Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

Колеги!!! Някой ще води ли домашни любимци???? Имам предвид-кучета, котки а не тъщи и свекърви....... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

tmintov, понеже има слаба активност по подкрепата на програмата, която предложи, държа да го документирам и в писмен вид след вербалното обезпечаване вчера под моста ;) Програмата е идеална, според мен, и ако нямаме закъснения по трасето всичко ще бъде тип топ.

 

Имам един бърз въпрос към колегите от София - има ли някой, който по една или друга причина ще тръгва по-късно оттук? Като под по-късно визирам някъде след 11:30 - 12:00? Тъй като си имам един брат, член на клуба на Мерцедес, но силно амбициран да дойде с нас, който, за съжаление, е преподавател и има изпит, който свършва към 11:30... Ако може някой да го докара, ще бъде просто прекрасно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги!!! Някой ще води ли домашни любимци???? Имам предвид-кучета, котки а не тъщи и свекърви....... :lol:

Ние за тъщите тук сме се разбрали! Дори можем да го впишем официално в правилника на клуба - те са забранени!

Ако имаш куче (стига да нямат против от хотела) - вземи го! Моето хлапе ще го милва и целува цял ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние за тъщите тук сме се разбрали! Дори можем да го впишем официално в правилника на клуба - те са забранени!

Ако имаш куче (стига да нямат против от хотела) - вземи го! Моето хлапе ще го милва и целува цял ден!

 

Този уикенд, който сега мина, имаше събиране на клуба на Мерцедес... там са имали инцидент с домашно куче, който е добре да се спомене, за да не допуснем и ние подобна грешка! Едно семейство отива до града с Мерцедеса си, за да обядват. Взимат със себе си кучето, но не ги пускат с него в ресторанта. Те го връщат в колата и му оставят прозорците леко отворени, за да влиза въздух. След около час и нещо, когато се връщат, окриват, че на колата се е включила алармата и прозорците са се затворили... кучето вътре е било мъртво - задушило се е!

 

Така че, колеги - моля ви! Правете си сметка с домашните любимци, особено ако са по-големи кучета, защото ще има малки деца - тоест не могат да тичат свободно между хората... а в колите, както става ясно, е много опасно! За свободното тичане го казвам, защото имам неприличен брой познати, които са хапани от "много е добро това кученце то никога не хапе!". Плюс че може да има алергични хора, ще има много храна, която на дали някой ще седи специално да пази постоянно от животни и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така че, колеги - моля ви! Правете си сметка с домашните любимци, особено ако са по-големи кучета, защото ще има малки деца - тоест не могат да тичат свободно между хората... а в колите, както става ясно, е много опасно! За свободното тичане го казвам, защото имам неприличен брой познати, които са хапани от "много е добро това кученце то никога не хапе!". Плюс че може да има алергични хора, ще има много храна, която на дали някой ще седи специално да пази постоянно от животни и т.н.

 

Всичко изброено от Estilian е точно така и воденето на домашни любимци крие доста непредвидени ситуации. Сега с риск да съм обвинен, че не обичам животни /което не е така/, мисля че все пак за да няма изненади - най-добре да не се водят на сбирката, все пак не сме на среща за показване на животни. Всяка животинка си обича стопаните, но като ще сме много хора не е изключено и инцидент да има, пък джавкането между тях е отделна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mali аз предлагам от Бургас да ни изчакате на Айтос? Какво ще кажеш?

 

Емо става и на Айтос, няма да минем по магистралата но се надявам да не е натоварен пътя. Ако уговорката е да сме в Айтос от 9.00- 9.15 часа добре ли е - и по точно на кръстовището от Бургас и пътя към Провадия. Там мисля имаше нещо като площадче за да се изчакаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изброено от Estilian е точно така и воденето на домашни любимци крие доста непредвидени ситуации. Сега с риск да съм обвинен, че не обичам животни /което не е така/, мисля че все пак за да няма изненади - най-добре да не се водят на сбирката, все пак не сме на среща за показване на животни. Всяка животинка си обича стопаните, но като ще сме много хора не е изключено и инцидент да има, пък джавкането между тях е отделна работа.
  1. Оки.......Разбрахме още от първият път........Въпросът е уреден- кучета и котки няма да има........ 2 В кръга на шегата: Значи тъщи и свекърви може- А кучета и котки не...... :lol: :lol: :lol: ....... :mitsu-smiley: .... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дано и мене не ме натирите като куче, защото за мое голямо съжаление ще съм с Фиат Браво вместо с моето мицу! :icon_crying:

Ще грозя колоната от София към Стара Загора, но за да не ме разконспирират ще карам последен :icon_blush: ! Ноооооо ако всичко е наред, навръщане към София, аз и моето :mitsu-smiley: ще теглим кервана :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо става и на Айтос, няма да минем по магистралата но се надявам да не е натоварен пътя. Ако уговорката е да сме в Айтос от 9.00- 9.15 часа добре ли е - и по точно на кръстовището от Бургас и пътя към Провадия. Там мисля имаше нещо като площадче за да се изчакаме.

