Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

Колеги пускам тази тема конкретно да определим колко ще сме и кой къде ще отседне.

Аз например ще присъствам с моята половинка и ще отседна в х-л Извор,за ресторанта също ще запазя две места(ресторанта е без значение за мен къде ще бъде и с какво меню)

Моля някой от админите да направи едно списъче и ако е удобно да се допълва.

Ще помоля всички колеги които пишат в тази тема да бъдат максимално конкретни,че да се види колкото може по точната бройка.

Поздрави

 

Дата за националната среща на Фен Клуб Мицубиши - 28/29.06.2008г.Старозагорски минерални бани

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз идвам, заедно с моята половинка... Най-вероятно ще се отбием и за към морето после, за да посрещнем джулая.

 

Тоест, резюмирано:

Бройка: 2 човека в една стая, с един автомобил

Нощувки: максимален брой

Настаняване: не знам какви са опциите :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм таммм :icon_clap: .....значи също една двойна стая в станцията на "Марица-Изток". Само тези резервации ние ли трябва да си ги правим самостоятелно, или общо ще се правят....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред и аз съм с вас, и жената ще взема! :icon_thumbup:

Ники, не каза конкретно дали си с нас или не ..............тази тема е именно за това........който се колебае ,нека не пише все още а да помисли и да каже конкретно да или не.............

 

Мнението,както и моето най вероятно ще ги изтрия по късно с цел да не става объркване ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники, не каза конкретно дали си с нас или не ..............тази тема е именно за това........който се колебае ,нека не пише все още а да помисли и да каже конкретно да или не.............

 

Мнението,както и моето най вероятно ще ги изтрия по късно с цел да не става объркване ...........

Разбрах Пацо, извинявам се!

Що се отнася до националната среща, не мога да планирам толкова напред във времето, защото съм обвързан с много ангажименти от лично и професионално естество. Хубавото при мене е, че дори да тръгна спонтанно има къде да отседна в Стара Загора и не се нуждая от предварителна подготовка. Надявам се това да не създаде някакви неудобства сред организаторите. Много искам и ще направя всичко възможно за да присъствам, но дори да не мога, ще помогна с каквото трябва/ако се събират пари или каквото и да било-разчитайте и на мене/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакви подробности за " Марица-Изток"? Хотел ли е или почивна станция?

http://www.bulrest.com/stara_zagora/index....=3197&cID=4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хей, тази база изглежда доста добра. Даже се обаждах на рецепцията. :first:

Аз ходих миналата година в Ст.мин.бани но бях в х-л "Ропотамо", а към него няма басейн. http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=590

Твърдо "Марица-изток". Две места. :icon_thumbup:

Дали не е разумно, по сметката на клуба да се превеждат суми за нощувката/засега остава 28-29.06.08г/, разбира се ако някой би се заел с неблагодарната задача по организацията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава добавям към своята заявка, че ще бъда в хотел Марица Изток. Ето пак моите искания:

Аз идвам, заедно с моята половинка... Най-вероятно ще се отбием и за към морето после, за да посрещнем джулая.

 

Тоест, резюмирано:

Бройка: 2 човека в една стая, с един автомобил

Нощувки: максимален брой

Настаняване: не знам какви са опциите sad.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Етого и списъка :rolleyes:

1.bate_pleven------------Х-л Извор двойна стая,----ресторнант "Марица-изток" 2 места ------------- =2бр.

2.Brigadiro---------------Х-л Марица-изток -двойна стая-------ресторант----------2 места--------------=2бр.

3.Dell---------------------х-л марица-изток -двойна стая-------ресторант----------2 места--------------=2бр.

4.DG Tumbi--------------х-л Марица-изток - двойна стая------ресторант----------2 места--------------=2бр.

5.Echik-------------------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант----------3 места--------------=3бр.

6.Valboss----------------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

7.Estilian-----------------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

8.IVAN VR4x4-----------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

 

 

Колеги моля да бъдете конкретни ,че да попълваме списъчето точно.

Emil Dimitrov и Mitsubishi моля конкретизирайте какви стаи искате и в кой х-л. Благодаря Ви предварително :icon_thumbup:

P.S.За сажъление аз няма да мога да допълвам списъка,моля някой който има достъп да го допълва :post:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че всички сме за Марица Изток, затова не уточних хотела. За там съм и аз. Двойна стая ще ни е достатъчна :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кекеке :) Бате плевен, в Марица-изток като бяхме останах с впечатлението, че няма единични стаи, и все пак едно апартамент4е и за мен, пък двама или трима, ще се сместим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за повече активност.Аз разбирам,че много е трудно да плануваш един месец напред,но съгласете се с мен ,че да направим резервация трябва да има бройка хора които със сигорност ще прусъстват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...