнах ръка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около обяд се разминах с тъмнолилав Галант във Варна с пловдивска регистрация GDI на светофара разменихме 2-3 думи беше със семейството си и бързаше да се прибира, Евалла на човека, ако е от форума да се обади поне да се знаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях двама колеги миналата седмица, единия с паджеро, другия с ASX. Карах си бавничко (80-90) и ме изпревариха и двамата без мигач :icon_doh: (не бяха заедно). Направи ми изключително лошо впечатление. Моля ви пускайте си мигачите, докато не го отменят с закон или наложат карането на аварийни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

В кв.Банишора (София) сме трима с тъмносини "Galant"-и, комби. Вече 2 пъти ми се обажда приятел-съкварталец (с "Colt"), че ми били "откраднали" колата. И, естествено, вече "дразгите" са налице.

Успехи и удоволствия с тези :mitsu-smiley: - :plane: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес в периода 6:10 - 6:30 от Ръжево Конаре до Пловдив карахме заедно с една сива Каризма. Ако е колега от форма да си признае :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

mitko_had,

Колега не знам тези дни от тъмното ли, сънени ли сме.. но май ще направим традиция да се подминаваме и да се поздравяваме с аварийни :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях каризмата на МИХТИ в Каварна http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif, май майка му я караше http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...