Велико, там е кръгово и нииикак не е удобно! Изглежда широко, но е кръгово на завой и май сложиха и светофари..... На Айтос имате две опции -

1. подминавате кръговото и след това спирате. Пътят е сравнително широк. Пада се до оградата на поделение, може да се спре. Зависи пак колко коли сте

2. След моста на излизане от Айтос, срещу Шел-а, а мисля, че имате право на ляв завой - може и на самата бензиностанция. Там някъде. Не мисля, че има отбивка отдясно, но пак е сравнително широко. Още малко по-нанатък има заведение отдясно. Може и там да спрете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  1. Оки.......Разбрахме още от първият път........Въпросът е уреден- кучета и котки няма да има........ 2 В кръга на шегата: Значи тъщи и свекърви може- А кучета и котки не...... :lol: :lol: :lol: ....... :mitsu-smiley: .... :icon_thumbup:

Казах вече, никакви тъщи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2. 9.30 - в началото на Прохода Шипка (разклона за Етъра)

Там съм :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който иска и му е приятно ( или иска да им е приятно) да си води тъщите - за мен това е висша проява на мазохизъм :) - това в кръга на шегата - сигурно има и готини тъщи - дето чистят, перат и най-важното правят салати и учат дъщерите си на същото :icon_clap:

 

PS. Бъзик да става

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля да не бъда осъждан жестоко :icon_blush:

До колкото схванах, предварителната идея беше да не се разтакаваме много по пътищата, а да си прекараме добре заедно.

Понеже не виждам коментари по повод предложението на Съветът на Админите и Модераторите - приемам, че или всички са съгласни, или не?

Идеята ми е събитието да не се превръща - всеки за себе си, а все пак да е организирано.

Предлагам (без да бързаме):

- тръгване на основната група от София - до 08.30 часа; :drag:

- тръгване от Пловдив (бензиностанция ЛУКОИЛ след Пловдив)- до 10.00 часа; :f1:

- до 11.00 - 11.30 - определяне и заемане места на поляните;

- разпъване на шатри, барбекю-та, музика ......... това отнема не-малко време - 12.30;

- след което започва веселата част - продължително хапване и пийване на свеж въздух. - 12.30-15.00; :drinks:

- представителна група оправя резервациите с хотела - след 14.00 часа (с два-три автомобила) и организиране на ресторант (в друг хотел) за вечерта;

- игри и :mitsu-smiley: въпросчета към специалистите - от сорта "това до двигателя какво е? и т.н." - до 17.00-18.00; :foto:

- събиране и почистване на поляната и настаняване в хотелите;

- "падарска" дрямка и тоалет - до 21.00-21.30; :icon_n_sleep:

- продължаване на вечерта в ресторант ............; :essen: :icon_n_gathering:

- група големи ентусиасти отиват на Клуб в Ст. Загора - след 01.00 :dj:

 

Моля за вашите коментари!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това за групата "големи" ентусиасти ... Парти без "ентусиазъм " е за никъде. Аз лично смятам че времето след 14.00 ( така нареченото настаняване) д0 01.00 може да се изкара по един възможен начин ... с чаша в ръка и разисквайки НЕ въпроса ".... това до двигателя какво е.." , а защо Митсу е по-добрия автомобил, и добре че не си купих Опел (VW, Ford, FIAT или ...) , защото ..."

