Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

Колеги ако съм взел Муцито до догава и аз ще дойда все пак съм от Зарата :icon_thumbup: А за финансовата помощ ще пусна след 10-ти като взема заплатата, а за членската вноска ще пуна след като взема заплатата....Айде и ако не съм взел Галанта до тогава някой колега от Бургас да ми се обади да ме вземе с него, а за датите няма значение за мен затова няма да гласувам...

Приятна вечер :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Работа, работа, и докато почивам правя ремонти в къщи......Мани мани, тва жените само нерви ни образуват......То не че ти не си изчезнал по малко от мен , ма как да е.......Да вземеш да си включиш телефона, че преди час-два ти звънях, и там те няма.....

Нещо телефона ми беше дал брак. Сега уж тръгна и ми дойдоха 100 смс-а, че са ме търсили :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, денят за посещение на дом "Българка" остава 27 и 28 септември - решено от анкетата, няма повече за кога да гласуваме, започваме да действаме организационно, моля колегите, които ще остават с приспиване да си резервират на телефон 04111/2313 стаи (х-л "Мини Марица Изток"), защото в неделя има сватба и вероятността местата да са кът е голяма, за това нека действаме по-експедитивно, за да няма проблем с нощувките!

Може да казвате, че сте от Фен клуб Мицубиши и имената си и дали искате двойна, тройна стая или апартамент! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има една неприятна новина! Този път закъснахме!

Х-л "Марица Изток" е ангажиран целият и няма места за нас, току що говорих с рецепцията в стремежа си да резервирам между 10 и 20 стаи за клуба! В такъв случай търсим алтернатива на добра цена.

Моля ако има колеги, които на Националната среща са пренощували в друг хотел да споделят цени, обстановка, обслужване, за да се преориентираме и да резервираме овреме! Ако не до ден два прозвънявам хотелите, някой колега (примерно echik) ако има възможност да провери за обстановката и резервираме стаите, според бройката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това мога да предложа аз като вариант за спане - http://ropotamospa.com/index.htm

Ходили сме миналата година с колеги от др.клуб и изкарахме супер, обслужването беше добро, стаите бяха след ремонт , просторни , не са лукс , но не са и мизерни-нямат хладилник и климатик. Обадих се днес да питам за места и офертата за нас е 30 лв. за двойна стая-спалня или с две легла и 3,50 лв.за закуска-ако искаме за следващия ден. Имат още една запазена резервация по тел. за 80 човека и искат до края на седмицата отговор дали резервираме и колко стаи-аз питах за 15, и засега ги имат свободни . Не съм питала за вечеря и ресторанта дали ще имат места , но ние вечеря мин.год. правихме в ресторант "Щастливците" (точно до хотела) http://www.panoramio.com/photos/original/11853747.jpg и останахме много много доволни и от обслужването и от кухнята , и закуската си направихме там ,а не в хотела. Това е от мен :dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това мога да предложа аз като вариант за спане - http://ropotamospa.com/index.htm

Ходили сме миналата година с колеги от др.клуб и изкарахме супер, обслужването беше добро, стаите бяха след ремонт , просторни , не са лукс , но не са и мизерни-нямат хладилник и климатик. Обадих се днес да питам за места и офертата за нас е 30 лв. за двойна стая-спалня или с две легла и 3,50 лв.за закуска-ако искаме за следващия ден. Имат още една запазена резервация по тел. за 80 човека и искат до края на седмицата отговор дали резервираме и колко стаи-аз питах за 15, и засега ги имат свободни . Не съм питала за вечеря и ресторанта дали ще имат места , но ние вечеря мин.год. правихме в ресторант "Щастливците" (точно до хотела) http://www.panoramio.com/photos/original/11853747.jpg и останахме много много доволни и от обслужването и от кухнята , и закуската си направихме там ,а не в хотела. Това е от мен :dance:

 

Този хотел - условията и като цени са същите като в Марица-изток. Което никак не е зле. Ама те като имат вече направена резервация за 80 човека - че той капацитета не е ли изчерпан, в страницата им е посочено "Хотелската част има 22 двойни стаи, със самостоятелни санитарни възли, тераси; 8 тройни стаи, самостоятелни санитарни възли, тераси", аз ги изкарвам че всичките им места са за 66 човека и без да смятам ...терасите :D.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Този хотел Ропотамо не е ли точно преди да завием към пряката към поляната?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този хотел Ропотамо не е ли точно преди да завием към пряката към поляната?

