Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Днес около 13.30ч. бая се погледахме със собственика на черен софийски галант на Раковска!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif Номерът му е 4053 и имаше стикери на клуба!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifДа си признава бързо!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Признавам си без бой, дала съм си от 1 седм.колата на познат - него си видял. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Легнум всеки ден е на "Монтевидео"...И аз му се радвам и се чудя кой е собственика. :)

Ами сложете му една визитка на стъклото,на човека,брЯ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този легнум май го продават ако не се лъжа.

Ето: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11274820388641816&f1=details

 

Вчера в Асеновград мярнах една банда фенове с един сив галант :) доста добре изглеждаше галанта. Не успях да видя регистрацията но започваше с СА......... иначе поздравиха де :) По това разбрах че са фенове. Очаквах да спрът но май бързаха...

Редактирано от a3asgr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тумби,не го ръчкай така тоз курник по "цар Борис",че ще се разпадне на паветата :P Пък и изпреварваш неправилно,а? :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този легнум май го продават ако не се лъжа.

Ето: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11274820388641816&f1=details

Бре, че те направо го подаряват на тази цена! :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интерестна обява са пуснали за този Легнум. Освен това, че явно се вижда , че колата е от преди фейслифта, но и самият рег.номер на колата(S758VGV) подсказва, че е регистрирана в Англия през 1998г. Първата буква отговаря на годината на регистрация(S=1998г.)

А продавача може би неволно е написал в обявата "Дата на производство: ноември 2000 г."

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интерестна обява са пуснали за този Легнум. Освен това, че явно се вижда , че колата е от преди фейслифта, но и самият рег.номер на колата(S758VGV) подсказва, че е регистрирана в Англия през 1998г. Първата буква отговаря на годината на регистрация(S=1998г.)

А продавача може би неволно е написал в обявата "Дата на производство: ноември 2000 г."

 

Да, но цената си е като за след 2000г. Напоследък се оглеждам за такъв Легнум и вчера се обадих, човека ми обяви 14000лв :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регистрация S е от 1-Август-98 до 1-Март-99

 

Дали има някъде качена цялата информация за дешифрирането на английските номера. Наскоро разбрах че, дори в магазина за авточасти си казваш регистрацинния номер, а не ВИН-а. Дали е вярно :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали има някъде качена цялата информация за дешифрирането на английските номера. Наскоро разбрах че, дори в магазина за авточасти си казваш регистрацинния номер, а не ВИН-а. Дали е вярно
Вярно е. Но само за автомобили регистрирани като нови. В случая с този Легнум, може само да се твърди, че не е 'по-стар от годините на регистрация S', защото никога не е продаван като нов във Великобритания, а е внос втора ръка.

Относно регистрациите:

Цък1

Цък2

Системата е доста логична и работи, за разлика от българската :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В случая с този Легнум, може само да се твърди, че не е 'по-нов от годините на регистрация S'

 

Има VR4-ки, които са се продавали в Англия като нови. Не всички са внос втора употреба.

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В случая с този Легнум, може само да се твърди, че не е 'по-нов от годините на регистрация S' Има VR4-ки, които са се продавали в Англия като нови. Не всички са внос втора употреба.
Но не се казват Легнум. А относно колко е нов, оставям на по-вещите търговци да преценят. Аз обяснявам каква е системата с номерата. Като се внесе кола втора употреба, при регистрацията в DVLA й се дава номер съответстващ или по-стар от годината на първа регистрация в съответната страна. Ако собственика притежава т.нар. private plate (не казвам че този е такъв, но все пак - ....VGV) и иска да го сложи на автомобила, буквите въобще няма да съответстват на годината, но пак се спазва правилото идентификатора на номера да не е по-нов от датата на регистрация на автомобила.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тумби,не го ръчкай така тоз курник по "цар Борис",че ще се разпадне на паветата :P Пък и изпреварваш неправилно,а? :lol:

Кой бре ??? Завиждаш ми щото те издухах ли?? :D

Не съм те видял, пък и аз така си карам, въобще не съм знаел че ме гониш и не можеш да ме настигнеш........... :D :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този легнум май го продават ако не се лъжа.

Ето: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11274820388641816&f1=details

Въх ,тоз Легнум го продават на таз цена заедно с Нисан и Рено............. :D :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой бре ??? Завиждаш ми щото те издухах ли?? :D

Не съм те видял, пък и аз така си карам, въобще не съм знаел че ме гониш и не можеш да ме настигнеш........... :D :icon_blush:

Прекаленото самочувствие е лош порок,да знаеш.. :) Другия път така ще ти "свия сърмите",че веднага пуснеш обява в "купува-продава". :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би било интересно 4 срещу 6 цилиндъра и еднакъв обем http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Би било подчертано безинтересно, ако питаш мен... Ама сеир да има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Легнум всеки ден е на "Монтевидео"...И аз му се радвам и се чудя кой е собственика. :)

 

И аз постоянно го виждам там и се чудя същото.Изглежда в много добро състояние, прави впечатление машината.

А вчера сутринта около 7:30 като изкарвах колата от паркинга и чаках да се включа в движението по Монтевидео в посока НБУ пред мен мина еклипс 1-ца, тъмно зелен с бежов кожен салон, не запомних номера.Пича загледа моя еклипс, после ме поздрави с авариики, поздравих го и аз и след това с мръсна газ се изгуби измежду колоната от коли.Аз пък се паркирах пред НБУ, че бях на изпит.Интересно ми е дали е човек от форума?

Няколко пъти съм виждал същият еклипс паркиран на Монтевидео...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днес преди около час се изгледахме с един колега с червен врачански галант на един светофар в Казанлък, очаквам че ще влезне да си признае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера пътувайки към Пламен /Tymbi/на Хемус посока Семинарията се разминахме с един Галант Бордо, колегата явно се опитваше да ме поздрави със светлинен сигнал, ама аз се бях отплеснал в търсене на пряката,така че моля да ме извини за късното отреагиране от моя страна, дано да го е видял :-D :-D :-D

Привет, аз бях колега. Видях те, да! :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно засичам колегата Vasil Sivkov-Noby :) Подавам звукови светлинни сигнали, но никаква реакция :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...