Премини към съдържание

Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка"


Анкета: Определяне на дати за посещение на децата от Дом "Българка  

44 гласа

  1. 1. ??????, ???? ?? ?? ? ??-?????? ?? ??????? ?????? ???????? ? ????? ??????

    • 20-21-22 ?????????
      18
    • 27-28 ?????????
      26


Препоръчано мнение

Ами какво се чудиш гласувай... :rolleyes: То ако всички се чудят няма да стане работата (поне ти си сериозен, де)

Като гледам започва да надделява втората дата. Може би наистина хората си правят някои сметки - да почиват и т.н. Ето сега е момента който не е гласувал да го направи..

 

 

:icon_dance: За сватбата лесно, ще пратиш някой вместо тебе да иде за 2-3 часа и готово :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 352
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Хайде хора! Връщайте се от почивка и почвайте да гласувате! :icon_dance:

Септември наближава и трябва да започне да се случва нещо...!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво се чудиш гласувай... :rolleyes: То ако всички се чудят няма да стане работата (поне ти си сериозен, де)

Като гледам започва да надделява втората дата. Може би наистина хората си правят някои сметки - да почиват и т.н. Ето сега е момента който не е гласувал да го направи..

:icon_dance: За сватбата лесно, ще пратиш някой вместо тебе да иде за 2-3 часа и готово :tooth:

Занасяй се ти с мене, занасяй.... Те Анитата хрисими, хрисими, пък като спрат да са хрисими, че гледай тогаз' какво става

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като "нов" участник обещавам да се включа с летящ старт когато и да е. Може ли нещо да помогна на местна почва, за да бъда по-полезен понеже съм от Зарата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, добре дошъл! Заралии сте доста активни, пусто да мога да я пренеса тая зараза и в Сливен, ами рядко си ходя, по дяволите! Макар че до месец се надявам да купим едно ранърче на мой приятел там.....

На място има една светла личност, Ечик му е ника, Валери се казва. Той е ОСНОВАТА на нашите сбирки и без него те никак няма да бъдат същите - и като логистика, и като колорит, разбира се. Та като наближи датата се чуйте там на място и се разберете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, добре дошъл! Заралии сте доста активни, пусто да мога да я пренеса тая зараза и в Сливен, ами рядко си ходя, по дяволите! Макар че до месец се надявам да купим едно ранърче на мой приятел там.....

На място има една светла личност, Ечик му е ника, Валери се казва. Той е ОСНОВАТА на нашите сбирки и без него те никак няма да бъдат същите - и като логистика, и като колорит, разбира се. Та като наближи датата се чуйте там на място и се разберете

OK, Дори и 1 "суха" :) тренировка може да направим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, добре дошъл! Заралии сте доста активни, пусто да мога да я пренеса тая зараза и в Сливен, ами рядко си ходя, по дяволите! Макар че до месец се надявам да купим едно ранърче на мой приятел там.....

На място има една светла личност, Ечик му е ника, Валери се казва. Той е ОСНОВАТА на нашите сбирки и без него те никак няма да бъдат същите - и като логистика, и като колорит, разбира се. Та като наближи датата се чуйте там на място и се разберете

 

ООО Велики Фараоне , благодаря за хубавите думи :worthy: и се стягай за 6 ти :icon_drunk: :good: :guns: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еехехе... Колеги много сте забавни :) :icon_thumbup:

Датата 27-28 напредва.... Дано все пак да бъдем всички :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, предлагам да поставим краен срок за гласуването - до края на седмицата и да се обадя на Директорката на дома.

Светльо, докъде стигнахме с финансите? Колеги, знам, че е август и парички трябват за почивка, ремонти и какво ли още не... Но не забравяйте и тази инициатива, моля ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Роско, досега са внесли само няколко човека, други казаха, че ще дадат на срещата.

Много се надявам повече хора да помогнат, и най-вече да дойдат на срещата.

Писането в темата не дава гаранция на някой, че ще помогне финансово и физически, и обратното! :)

Благотворителността е вътрешно убеждение на всеки - някой се затишват и все едно, че темата не съществува, други помагат с каквото могат.

Хора разни на тази земя...

Колкото сме - толкова. Тази последна благотворителност за тази година за децата в дом "Българка" ще я направим, както ние си знаем. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, както обикновено, съм оптимист! И да си призная - и аз не съм дал, но на РД ще донеса. (пустите жеги) Да се надяваме колегите да са решили същото! Не е за нас! Предния път се представихме прекрасно и децата сега ще ни чакат с нетърпение, нямаме право да ги разочароваме!

Има желаещи, дори се видях с един нов колега в Търново, обясних му как да се свърже с теб. Гледам - гласували са над 30 души. Да се надяваме, че ще се получи отново! Децата го заслужават!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, както обикновено, съм оптимист! И да си призная - и аз не съм дал, но на РД ще донеса. (пустите жеги) Да се надяваме колегите да са решили същото! Не е за нас! Предния път се представихме прекрасно и децата сега ще ни чакат с нетърпение, нямаме право да ги разочароваме!

