Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Я кажи какъв цвят е бил Галанта и дали е бил комби? Аз често идвам до Стара Загора. Ако е бил лилаво комби след фейса, може и да съм бил аз....

 

Беше седан и ако не се лъжа светло синия металик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко във Варна пуснах пред мен един вишняв Лансер на цар Освободител посока Кауфланд.. Ако се познае колегата нека да драсне. Между другото супер изглежда машината за годинките и извади мнохо хубав глас :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта към 8 без нещо между Пампорово и Смолян, колегата Vasil Sivkov-Noby бързаш за някъде, аз му се зарадвах на якият лансър и се разсвирих, но той не ме позна, понеже бях под прикритие с един шаран :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 8:50 на колелото на панаира се залепих за винен Галант с пловдивска регистрация, стори ми се че го кара жена, но можах да видя от слънцето. Ако някой се познае да сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Стара Загора видях два Галанта, единият беше сиво комби бензин, караше по Христо Ботев, другият беше паркиран на Стефан Стамболов, бял на цвят и тъкмо му подгряваха свещите, ама запали от първият път :icon_thumbup:

Някой да си познава любимците? И въобще има ли някой с Галант от С.З., който влиза в този форум освен мен? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:30-40 засякох едно учебно мицубиши на колегата Митрев. Понеже не съм сигурен дали е видял поздрава ми му пиша тук с надежда следващия път да не бърза толкова :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13:30-40 засякох едно учебно мицубиши на колегата Митрев. Понеже не съм сигурен дали е видял поздрава ми му пиша тук с надежда следващия път да не бърза толкова :)

Че те видях, видях те. Даже ти свирнах на светофара и аварийните ти пуснах.

А с бързането - показвам на хората как да НЕ карат(естествено аз карах и бях без курсист)

Само да вметна, че в населено място никога не превишавам 60км/ч. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че те видях, видях те. Даже ти свирнах на светофара и аварийните ти пуснах.

А с бързането - показвам на хората как да НЕ карат(естествено аз карах и бях без курсист)

Само да вметна, че в населено място никога не превишавам 60км/ч. :rulez:

 

Да аз видях аварийните и ти присветнах с дългите след това :)

Но не бях сигурен дали си видял и реших да драсна и тук :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес за жалост видях един стар винен Галант, на колелото до Гиганта в Пловдив. Тъкмо да кажа: "Я Галант.." и видях как замалко да блъсне жена и дете на пешеходна пътека, след него ужаса на майката и детето продължи от 1 вектра и още няква кола.. Но определено ми стана неприятно да видя колега с мицубиши да направи такова нещо :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тассо да ти кажа честно на мен ми писна от колеги с Мицубишита и Хонди. Погледа ми идва от това, че карам служебен Опел и всеки втори Сивик, Колт или Галант ми се правят на гъзета. И тези същите после говорят за голфаджиите. Незнам какво повече да кажа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

hondari , тебе днес нещо много те засичам :D

Да и аз засякох колегата hondari сутринта на светофара на Явор горе до Метро.Еклиспа изглежда много добре !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви видях :)

hondari , тебе днес нещо много те засичам

Има нещо такова :)

 

Колега Илиев случайно да не карах зад една пътна помощ :) натоварена с Вектра Ц Комби (служебната ми) :)

 

Пък с Мароки се познаваме май от над 10 години вече :)

Редактирано от hondari
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се :) около 8:30 беше. Еклипса беше жаден рано сутрин :) и го черпих едно бензиново коктейлче :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз май се разминах преди време с твоя еклипс на бул. Цар Освободител ама стана бързо и не съм сигурен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги тука сам нов понеже и Еклипсчето ми е на 3 месеца (имам предвид в моите раце :– ) та исках да питам има 1 Еклипс 3г тука до 7ма някаде живее зад общината и един еклипсе 1г спира мочето пред свободния та пишете момчета ако сте от този форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе от край време забелязвам един галант червен седан на ул. Екзарх Йосиф близо до бул.В.Левски с клубна лепенка. Моля колегата да се отзове, защото сме комшии - аз съм на ул. Искър 2-3 пресечки посока Раковски

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги тука сам нов понеже и Еклипсчето ми е на 3 месеца (имам предвид в моите раце :– ) та исках да питам има 1 Еклипс 3г тука до 7ма някаде живее зад общината и един еклипсе 1г спира мочето пред свободния та пишете момчета ако сте от този форум.

За еклипсчето пред Свободния,ще ти кажа,че е на колегата Lopy. Познавам го, защото работим заедно, ако искаш да обмените информация пиши му едно Л.С. :rulez: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...видях как замалко да блъсне жена и дете на пешеходна пътека, след него ужаса на майката и детето продължи от 1 вектра и още няква кола.. Но определено ми стана неприятно да видя колега с мицубиши да направи такова нещо :icon_censored:

Вики, и аз вчера късен следобед предпочетох да профуча пред жена на пешеходна пътека пред това бавареца вдясно на кръговото да ме фрасне странично под ъгъл 30-40 градуса. Трябваше колата да ме изчака, но уви. Първа, газ и минах. Спокойно, жената беше на повече от 2 метра вдясно от моята кола. Какво да се прави...

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, и аз вчера късен следобед предпочетох да профуча пред жена на пешеходна пътека пред това бавареца вдясно на кръговото да ме фрасне странично под ъгъл 30-40 градуса. Трябваше колата да ме изчака, но уви. Първа, газ и минах. Спокойно, жената беше на повече от 2 метра вдясно от моята кола. Какво да се прави...

 

То и аз понякога минавам, когато има достатъчно място, но случая който визирах, не беше такъв. Човека не беше притиснат от друга кола, а пешеходците и колата бяха в едно и също платно, при което жената се дръпна крачка на зад за да се разминат и след това настана хаоса

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...