Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм за по-ранните дати! Защото са повече почивни дни и няма да бързаме! :icon_dance:

Ще можем да се наладим на момента! Дано и времето да е хубаво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за 27-ми, но щом на 20-ти са повече почивни дни съм за тогава.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си знае и преценява, 3 почивни дни, ходят си хората при близки и роднини, всеки си знае хала, затова са и анкетите ;-)

Не е необходимо да ви казвам, че когато и да е - ще присъствам, нали ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да фиксираме по-ранната дата за да можем да реагираме свовременно ако времето не е подходящо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си знае и преценява, 3 почивни дни, ходят си хората при близки и роднини, всеки си знае хала, затова са и анкетите ;-)

Не е необходимо да ви казвам, че когато и да е - ще присъствам, нали ;-)

 

И аз така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще помогна само финансово! И на двете дати съм на сватби !

Ех, как ми се ходи на сватба, ама да е чужда......... (никой от моите хора не ще да се жени, само мене гледат)

 

Дотук - равенство в резултата. Ако искате да дадем някаква крайна дата за гласуването и да се решава и знае, че времето минава ли, минава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как ми се ходи на сватба, ама да е чужда......... (никой от моите хора не ще да се жени, само мене гледат)

 

Роско, питаш ли ме мене! Миналата година бях на пет сватби включително моята. Тази съм на четири, направо вече изнемогвам! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, питаш ли ме мене! Миналата година бях на пет сватби включително моята. Тази съм на четири, направо вече изнемогвам! :icon_dance:
Ти да не си се хванал на работа, като служебен Кум бе колега...... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дотук - равенство в резултата. Ако искате да дадем някаква крайна дата за гласуването и да се решава и знае, че времето минава ли, минава!
Не е равенство бре.....Нали писах по-горе че първо гласувах за 27-ми, и чак тогава видях че на 20-ти са повече почивни дни, така че моят глас го брой за 20-ти..........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си се хванал на работа, като служебен Кум бе колега...... :lol:

 

Не като Кум, а като танцьор, водещ булченското хоро! :icon_rock:

Извинявам се за спама. Хайде по темата, ще преведа паричките по сметката на Big Bossa до средата на 09 месец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mario, оправил съм ти гласа за първите дати! :)
Казвам баба Тенкю..... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега си пуснах гласа за датата, скоро - и лептата за каузата. Когато и да решим - все ще е добре за децата.

П.С. дано да гласуват и други, че май изравних резултата :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах.

Ясно е, че ще направим всичко възможно да дойдем, независимо кои дати.

 

Да пробваме да планираме мероприятието. Ще пробваме ли да организираме екскурзия, или...? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, всичко зависи от средствата, които съберем. Ако има и за екскурзия - защо не? Дайте едно по едно, пък то само ще си покаже!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам, защото за 1 път се интересувам от такова нещо... къде се намира този дом (в смисъл град) и какво точно се прави? Дрешки ли се носят, храна ли се носи, играчки ли или кой каквото има?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Домът е в Стара Загора. Миналият път беше първи път на повечето от колегите. Занесохме при децата мноооооого играчки, дрешки (кой каквото има), занесохме и много храна - кебапчета и кюфтета (х400 бр), безалкохолни, имаше DJ (ама не Пламен)..... Падна голяма веселба. Имаше танци, хора, федербали, топки, рицари, пирати, чудо! Бяхме 20-30 от нас и 50-60 деца. И на поляната.... Зеленинка.... Много хубаво си изкарахме. Децата много ни се радват. Пишат си с някой от колегите. Аз не успях много да се запозная с тях, че бях на скарата и останах без сили от клечане, ама си беше СУПЕР! Така че, заповядай! Твоят красавец ще е хит сред децата!

Относно носенето - бяхме супер организирани, събрахме средства, с които купихме храната, напитките и подаръците за дома и децата. Носихме само дрешки (който каквото има) и собствената си храна.

Беше фантастична среща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай всичко зависи от това дали ще успея да приключа с един проект до тогава и това дали ще тръгнем на 20 или 21, защото на 20-ти вечерта трябва да взимам приятелката ми от гарата. Но ако всичко е ОК ще дойда и аз :)

 

Само забравих да питам... само 1 ден ли ще сме там или два дни? И ако са 2 дни на място ли ще си търсим квартири?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като, че ли наистина е по-добре да го направим (мероприятието) на 20.09.

После който иска да остане за нощувка (много приятно се изкарва), остава - другите си ползват почивката и празника.

Аз лично ще остана задължително. Компанията от :mitsu-smiley: фенове е невероятна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз сигурно ще остана защото иначе се убивам от път, пък и да пийнем по едно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като, че ли наистина е по-добре да го направим (мероприятието) на 20.09.

После който иска да остане за нощувка (много приятно се изкарва), остава - другите си ползват почивката и празника.

Аз лично ще остана задължително. Компанията от :mitsu-smiley: фенове е невероятна.

:worthy: о Велики Фараоне ,знаеш ,че бат Вальо ви чака тука :guns: :friends: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...