 

 

Боряна не знае къде е поляната защото не е била... мисля, че тук трябва да се намеси Вальо (echik), за да каже къде е точно този хотел, като знае къде е поляната. Хотела ми изглежда добре не по-лош от х-л "Марица-Изток", така, че ако ще сме за там, до петък да кажат колегите, които ще идват, за да резервираме! Боряна ми каза, че е кореспондирала по телефона и по факса с тях, ако искат пари за капаро, нека видим колко ще искат и да им изпратим при потвърждение от наша страна. Това не е единствения свободен хотел, има и други, но този като условия е достъпен за всеки. Ако някой желае лукс има х-л "Извор" :) там е за него. Щом са казали че има 15 свобдни стаи, значи е така. Може някой да е питал, но да не е оставил капаро. Така, че не правете сметки предварително.

Така или иначе ще съм там!

 

Мен ме бройте искам една стая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така... Датата е ясна, и ако не беше скорошното ми пребиваване в средство за подслон - щях да твърдя, че условията нямат значение, но вече не смея :icon_n_giljotiini: :icon_n_bash: :icon_wwf: :icon_n_furious: :icon_box: - и други.

Колеги, уточнете къде ще сме, че съм на новата работа и не мога сега да звъня. И ми планирайте поне една тройка. Дани, моля те, направи го заради мен! Иначе - ще се чуя с директорката да ни имат предвид!

Надявам се, че и с финансите сме добре. Само едно "да" ще ме успокои........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Надявам се, че и с финансите сме добре. Само едно "да" ще ме успокои........

 

Да. :)

Разбира се хората, които са дали са все едни и същи.

Няма да вадим списък кой е дали и кой не е, защото е благотворителност. Иначе ако искате можем да извадим и списък на далите средства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не искам списъци.... Че ще стане "като оня списък"

За мен е важно това "ДА", другото е въпрос на разбиране. Сигурен съм, че този път ще бъдем повече, след което ще става и по-добре....

Нали знаете, че съм оптимист, относно колегите от форума?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега прочетох темата и с удоволствие ще се включа с финанси. За почивните дни ще съм извън страната, така че дайте информация как и на кого да изпратя парички за децата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да "преговорим" кой какво носи и за какво може да отговаря.Дали ще се носят неща отделно от подаръците, купени от форума, който иска де, за децата, на поляната ли се подаряват публично, или може тихичко в дома преди това? Нали не трябва всички да сме скараджии :icon_blush: , разпределението на отговорностите на място ли става или предварително? Изобщо едно припомняне от ходилите предния път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самото извеждане на децата, от дома до поляните, в събота ли ще е - или в неделя?

Че в събота имам едно дежурство...

Ако е в неделя - има ли място в Стара Загора на което ще се събират колегите, които ще возят децата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Иска ми се да "преговорим" кой какво носи и за какво може да отговаря.Дали ще се носят неща отделно от подаръците, купени от форума, който иска де, за децата, на поляната ли се подаряват публично, или може тихичко в дома преди това? Нали не трябва всички да сме скараджии :icon_blush: , разпределението на отговорностите на място ли става или предварително? Изобщо едно припомняне от ходилите предния път.

 

Всичко е организирано вече. Разпределени са и задълженията на хората кой какво ще купува. Отделно подаръците от закупените са оставят в дома.

 

Самото извеждане на децата, от дома до поляните, в събота ли ще е - или в неделя?

Че в събота имам едно дежурство...

Ако е в неделя - има ли място в Стара Загора на което ще се събират колегите, които ще возят децата?

 

В събота преди обяд е инициативата.

-------------------------------------------------------

Тук искам да помоля колегите за малко помощ с мнения или някой да ме насочи от къде да купим гипсови фигурки за оцветяване. Нали знаете по морето на основните улици има такива за деца, които ги оцветяват с боички. След като купим шатрите на децата ще им бъде много весело да седнат на столчета и да украсяват. Имате ли представа къде продават такива неща? Боите какви са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота преди обяд е инициативата.

ОК, Светльо !

