Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

Къде го чукаш къде се пука! :D Та ти си дал вече парички за децата! :)

Разбира се, че може да ми дадеш пари за резервацията тогава, не се притеснявай. :icon_blush:

Идеята е да се улесним, но да бъдем честни и да си държим на думата, казваме че ще присъстваме и толкоз, оттам нататък казана дума ... :) Удържана дума висок авторитет, отметната дума сринат авторитет за 15лв! :) Това в кръга на майтапа! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз се надявам само да не е ЯХУ - ИХУ и накрая ТИХУ...Т.е. да не стане като предния път много мераклии, а накрая да се чудим как да съберем дечицата в 10 коли...5 броя в мойта въшка :D, не че не ми изпълниха душата, ама дано има повече сериозни хора ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, Емо.... Не такова черногледство...

До 27 вярно че няма много време, но все автомобили колкото за децата ще има...

А ако трябва, и на два пъти ще ги превозим...

Въпреки че ако това се случи, ще е срам за клуба :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чета, чета, а ми се къса душата.......

Аз няма да спя в Стара Загора................. Да, знам, пак....... Селяните прости организираха гроздобера за този уикенд, но се уплашили от времето и го отложили за следващия......... 27-28...... :icon_censored:

Пазарих си цигани по телефона да берат, пазарих зетя да ги наглежда и аз, разбира се,ще присъствам при децата (че срамота) Няма да остана с нощувка, че на другия ден има сериозни операции да се извършват (дето не са за цигани)....... А ако остана.............

 

Много съжалявам!

 

Между другото, колеги, да търся ли озвучаване? Имам някакви опции, казвайте! Не са като на DJ Moni и Bate Pleven, но ще свършат работа

 

Емо, споко, ще се съберем..... И да не се съберем - на два курса...... Там сме.... Е, до Пампорово няма да опра, но това на мен лично ми е по-важно!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, реалността е следната:

 

Времето за 27.09.2008 според сайта на sinoptik.bg

 

http://www.picvalley.net/u/964/1823569802.JPG

 

Има обаче вероятност поляните да са мокри, а температурата от 19 градуса да не е особено подходяща за цял уикенд или изобщо за пикник.

 

За това, в този случай, имаме само един вариант. Минаваме през дома, оставяме подаръците, дрехите храната и всичко останало, което сме купили. Виждаме се с децата за малко и това е.

Ако все пак имаме вариант да ги изведем навън, мисля да не бъде цял ден, както миналия път. Един добър обяд и игри за 2-3часа са достатъчни.

Вие как мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще го решим на място според обстановката, но ако вали или е мокро нямаме голям избор... Ако трябва скарата ще я правим на територията на дома, а децата ще са около нас... макар, че е кофти ако стане така...

Ще огледаме поляната преди да качим децата. Роса ще има със сигурност, но ако има слънце до към 11ч. ще изсъхне.

Дано времето да е с нас. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако рискуваме здравето на децата, мисля че скарата отпада или просто варианта скарата пред дома, децата вътре. Мисля че 19 градуса, не е температура, която ще е добре за децата. Като отидем, ще видим как е поляната. Важното е да се зарадват децата. Ако отпадне това с поляната, за да не са затворени децата цял ден, може да извъртим по 1-2 кръгчета с децата в колите и да се порадват на това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се и аз да мога да се включа с присъствие.

 

Ето и списъка до момента:

1. Йордан Александров - 1 дв. стая

2. Боряна Байкова - 1 двойна

3. Светлана Кръстева и k1k1_ -1 дв.стая

4. Mая Попова - 1 дв. стая

5. Велико Великов - 1 дв. стая

6. Цецо Георгиев - 1 дв. стая

7. Емил Димитров - 1 дв. стая

8. Валентин Шопов - 1дв. стая

9. Йордан Йорданов - 1 дв. стая

10. Румен Христов - 1 дв. стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, нека оставим преценката дали да изведем децата за самият 27.

Нека не ги отчайваме отсега. Дано времето е с нас...

Според мен, дори и за 2-3 часа, децата ще се радват да потичат на воля. А на обяд, колкото и да вее и да е студено - има ли слънце, няма да ги простудим :)

Ако тревата е мокра, можем да направим друго/стига колегите да се съгласят/:

Като се тръгне по асвалтовият път/покрай х-л Ропотамо/, най-накрая, преди да почне черният път към поляните, имаше една голяма асвалтова площадка. До нея могат да се разположат шатрите и скарите, а на самата площадка да се играе на федербал, на народна топка...

Искам да предложа и една идея, за коята не са нужни много средства:

Може да се направи един мини-конкурс за детска рисунка върху асвалт. С цветни тебишири.

Ние/Плевенската панорама/, всяка година организираме за плевенските деца такъв конкурс и всички хлапета много се кефят. А една кутиика цветни тебишири струва 1.10 до 1.60/зависи от производителя/ и всеки тебишир се чупи на две - тоест от една кутия стават два комплекта. Та ако одобрите идеята ми и , разбира се, ако има останали налични 30-40 лева, може да се купят 30 кутии с цветни тебишири... Още повече, че с тях може да се рисува и в двора на самият детски дом - при лошо време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Светльо, нека оставим преценката дали да изведем децата за самият 27.

Нека не ги отчайваме отсега. Дано времето е с нас...

