Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

Колеги много благодаря само да уточня че съм до 8 сутринта на работа,но ако кажете ще се сменя малко по-рано само ако може да ми се обадите в петък през деня някаде преди 18 ч ще съм още по благодарен, за да мога да се уточня с колежката, която ще ме сменя в колко часа да дойде.А ако искате PYMEH и mali може да минете като сте свободни през кафе Класик на народен юмрук малко понагоре от краставицата посока София да се запознаем, довечера и в петък съм нощни след 20 ч съм там ако имате време ще се радвам да изпием по едно кайфе... :D Ще Ви чакам....

П.П. Надявам се да не ме подведете ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Обръщам се към колегите от Бургас и към тези от Варна, които ще минат през Бургас.

Имам една молба- така като още нямам кола, а съм от Стара Загора, проблем ли ще е за някой да ме вземе за компания по пътя към Стара Загора...

За горивото ще си платя колкото трябва...Аз пиесах на lentqq, но незнам той дали ще пътува за нататък...Ако някой се навие телефона ми е 0899 84 92 24.

П.П. Много Благодаря предварително...А Ванка на теб ще ти се обадя в понеделник или ако идваш в Стара Загора имаш ми телефона може да се обадиш да се вифим лично и да говорим за Галанта...

Да както каза Емо, за съжаление доколкото знам ние /супергрупата от Варна :icon_n_king: / ще се чакаме на Айтос, но няма проблем ако от Бургас са понатоварени колегите, място ще има....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааааааа...Напазарувахме нещата за децата.Взехме от всичко по много :icon_thumbup: :D Към колегите,които ще идват от София: Час на събиране на Лукойл-а след караулката - 07.30ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бравооо на вас :) Остава да дойде момента, а той е близо ;)

 

Dell, ще чакам високопоставеното обаждане :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааааааа...Напазарувахме нещата за децата.Взехме от всичко по много :icon_thumbup: :D Към колегите,които ще идват от София: Час на събиране на Лукойл-а след караулката - 07.30ч.

 

 

Верно е много... уверих се в това като се прибрах! :) :D :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Верно е много... уверих се в това като се прибрах! :) :D :icon_blush:

Ами ние се водехме от девиза на Мечо Пух: Колкото повече - толкова повече :icon_n_lol_2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Точно така трябва. Браво на вас!

Моята кола също е препълнена с подаръци за децата и ще се наложи Тишо да дойде да помага. Аз ще му се обадя. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така трябва. Браво на вас!

Моята кола също е препълнена с подаръци за децата и ще се наложи Тишо да дойде да помага. Аз ще му се обадя. :)

 

 

Говорих с Боян, той щe е с голяма празна кола!!! :)

Ще натоварим в неговата кола в събота в 7ч. обемистите багажи, защото с багажа у нас мога да напълня 2 коли за Ст.Загора! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Варна и Бургас, дайте някакви ориентири по кое време мислите, че ще бъдете в Сливен? Имам телефона на Велико и ще държим връзка, но все пак да си направя сметката и аз......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така трябва. Браво на вас!

Моята кола също е препълнена с подаръци за децата и ще се наложи Тишо да дойде да помага. Аз ще му се обадя. :)

:mitsu-smiley: Светльо, след като натоваря нещата от Дани мога да мина и да ви помогна с Тишо с багажа? Имам доста място при мен. Както и едно свободно място за пътник, ако някой иска може да се вози с мен.

И не трябва да тръгваме много късно от Лукойл-а, защото денят е малък. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

8.00 ли ще тръгваме от Лукойл!?

 

 

Към 7:45 мислим да сме тръгнали...

Ако някой укъснее ще ни догонва по магистралата! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Светльо, след като натоваря нещата от Дани мога да мина и да ви помогна с Тишо с багажа? Имам доста място при мен. Както и едно свободно място за пътник, ако някой иска може да се вози с мен.

И не трябва да тръгваме много късно от Лукойл-а, защото денят е малък. :mitsu-smiley:

 

Бояне, аз ще мина през Светльо и ще натоварим каквото трябва. Ще пътувам с Пежото, че е по-голямо и ще пътувам сам, така, че и при мен има място за пътник :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Варна и Бургас, дайте някакви ориентири по кое време мислите, че ще бъдете в Сливен? Имам телефона на Велико и ще държим връзка, но все пак да си направя сметката и аз......

 

Роско ако искаш така да се разберем - за по сигурно ние като сме вече на Айтос и тогава ще ти се обадя и да се разберем за точен час, но мисля да сме към Сливен някъде към 9.30 часа. Там може да чакаш към детелината като се слезе от нея посока Ст. Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, но може и малко по-нататък по пътя. Зависи каква ще ми е програмата, затова - ще се чуем. Гледайте да не закъснявате, че от Сливен са 65 км дотам, а е един от най-натоварените пътища в България.

Като ги гледам тези дъждове - май ще сме в двора на дома. Дори да не вали - ще е влажно и кално. Мисля, че така ще е най-добре. Ще го решим на място, явно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"В 8ч. тръгваме!

Събирането предния път стана в 7:30!"

 

Последно 7:45 ли тръгваме или 8? Като гледам 7:30 за най-сигурно съм на ЛукОйл-а, говорим за този след Карулката нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно 7:45 ли тръгваме или 8? Като гледам 7:30 за най-сигурно съм на ЛукОйл-а, говорим за този след Карулката нали?

Да,точно за този Лукойл става въпрос.Като се съберем в 07.30,кой кафе да вземе,кой нещо друго и към 07.45ч. да тръгнем.Както каза Боян-денят е малък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде ,искарах ушичките отфризера ,остава само всички да се молим за хубаво време :worthy:
Нема се пУашите, няма нищо по хубаво от лошото време....... :icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде ,искарах ушичките отфризера ,остава само всички да се молим за хубаво време :worthy:

Ечка, вали ли там бе, братле?

Знаеш ли колко ми е гадно заради това време.

:icon_censored:

Айде дано да е хубаво утре, пък да видим.

 

10-10.30 съм на Билла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В края на краищата не сме от захар, да се размием...

Малко дъжд - няма да ни уплаши...

Пък и децата, не са расли в саксия - сигурно и преди са се мокрили. Вие си представете, как ни чакат...Сигурно са по нервни и от нас...и по притеснени...

Смятам, че времето утре ще бъде с нас - няма да ни попречи да накараме тези деца да се усмихват...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ечка, вали ли там бе, братле?

Знаеш ли колко ми е гадно заради това време.

:icon_censored:

Айде дано да е хубаво утре, пък да видим.

 

10-10.30 съм на Билла.

 

Тоше ,като че ли вече не вали и вятъра утихна , но със сигурност и да испече утре на поляната ще е доста мокро и кално ,но има няколко варианта които ще обсъдим на място , във 10 часа съм на линия :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде отивам да лягам. 7:30 съм на ЛукОйл. Пътувам с още едно момче, така че поне 2 места и празен багажник. Нека Дани, ми звънне сутринта още преди 7, ако трябва да минавам да взимам багаж от някой. 0887523796, тоест всеки може да звъни :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, още не се познаваме лично (което утре ще се промени :) ), но имам една молба: Ще пътувам с мъжа ми, който сега трябва да работи цяла нощ и се притеснявам да не закъснеем за срещата в Стара Загора. Моля някой да ми изпрати на лично телефонния си номер, за да можем в краен случай да се присъединим по-късно, където и да сте.

Дано не се налага!

 

П.П. ...или ако Rangel Simov ми даде карт бланш да му звънна на вече предоставения номер? :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...