Още утре ще гледам да си оправя дежурствата така, че на 27.09 да съм свободен и налице :icon_thumbup:

Гипсови фигурки един колега купи преди месец за синът си от "Патиланци" в София. Но въобще незнам това къде е. Мога утре да го попитам.

А това излезе в гугъла:

http://www.impresia.bg/products.html?productid=217

Тук е описан принципа на оцветяване:

http://kangaroo.roditeli.info/archive/br1_archive/gf/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да "преговорим" кой какво носи и за какво може да отговаря.Дали ще се носят неща отделно от подаръците, купени от форума, който иска де, за децата, на поляната ли се подаряват публично, или може тихичко в дома преди това? Нали не трябва всички да сме скараджии :icon_blush: , разпределението на отговорностите на място ли става или предварително? Изобщо едно припомняне от ходилите предния път.

Както бях писал по-рано (в друга тема) съм направил голяма :mitsu-smiley: скара, която е изцяло на разположение на клуба. Роско има също такава, така, че не мисля, че ще е необходимо още скари. Естествено, ако някой има желание да помага, или да е основен деятел - няма да се разсърдя(само ще помагам, и без това съм малко "загори тенджера"). Единствено трябва да се купят 2 бр. големи торби с дървени въглища - и мръвките ще са изпечени :icon_thumbup: .

Биг Бос, ако не си "нагърбил" някой с тази задача - аз ще купя въглищата.

Един брой тенджера от мен.

 

Ако има друга организация - моля споделете.

Също ще участвам с извозването на децата с един брой :mitsu-smiley: (този път ще съм самичък на срещата така, че трябва по някакъв начин да съвместя двете дейности)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбирасе съм в извозването на децата и ще помагам с каквото мога! Времето ни изтича и денят който ще дари много емоции на децата и на нас идва! Време е да се активизираме! Къде е DJ. Moni?! Кой ще ни озвучава?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде е DJ. Moni?! Кой ще ни озвучава?!

Мисля,че на националната среща Вальо(бате плевен) се представи много добре...Така,че ако е на линия :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че на националната среща Вальо(бате плевен) се представи много добре...Така,че ако е на линия :icon_thumbup:

 

Ами да чакаме да се включи и да ни уведоми на време дали можем да разчитаме на него, да не останем без музика...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да чакаме да се включи и да ни уведоми на време дали можем да разчитаме на него, да не останем без музика...

А пък и колегата Mitsubishi беше споменал,че се е занимавал професионално с музика(да ме извини ако бъркам нещо :icon_blush: ).Така че имаме няколко варианта.Но наистина е хубаво по-отрано да подготвим тези неща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И админите да кажат в колко часа ще се срещнем в Ст. Загора, зада си направя сметката кога да тръгна (тъй като от Варна сигурно пак ще съм единствен)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
ОК, Светльо !

Още утре ще гледам да си оправя дежурствата така, че на 27.09 да съм свободен и налице :icon_thumbup:

Гипсови фигурки един колега купи преди месец за синът си от "Патиланци" в София. Но въобще незнам това къде е. Мога утре да го попитам.

А това излезе в гугъла:

http://www.impresia.bg/products.html?productid=217

Тук е описан принципа на оцветяване:

http://kangaroo.roditeli.info/archive/br1_archive/gf/

 

Мерси много. И двете да ми удобни. "Патиланци" е до нас, а на ул. Кракра има голям избор и до там ще отида.

 

Биг Бос, ако не си "нагърбил" някой с тази задача - аз ще купя въглищата.

Един брой тенджера от мен.

 

В неделя ще купуваме шатри с Дани от Практикер и ще вземем и 2 големи чувала с въглища.

 

 

И админите да кажат в колко часа ще се срещнем в Ст. Загора, зада си направя сметката кога да тръгна (тъй като от Варна сигурно пак ще съм единствен)

 

Миналия път беше 10.30 пред Била, която е на 2 минути път от дом "Българка".

Моля да се разбере кой и как ще подсигури музиката. Имаме ли някакви идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже никой не казва за спането ще питам отново - ще се остава ли да се преспива или не ,за да знам какво да правя с запазването на места...никой не пише нищо по въпроса и усещам че свободните стаи в хотел Ропотамо ще заминат :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...