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, със сълзи на очи ще ви кажа, че аз няма да присъствам на така жадуваното и дългоочаквано събитие...Резервирал съм стая така, че някой може да се възползва...Ужасно много исках да присъствам и си мислех, че нищо няма да ме спре, но уви...Брат ми е в изключително тежко състояние в болница и се бори за живота си :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Няма да ви товаря с изключително сложното положение в което съм в момента, просто ще ви пожелая невероятно изкарване и да знаете, че наистина ужасно исках да съм сред вас...В момента не съм в състояние да кажа нищо повече...Още веднъж желая прекрасни емоции и хубави спомени на всички...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, със сълзи на очи ще ви кажа, че аз няма да присъствам на така жадуваното и дългоочаквано събитие...Резервирал съм стая така, че някой може да се възползва...Ужасно много исках да присъствам и си мислех, че нищо няма да ме спре, но уви...Брат ми е в изключително тежко състояние в болница и се бори за живота си :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Няма да ви товаря с изключително сложното положение в което съм в момента, просто ще ви пожелая невероятно изкарване и да знаете, че наистина ужасно исках да съм сред вас...В момента не съм в състояние да кажа нищо повече...Още веднъж желая прекрасни емоции и хубави спомени на всички...

Емо мисля че имаш достатъчно основателна причина да не си с нас!

Аз лично съжелявам за липсата на всеки един фен, но още повече съжелявам за брат ти. Всички ще се молим за него и ако трябва ще помагаме с каквото можем ! Стискаме палци за благоприятна развръска на нещата, събори ще има много и за в бъдеще, стига да сме живи и здрави!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако някой има резервация, а реши да е на палатка да не се безпокои, стаята му ще бъде усвоена! ;)

Относно кой какво да носи, само искам да ви кажа че при наличието на две големи скари не е нужно да се носят малки барбекюто, освен ако не държи всеки да се повърти покрай огъня или не реши сам да си приготви каквото си е донесъл... :) При желание за помощ може да се помогне на Роско и Тошко, за да могат и да да разберат, че са на почивка! А да не ни слугуват няколко часа...

Относно столове масички, шатри и т.н. е добре да се носят повечко, за да има място да се отпочива. Ток и вода са много важни! Без тях не можем.

всичко останало е по избор на празнуващите. Табла, карти, фригзби, федербал, въздушни пушки, топки... всичко това е добре дошло за забавление! :)

Няма да се спи на този ден, дано не пречим на някой със силната музика! :)

 

Дани ,нали знаеш ,че за тока и водата може да разчитате на мен :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли си повикал дъжда!? Да вземеш пушката, да постреляме ;)!

 

Емка, здравето и семейството са на първо място, не съжалявай, даже ако може с нещо да ти помогнем казвай не се притеснявай- трябва да се подкрепяме във всеки един момент!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля да не бъда осъждан жестоко

До колкото схванах, предварителната идея беше да не се разтакаваме много по пътищата, а да си прекараме добре заедно.

Понеже не виждам коментари по повод предложението на Съветът на Админите и Модераторите - приемам, че или всички са съгласни, или не?

Идеята ми е събитието да не се превръща - всеки за себе си, а все пак да е организирано.

Предлагам (без да бързаме):

- тръгване на основната група от София - до 08.30 часа;

- тръгване от Пловдив (бензиностанция ЛУКОИЛ след Пловдив)- до 10.00 часа;

- до 11.00 - 11.30 - определяне и заемане места на поляните;

- разпъване на шатри, барбекю-та, музика ......... това отнема не-малко време - 12.30;

- след което започва веселата част - продължително хапване и пийване на свеж въздух. - 12.30-15.00;

- представителна група оправя резервациите с хотела - след 14.00 часа (с два-три автомобила) и организиране на ресторант (в друг хотел) за вечерта;

- игри и въпросчета към специалистите - от сорта "това до двигателя какво е? и т.н." - до 17.00-18.00;

- събиране и почистване на поляната и настаняване в хотелите;

- "падарска" дрямка и тоалет - до 21.00-21.30;

- продължаване на вечерта в ресторант ............;

- група големи ентусиасти отиват на Клуб в Ст. Загора - след 01.00

 

Моля за вашите коментари!

 

Тоше, идеята за тази програма дето беше написал Тишо, е да не сме в най-голямата жега покрай скарите, а да сме в басейна или на шезлонга до него, а и при невъзможността някой ресторант да ни подслони и нахрани, избрахме BBQ-то да е следобеда :skara: .

Сега лично в моята глава възникват няколко въпроса... Ако се организираме следобеда да населим поляните, дали някой преди това няма да ни е преварил... ?

