Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

:icon_rock:

Най-после се добрах до интернет :icon_thumbup:

Здравейте, приятели.

На 27.09 и аз ще гледам да съм по-рано на линия. (но за съжаление ще се прибирам вечерта :icon_blush: )

 

Дани, няма смисъл да взимате повече въглища - 20 кг. ще стигнат.

Аз също ще взема голямата скара, та няма смисъл от други (може, който иска да си вземе личните скарички за собствена употреба)

 

Бояне (jolly_roger), ти не се притеснявай - или ще си на скарата, или децата ще возиш с моята кола, че този път ще съм сам и няма да мога да огрея на двете места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ааааааа, Дани ако не е с кола - ще вози той! Жената - бременна, децата - невръстни, а аз скарата си не давам! :D

Жалко, че и аз няма да остана.... Щеше ми се, но - няма как.

А и както казва един мой мъдър приятел - животът не е безкраен празник, все пак отиваме да зарадваме децата, нашите кефове - пак ще им дойде времето.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи Мицубишито оставяш ама скарата не... ейййййй по-заклето от мицу фен е само едно: мицу фен-скараджия. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Дани, бегачката я давам само в сигурни ръце! Демек - твоите! Как да е :mitsu-smiley: се не дава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Дани, бегачката я давам само в сигурни ръце! Демек - твоите! Как да е :mitsu-smiley: се не дава!

 

Ти и щерката ще трябва да даваш ,след време :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.............Бояне (jolly_roger), ти не се притеснявай - или ще си на скарата, или децата ще возиш с моята кола, че този път ще съм сам и няма да мога да огрея на двете места.
:mitsu-smiley: Ами то се очертава и аз да съм сам, ще трябва да се допълваме някак :rolleyes: .

Скараджиите - да не си забравите униформите! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, да, как да не ги забравим....... Няма страшно!

Ей, ако имате нужда от помощ покрай пазаруването - обаждайте се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво правим с озвучението?

Озвучаването е от мен, нямате грижи. Ще донеса всичко, каквото трябва, само генератор за ток нямам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, стаите са капарирани! Така че, който е заявил в списъка по-горе, че иска стая е ангажирана! :icon_clap: на Боряна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, стаите са капарирани! Така че, който е заявил в списъка по-горе, че иска стая е ангажирана! :icon_clap: на Боряна!

Благодаря! :icon_thumbup:

 

Знаете ли, хрумна ми утре да попитам моите колеги дали имат неща, с които могат да се разделят, като дрехи, играчки и... знам ли и аз... За пръв път участвам в подобна акция. Но си мисля, че до края на седмицата мога да събера туй-онуй за дечицата.

Дали е удачна тази идея...?

 

Хм, някакси нямам търпение... :icon_blush: Много е странно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всичко в добър вид е годно за тях, аз вече у нас имам 4 торби с дрехи оставени от колеги! :) Така, че ако приемат идеят радетелно - чудесно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всичко в добър вид е годно за тях, аз вече у нас имам 4 торби с дрехи оставени от колеги! :) Така, че ако приемат идеят радетелно - чудесно! :)

Писах на Роско, но той с тази нова работа...сигурно е доста зает и по-рядко влиза във форума...

Въпроса ми е, каква е възрастовата граница на децата, от - до, че и аз съм приготвил един куп дрехи - дънки, тениски, ризи..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Писах на Роско, но той с тази нова работа...сигурно е доста зает и по-рядко влиза във форума...

Въпроса ми е, каква е възрастовата граница на децата, от - до, че и аз съм приготвил един куп дрехи - дънки, тениски, ризи..

 

 

От 5-17г. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави небери грижа за генератора, нашия уважаван колега echik е на фронта :) Важно е, че музиката е уредена ;) Остава само да дойде денят! Велико (mali) Кога ще патуваш ти? Колегите от Бургас ако искат може да се срещнем след Айтос, да пътуваме заедно?! Приятелю Dell, какво е твоето дередже?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, отговорих му на Вальо за възраста, ама късно. Почивни дни, бе, каква работа...... Гости имах снощи, а днес изпратих мой приятел... по последния му път...... Стават и такива неща....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави небери грижа за генератора, нашия уважаван колега echik е на фронта :) Важно е, че музиката е уредена ;) Остава само да дойде денят! Велико (mali) Кога ще патуваш ти? Колегите от Бургас ако искат може да се срещнем след Айтос, да пътуваме заедно?! Приятелю Dell, какво е твоето дередже?

Приятелю Емил, засега дереджето ми за пътуването е ОК, само с една малка подробност. Тъй като няма да пътувам сам, не знам още дали ще мога да постигна заветният час от 4:30 сутринта, но това ще го доуточним с теб по-късно. За другото всичко засега е ОК....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от София, срещата къде беше и в колко?

Ами събираме се на Лукойл-а след караулката в посока Пловдив.При миналото посещение в дома тръгнахме към 08.00 от бензиностанцията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В 8ч. тръгваме! :)

Събирането предния път стана в 7:30! :)

Щото кафета зареждания, тоалетни... и стана 8 без 15 и тръгнахме!

Между другото ако знаем колко коли сме, чакаме се и тръгваме без да е 8ч.! :)

Аз примерно бих направил една втора закуска на Макдрайва на Пазарджик и там 5 мин. забавяне докато си взема сандвичите... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dell, в петък ако искаш да се чуем по телефона тогава и да го обсъдим :)

 

Телефона ми е 0888 793 148 ако го нямаш :) А колегите от Бургас? Няма отзиви нещо?

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dell, в петък ако искаш да се чуем по телефона тогава и да го обсъдим :)

 

Телефона ми е 0888 793 148 ако го нямаш :) А колегите от Бургас? Няма отзиви нещо?

 

Е как да няма отзиви, споко бе човек - не бях се мяркал във форума от петък и затова. Емо няма проблем да се чакаме на Айтос или където се уговорим. Зависи от къде искате да дойдете вие от Варна. Предния път /ти тогава не идва/ като ходихме в Ст. Загора и се чакахме на бензиностанцията след град Айтос. За време мисля че около 9.00 ч. е добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пфу! Тука такъв дъжд са изсипа, и страхотни мълнии, та доставчика угаси сърварите и ме оставиха без нет :) Сега съм на линия :)

Та Велико, аз мисля пак да карам като предния път, през Провадия надолу, чудните скали, и да изляза на Айтос...Хайде в петък ще се разберем и с теб, даже може да ти звънна, мисля че ще е най-добре ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...