Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

0898 688 339 - Това е моят номер, аз съм Мая.

Също си мислех - пътувам с GPS и ако ви изпусна, може някой да ми изпрати координати.

И ще сме "хай-тек" :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И така, след няколко възпрепятствия съм готов за утре...Първо се появи един физически проблем, след това и един с колата...Реших да сменя накладките с чисто нови които преди време бях поръчал на Мирослав (акебоно)...Скъсах на дясното колело долния болт на патроника...Сега се държи на парчето от болта, което си е малко тревожно...Другия проблем е, че след поставянето на новите накладки (при положение че цилиндърчтета се прибират добре), само за 5 км така се загряват дисковете, че си изгорих ръцете на тях...Надявам се да нямам проблеми утре! Желая си успех и късмет! С колегите се разбрахме по телефоните...До утре...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така, след няколко възпрепятствия съм готов за утре...Първо се появи един физически проблем, след това и един с колата...Реших да сменя накладките с чисто нови които преди време бях поръчал на Мирослав (акебоно)...Скъсах на дясното колело долния болт на патроника...Сега се държи на парчето от болта, което си е малко тревожно...Другия проблем е, че след поставянето на новите накладки (при положение че цилиндърчтета се прибират добре), само за 5 км така се загряват дисковете, че си изгорих ръцете на тях...Надявам се да нямам проблеми утре! Желая си успех и късмет! С колегите се разбрахме по телефоните...До утре...

 

Емо ,ако имаш проблеми със спирачките по добре се качи при някой колега ,не рискувай при положение ,че имаш да минаваш проход ,а там надежноста на гумите и спирачките е най важна ,а ако си решил все пак да тръгнеш със твоята кола тръгни половин час по рано и по прохода карай бавно за да исползваш минимално спирачките и ръката ти да е на ръчната!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С моята кола ще пътувам! Проблема не е в това да откажат спирачките...Те си работят много добре! Проблема е в това че греят адски, а не е нормално! Надявам се да се изпилят новите накладки....Страх ме е да не прегрея дисковете...Както и да е утре съм на пътя, пък каквото е писано! Искрено се надявам 10:30 да съм на Била-та!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С моята кола ще пътувам! Проблема не е в това да откажат спирачките...Те си работят много добре! Проблема е в това че греят адски, а не е нормално! Надявам се да се изпилят новите накладки....Страх ме е да не прегрея дисковете...Както и да е утре съм на пътя, пък каквото е писано! Искрено се надявам 10:30 да съм на Била-та!

 

Братле като прегреят спирачките обикновенно отказват за това казвам дръж си ръката на ръчната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Багажникът ми е пълен до горе с дрехи и играчки, но има още място, някой ако няма с какво да се вози съм насреща! ;)

 

P.S. много рано тръгваме в 9/10 ще сме там и няма да е напекло слънцето още! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да стигнеш жив и здрав до тука , защото немска Ст.Загора - Разград и обратно през Котелския на всеки трети завой катастрофа и на отиване и на обратно ,знаеш не обичам да пиша много но не мога да не те предупредя , а и сега тези камиони със дърветата ужас ,50 % от произшествията във момента са заради тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще лягам, че утре как ще ставам незнам, пък и обещание имам да спазвам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С моята кола ще пътувам! Проблема не е в това да откажат спирачките...Те си работят много добре! Проблема е в това че греят адски, а не е нормално! Надявам се да се изпилят новите накладки....Страх ме е да не прегрея дисковете...Както и да е утре съм на пътя, пък каквото е писано! Искрено се надявам 10:30 да съм на Била-та!

 

Пътищата ще са мокри! Така че трудно би прегрял спирачките! ;)

Все пак 3 наум за спирачките! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро! :D

Аз съм на линия и ще тръгна на време!

Благодаря за съдействието на колегите с телефоните.

Лек път на всички и ... до след малко!