Има желаещи, дори се видях с един нов колега в Търново, обясних му как да се свърже с теб. Гледам - гласували са над 30 души. Да се надяваме, че ще се получи отново! Децата го заслужават!

Като те слушам колко си се окахърил помолих жената да внесе една сумичка за децата. И аз много не обичам банковото дело, но за дечицата работата е друга.... :rulez: .

 

П.С По-скоро проблема е, че като напълня бензин за колата, като си платя членския внос и като пия една лимонада (няколко пъти) и се притеснявам, че няма да ми остане много сухо ;) , та за това, да ми е мирна главичката.

Хайде, колеги, вие сте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, че съм те притеснил така, че чак Ани си пратил в банката! Ани, и ти извинявай! Аз съм причината да се разхождаш по жегата!

Ще се реванширам! Обещавам! ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Август заминава, идва септември...времето лети...скоро сме на Ст. Загора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги поздравления за идеята и начинанието което сте предприели. :icon_clap: От вчера чета всичко по темата ,търсих банковата сметка и вече я открих тук :rolleyes: още днес ще пусна парички в сметката , защото знам колко бавно се активизират хората ( от 3 год.съм организатор на подобна идея в Мазда клуба ) и косата ми побеля да подканвам и подканвам ... ама после като видим радостта в очите на децата и усмивките всички се чувстваме по-добре. Тия дни се надявам да се похваля с един Галант (докато пишех тук и ми звъннаха че го купуват и сега съм на 7-мото небе) и дано нямате против да намина и аз в Ст.Загора. Последно не разбрах коя дата сте избрали, не че има значение -ако е 27-28-ми ще черпя и за РД и за колата и ще стане 3 в 1 :icon_dance: Ако имате нужда в подготовката и пазаруването за дома съм насреща ,че то време не остана май...

Лелее като знам колко много мога да пиша по темата, най-добре да се спирам и да не ставам досадна още в началото :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, обърнете внимание!

Дошли-недошли хората още - и хайде в кюпа! Вземайте пример!

 

Особено ми е драго да приветствам още един съмишленик! Разбира се, че си добре дошла и в Стара Загора, и на празника ни за РД!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на новата колежка! Дай боже все с такива членове да се пълни фамилията митсубиши :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на новата колежка! Дай боже все с такива членове да се пълни фамилията митсубиши :)

Дано повлека крак дето се вика и темата живне малко :icon_angel: а до сега колко хора навих да си купят Мазди покрай мен....сега ще е вече :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм че ще се почувствате изключително удобно и уютно в нашето семейство! И не е важно колко сме, а какви сме ;) Ще се убедите че тук има много готини хора и ще се почуствате горда, че сте сред тях...Що се отнася до мероприятието, може да разгледате снимки от предното --> ЦЪК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Toranaga , ще дадем парички на рожденият ден на клуба. За съжаление и на двете дати съм на сватби и няма да мога да съм с вас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, времето напредва! Да считаме ли датата за определена? Дайте малко повече активност, за да можем да говорим и с директорката вече. Или ще изчакаме РД на клуба и да знаем с какво разполагаме.....

Както и да е, трябва да решим вече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, времето напредва! Да считаме ли датата за определена? Дайте малко повече активност, за да можем да говорим и с директорката вече. Или ще изчакаме РД на клуба и да знаем с какво разполагаме.....

Както и да е, трябва да решим вече!

Роско! Най добре да се повдигне темата, след Р.Д. Хем ще се знаят горе долу средствата, хем след празника активността по темата ще се засили(надявам се) :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско! Най добре да се повдигне темата, след Р.Д. Хем ще се знаят горе долу средствата, хем след празника активността по темата ще се засили(надявам се) :D

Бат' Марине, къде се изгуби толкова време? Притесних се а теб. :icon_bye:

Викам си тоз' човек сигурно отиде на морето и се закотви там. Да не си купи някое еФтино апартаментче по бургаЗко?

Хайде дай им зор на тези хора, че като те няма теб, няма кой да ги притиска(само rosko остана)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, активността по темата не е голяма, но искам да ви кажа, че някои колеги преведоха парички по сметката на клуба, а други ми дадоха на ръка... Искам да ви кажа, че активността започва да се засилва и мисля, че ако продължаваме така ще се съберат средства и няма да се изложим, продължавайте в същия дух! :icon_thumbup:

Кампанията за набиране на средства продължава, парички ще се събират и на рождения ден на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бат' Марине, къде се изгуби толкова време? Притесних се а теб. :icon_bye:

Викам си тоз' човек сигурно отиде на морето и се закотви там. Да не си купи някое еФтино апартаментче по бургаЗко?

Хайде дай им зор на тези хора, че като те няма теб, няма кой да ги притиска(само rosko остана)

Работа, работа, и докато почивам правя ремонти в къщи......Мани мани, тва жените само нерви ни образуват......То не че ти не си изчезнал по малко от мен , ма как да е.......Да вземеш да си включиш телефона, че преди час-два ти звънях, и там те няма.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...