За това лично на мен ми се искаше да сме по-рано на поляните с цел да се разпънат шатри, да се направи подготовка за скарите, одеала, столове, маси, музика :dj: :dance: ... Да ама пък не можем да лишим любителите на водата да се топнат в басейна! :sunrise2: Да, ама пък басейна има един лек недостатък ако се попрекали с него... т.е. може да се слънчаса, да се умори човек от жегата и после да не му се яде нищо или да му стане дори и кофти :icon_drool: ... за това всичко трябва да е умерено и да се предвидят както бански, шапки, хавлии, така и плажни масла и студени напитки :beach: ... а там наистина е много горещо... :heat:

За това какво сме решили: Програмата след пристигането е предвидена и съобразена с някои организационни уговорки и най-вече се целеше да имаме малко свободно време и всеки да прави кой каквото му се иска. Като задължителната програма е като пристигнем да се настаним и това да стане около 12ч.! За да не остане някой без стая. След това кой където му хареса. Аз лично смятам да се насоча към поляната с цел подредба на това онова и после я карти, я фригзби, я федербал... :football: :tennis: И по някое време започване на силната част, а именно заформяне на купона, който ще е в по-прохладния следобед! Рестотранта вечерта (официалната част), може да създаде леко напрежение поради липса на свестно място, в което да ни настанят и обслужат в разумно време, поради тези факти решихме да не си създаваме излишни притеснения и да насаждаме напрежение и за това барбекю до късно и после ако иска някой - дискотека. :concert:

Стремили сме се да изчистим непредвидените моменти до минимум и всичко да си зависи от нас...

 

 

Емо, съжалавам че няма да можеш да дойдеш! Дано всичко да завърши успешно с притесненията ти и да сме живи и здрави, най-вече!

Наистина ако можем да сме полезни с нещо, кажи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление, може и аз да не успея да дойда на сбирката, защото август месец имам да организирам сватба (моята :icon_n_blusha: ) и ще ми дойде изнанагорно всичко наведнъж. Но обещавам да направя всичко възможно да убедя бъдещата ми половинка, да дойдем и ние. Ако не се справя, пожелавам на всички невероятно изкарване и много положителни емоции.

 

П.С. И да снимате много ей!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление, може и аз да не успея да дойда на сбирката, защото август месец имам да организирам сватба (моята :icon_n_blusha: ) и ще ми дойде изнанагорно всичко наведнъж. Но обещавам да направя всичко възможно да убедя бъдещата ми половинка, да дойдем и ние. Ако не се справя, пожелавам на всички невероятно изкарване и много положителни емоции.

 

П.С. И да снимате много ей!

 

Че какво по хубаво нещо, от едно пред-сватбено пътешествие?........Пробвай да я убедиш с това: Кажи и че всички колеги от клуба :mitsu-smiley: ....ще се изсипем на сватбата, ако вие не дойдете на срещата........Мисля че ще се прЪт*сни , че няма да остане :skara: и :drinks: за родата, и ще се съгласи............ :rofl: ......Колега ! ....учи я от сега да не ти се налага, в последствие : доволен шА останИш шА знаИш........ :icon_thumbup: ....... :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, със сълзи на очи ще ви кажа, че аз няма да присъствам на така жадуваното и дългоочаквано събитие...Резервирал съм стая така, че някой може да се възползва...Ужасно много исках да присъствам и си мислех, че нищо няма да ме спре, но уви...Брат ми е в изключително тежко състояние в болница и се бори за живота си :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Няма да ви товаря с изключително сложното положение в което съм в момента, просто ще ви пожелая невероятно изкарване и да знаете, че наистина ужасно исках да съм сред вас...В момента не съм в състояние да кажа нищо повече...Още веднъж желая прекрасни емоции и хубави спомени на всички...

Емо, няма страшно, вс. ще е наред, на добрите хора понякога се случват лоши неща, но после се оправят. А аз в такъв случай сам ли ще съм от Варна, колегите от Бургас последно откъде и кога ще тръгват ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани , аз мога да помагам за опъването на шатрите и др. неща на поляната-и без това не съм със стая (понеже съм от Ст.Загора :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо кураж и се надявам брат ти да се оправи.Това е най-важното.

А аз в такъв случай сам ли ще съм от Варна, колегите от Бургас последно откъде и кога ще тръгват ??

Dell кажи кога потегляш от Варна,след 1 час ще чакам на Чудните скали след с.Аспарухово.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани , аз мога да помагам за опъването на шатрите и др. неща на поляната-и без това не съм със стая (понеже съм от Ст.Загора )

О.к. Иво! Ще разчитам на подкрепата ти, тамън ще свършим по-бързо! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...