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ОнЛайн :), обличам се и газ към ЛукОйл! Както казах, който има нужда да звъни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тръгваме с Теди и Тишо. :)

Ако не можем да съберем багажа в моята кола, вероятно ще ползваме комбито на Тишо. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак доставихме много радост на децата!Имаше от всичко не по много,а по мнооооооооого-много :icon_thumbup: И радост в очите на децата,и сълзи,породени от караница за някоя играчка.Перфектни скараджии,рисунки върху асфалт,малко фойерверки...Вечерта завърши подобаващо-на маса,отрупана с ядене и пиене.Даже и рожден ден посрещнахме :happybirth: Специални благодарности на организаторите,"виновни за всичко това"(без да изброявам имена,за да не пропусна някой). Но най-важното беше радостта в очите на децата и техните усмивки,които озариха иначе мрачния септемврийски ден,и удовлетворението в очите на всички нас!Гордея се с вас колеги!!!

Доказателствен материал за всичкото това-по-късно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше изключително! Децата, а и ние, си прекарахме супер! Емоциите бяха много! И аз се гордея с колектива който сме! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности и на организаторите, и на всички колеги които присъстваха, а и на тези които неможаха, но по един или друг начин подкрепиха осъществяването на това събитие........Радостта беше голяма, и двустранна.....Как да не се радва човек, като види толкова много шастливи деца накуп......И освен всичко изброено от Данчо, имаше и мноооооого торти и разни други вкусотии......Абе изобщо всички останаха доволни и щастливи.......И децата и ние......Няма какво да говорим, ние сме :first: ........Благодаря ви колеги, и се радвам че ви има, и че ви познавам.... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук е мястото и Аз да благодаря на организаторите , и затова че имах възможноста да се запозная с Вас , срещата с децата беше изключително приятна и малкият празник, който сътворихме за тях.

 

Ще си позволя пръв да приложа снимков материал :)

 

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290639

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това, което направихме за децата беше много важно - и за тях и за нас. Искам да ви благодаря за възможността, която ми дадохте - да се почувствам за един ден Човек. Радвам се, че се запознахме и вече ще престана с това "колеги", ми ще ви наричам Приятели!

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги! :)

Първо искам да кажа едно голямо Евала на организаторите... Всичко беше Супер От-До :)

Ето "малко" снимков материал и от мен. Искам да се извиня, че някои от снимките са размазани ... но така е когато човек трепери от "пеперудки" в стомаха (вълнение :icon_blush: ) :) И за друго искам да се извиня... да не се разсърди някой колега,че на някоя снимка му е орязана колата... просто повечето от снимките направи едно от децата :)

Благодаря Ви за прекараното време с вас и за това, което каза NoMaya... поне за един ден всеки се е почувстал човек!

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290651

 

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее...

Като гледам снимките много ме е яд,че не можах да дойда заради тъпия панаир ама...Работа-к`во да се прави...Радвам се,че поне вие и децата сте си направили шоуто и сте прекарали добре...

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че децата останаха повече от доволни. Разбрах го по трите, които бяха в колата. Тези деца грееха от щастие. Бяха щастливи от всичко, което бяха преживяли през деня. Благодаря на организаторите, благодаря на колегите. Не бях много активен, в смисъл, да играя с децата, освен малко футбол. Малко бях притеснен, защото все пак не познавах никой и това ми беше първата среща с хората от клуба, освен с Дани, а то каква среща беше, изпълнена с грижа, напрежение и внимание НЕ към колите ни, а КЪМ НЯКОЙ МНОГО по-важен от това. Натрупах много позитивна енергия, а след като успях и да спася куче излезнало на 50м пред мен, а аз с 160, се почувствах страхотно :), поне 2 дни в Рая съм си осигурил :), това в рамките на шегата.

 

Благодарности на всички отново, няма да изброявам хора, първо защото все още не знам с кой точно контактувах :) и второ от страх да не изпусна някой. Всичко беше страхотно, а и все пак с мен беше момче, взимащо участие във всяко едно организиране на нещо от ФауВе Клуб и каза, че всичко е било много добре организирано и с много добри идеи.

 

P.S. Той много хареса шапките и престилките на готвачите, каза че щял да открадне идеята :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...