 

Абсолютно си прав. :)

Аз само споделям мнение за вариантите. И да имаме готовност за всякъкви изненади. От няколко дена наблюдавам синоптичните сайтове и все тая надежда, че времето ще бъде добро.

 

http://vremeto.dir.bg/4day.php

 

Това ми хареса:

 

По-хубавата част на прогнозата е тази за края на седмицата и последните дни на месеца. Според нея антициклонът северно от нашата страна, основен виновник за студеното време, ще се разруши и ще се възстанови въздушният пренос от запад-югозапад, вследствие на което, от 27-28 септември времето чувствително ще се затопли, като температурите ще достигнат и надминат нормалните за септември стойности.

Макар, че тази прогноза остава непроменена през последните няколко дни, което повишава вероятността за реализацията и, все пак следете за евентуални промени в тази и част, имайки едно наум за прогнозите, по-дълги от седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за съжаления чак сега видях темата и нямам време да я прочета и искам да Ви се извиня предварително ако въпросът ми се повтаря:

Уви на 27 няма, как да дойда, но искам да помогна (ако все още не е много късно) и питането ми е евентуално утре(събота 20.09) или неделя 21.09 да се видим с някой от организаторите и да дам парички.

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги списъка по-горе е за 10 двойни стаи!

След час ще бъдат преведени парите за колегите които са се записали!

После като се видим ще се оправяме с парите.

Понеже не мога да гадая кой къде ще спи и дали си е резервирал място резервираме с Боряна 10 стаи с лични средства. Не поемаме ангажимент за хората не писали в темата. Имаше достатъчно време всеки да пише.

Вальо (ечик) се върна от х-л Ропотамо и каза, че хотела е доста приличен за парите, точно на отбивката за Богородична стъпка е, така че ще сме отседнали по-близо до поляната, не че има значение, но това можем да предложим. Има и хубава механа, в която можем да седнем след като се приберем от пикника! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че предложението ми за тебеширите и рисунка на асвалта не се приема добре от колегите? :icon_blush:

Ако пък парите не стигат, готов съм да пратя още пари за мероприятието... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предложението е добро, но ако сме на поляната ще отпадне. Но пък тебеширите няма да хартисат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че предложението ми за тебеширите и рисунка на асвалта не се приема добре от колегите? :icon_blush:

Ако пък парите не стигат, готов съм да пратя още пари за мероприятието... :icon_hmm:

Предложението ти е супер, предполагам че никой няма да има против да купим тебешири, и децата ще се зарадват със сигурност :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята с тебеширите ми допада! :) Даже бих казал че ми напомня за едно време... :icon_blush: като бяхме деца! Мисля че децата в задният двор имат асфалтова площадка. Ако има от къде и как може да вземем няколко кутии тебешири (15-20), защото не всички ще рисуват. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В книжарниците има колкото поискате.... :) Всякакви цветове :) Ако ли не ... то в някое училище още има черни дъски :)

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята с тебеширите ми допада! :) Даже бих казал че ми напомня за едно време... :icon_blush: като бяхме деца! Мисля че децата в задният двор имат асфалтова площадка. Ако има от къде и как може да вземем няколко кутии тебешири (15-20), защото не всички ще рисуват. :)

от борсата за детски играчки на София Прес ,утре ще врътна с колата и ще купя :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имаме пари! :)

bobana75, ако искате купете тебешири, а ние ще ти дадем пари за тях.

Напомням ви че сме купили шатри, в които ще рисуват децата. Имаме масички и столчета и сме купили гипсови фигурки и достатъчно темперни и акварелни боички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да не ни се карат после от дома, че заради нас децата са го орисували целия и плаче за ремонт. а гипсовите фигурки стават най-хубави с акрилни бои, но те пък цапат много ако попаднат върху дрехите. Такъв е скромния ми опит от детските кътове, с които се занимавах преди време. За съжаление нямам останали фигурки, иначе щях да ги подаря на децата. но ако трябва да се купуват още, само кажете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Извинявам се, че чак сега пиша по темата. Времето и да го мислим и да не го мислим ще е такова, каквото ще е на 27.09 :icon_blush: . Ако е лошо все ще измислим нещо на момента. За да не хартисват кебабчетата наистина можем да ги опечем в двора, а децата да са вътре ако е много студено. Много ми допада идеята с тебеширите :icon_thumbup: . Дори и да не могат да ги ползват на момента децата ще им се зарадват и съм сигурен, че няма да хартисат.

Аз съм на линия, но само за събота. Мисля пак да тръгна по-рано за да помогна в подготовката на мястото.

Ще пътувам с една каруца, която обаче има мноооого голям товарен отсек и можем да се разберем да взема по-обемистите багажи. Няма да мога да возя деца обаче, защото има само едно място освен шофьорското. Ще нося дрехи за децата и скаричката за всеки случай. Но ако и Тошко и Роско докарат своите май само ще вдигам пушилка около тях. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз сам нов във форума .ако нее късно да ми кажете как и колко парички да дам

аз сам от Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пари се дават от сърце - колкото прецениш.

А сметката е тук:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...%EC%E5%F2%EA%E0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А може и на място! Къде да ходи в банките човека!

Ела при нас, колега, тъкмо ще се запознаем! А ако имаш път през банката - внеси и пиши после л.с. на Светльо (Big Boss)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...