Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

Би ли споделил, каква беше изненадата миналата година заради, която си им сърбал попарата, че все пак съм с децата едното, от които е на 6 месеца и не ми се ше да изпадам в неприятни ситуации.

А за резервациите наистина не боли :) До преди 2 часа все още имаше свободни места. Вече си резервирах стая. Така че аз със сигурност съм там :) :icon_thumbup:

 

 

Говоря чисто организационно! Миналата година, нещата бяха по-неясни, защото се правеше ремонт на хотела и ресторанта и трябваше да приключи края на май месец, по обещания на директора. Нашата среща беше пак горе - долу по това време. В крайна сметка като отидохме, ресторанта току-що бе завършен и имаше само студени кебапчета и топла бира... иначе стаите си бяха о.к., ама за една бройка да останем и без тях... След лек, нециничен скандал се разбрахме и всичко беше наред.... От тогава, ръководството на хотела се смени, така че се надявам тази година нещата да вървят по-добре! ;) И за това искам всеки да си резервира стая, защото иначе всички мен гледат... а на мен ми кървясват очите и налитам на управители... и го играя келнер/сервитьор... Абе... нито хората доволни, нито аз, а аз се клонирам 10-ина пъти да изтърпя срама и да мога да обслужа всички маси! :)

Сега като е ясно че няма да има ресторант всичко е предварително очаквано! Ако много държим на ресторант или завали дъжд/град има ресторанти на близо, ама ще искам помощ от съклубари за обслужването на масите... иначе в кухнята за час-два ще направят вечерята! :)

Емоция е признавам, сещам се само с усмивка! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Е ние тъй като сме и от СЗ по принцип ще импровизираме малко, защото не мога на 100% още да потвърдя. Но се надяваме да се присъединим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма да се тревожите за ресторанта! Има една зала точно да кафето на хотела, която се води конферентна зала но събира към 100 души. Така че може и там да се напъхаме. Аз в тази зала посрещах 2007г. и бяхме към 70 човека, и голям купон стана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... и го играя келнер/сервитьор...

Емоция е признавам, сещам се само с усмивка! :)

 

А Дани, недей да скромничиш - това че се справяше отлично не може да се отрича, пък и миналата година всичко си беше в крайна сметка добре. Ама ти още от Ракитово придоби тренинг :D , ама какво да се прави те тогава толкова хора накуп не бяха виждали.

 

И сега какво няма ресторант и ще бъдем изцяло по полянките, трябва да ви кажа че те Старозагорските комари още от сега ни се точат. Задължително ще трябват спрейчета, там Аутан и каквото друго се сетите. Може и прекалено да стане - ако сме към 14.00 часа около барбекютата и да стоим цял ден, че и по тъмно чак. Малко не ви ли се струва за не съвсем подходящо като програма, тъй както има хора за подобно изпълнение по същия начин някой друг може да не му допада пък и с малки деца.

Аз лично съм "за" такъв вариант с полянки и барбекюта, пък се и сещам че с Валери уговаряхме и друга възможност като продължение ако е необходимо де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен все пак трябва да има ресторант,помислете за хората които ще бъдат с малки деца,или хора които просто не им допада цял ден да стоят пред огъня.Незнам,лично аз бих издържал,но някой(според мен повечето)не биха. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам през деня на поляните барбекю ,после по едно душче в стаите и на ресторант /после за най купонджиите дискотека,чалгатека,рок клуб където кажете имам хора на всякъде ще запазя и места/ :icon_thumbup:

 

 

П.С. имам приятел който работи в хотела и утре ще ходя до там да се видим :drinks: и ще разбера на място всичко което ни интересува :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам през деня на поляните барбекю ,после по едно душче в стаите и на ресторант /после за най купонджиите дискотека,чалгатека,рок клуб където кажете имам хора на всякъде ще запазя и места/ :icon_thumbup:

П.С. имам приятел който работи в хотела и утре ще ходя до там да се видим :drinks: и ще разбера на място всичко което ни интересува :good:

Аз съм много ЗА. Това би покрило на всички изискванията. И ще е по-удобно за тези, които са с деца ( и аз в това число ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам през деня на поляните барбекю ,после по едно душче в стаите и на ресторант /после за най купонджиите дискотека,чалгатека,рок клуб където кажете имам хора на всякъде ще запазя и места/ :icon_thumbup:

П.С. имам приятел който работи в хотела и утре ще ходя до там да се видим :drinks: и ще разбера на място всичко което ни интересува :good:

:icon_thumbup:

Ако ще е ресторант,да нахвърляме едно меню?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През деня е ясно, че ресторант няма да има! Поне според мен и поне не в ресторанта със сватбата!

Дани, за сервитьорството ме пиши и мен, професионал, има вече повече от 10 год. как не съм хващал табла, но няма да се шашкаш, знаеш, че съм насреща!

Иначе - в самото начало на поляните има и горичка - за сянка... Барбекюто ми го знаете, приемаме всякакви поръчки, правим го качествено! За там - няма да ангажирам никой, пък ако има желаещи (а то ще има) - добре са дошли! С Тишо още не сме кръстосвали шишове, иначе - и Валери, и Велико, пък и доста дами няма да се стърпят (доколкото видях ентусиазма им при децата) Така че, смело напред! Носете си само части от животни, за другото - не берете грижа!

И оттам - на ДЖУЛАЙ!

Урааааааа

 

За колегите с деца - само да има сянка за най-малките присъстващи, едно такова мероприятие на открито е далеееееч по-добро, отколкото със 100 души в ресторант! (това за най-малкият фен, специално да му поръчаме тениска трябва!) А всички останали щъкащи, пълзящи, ходещи, падащи и спъващи се същества - ще бъдат изключително щастливи да са на поляната и да беснеят! Вариант е и да се организира някоя Спасителка на плажа - да ги заведе организирано на басейн, но там ще се получат семейни скандали и може би справеливостта е да се тегли някъде там чоп... Иначе с Дани няма да имам нищо против да ги забавляваме, но обещаваме до другата среща да се клонираме ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Организацията е чудна- който както намери за добре! Ресторанта- просто и да искат няма да ни смогнат, правите ли сметка как от чиниите на сватбарите ще трябва да ядем ;) Видя се бройката, значи е редно резервацията да се направи за всички, а от там и отстъпка за група леглото може и на 14 лв. да падне! Не става въпрос за пари, колкото до организация!!! По тази логика може пре спокойно да си се съберем където и да било и първоначалните дискусии, че еди къде си нямало да се съберем, защото ще сме много и затова няма да ходим там май стана излишна!!! На полянката е хубаво, но насекомите определено са в изобилие! Вече за 3-ти път ходим на тези бани и пак проблеми с хотела /мисля, че трябва да са ни научили/!? Малко съм остър и краен, ама все си мисля, че нещата трябва да са по-организирани иначе как да искаме да ни гледат на сериозно!?

 

:plane: :drive: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Организацията е чудна- който както намери за добре! Ресторанта- просто и да искат няма да ни смогнат, правите ли сметка как от чиниите на сватбарите ще трябва да ядем ;) Видя се бройката, значи е редно резервацията да се направи за всички, а от там и отстъпка за група леглото може и на 14 лв. да падне! Не става въпрос за пари, колкото до организация!!! По тази логика може пре спокойно да си се съберем където и да било и първоначалните дискусии, че еди къде си нямало да се съберем, защото ще сме много и затова няма да ходим там май стана излишна!!! На полянката е хубаво, но насекомите определено са в изобилие! Вече за 3-ти път ходим на тези бани и пак проблеми с хотела /мисля, че трябва да са ни научили/!? Малко съм остър и краен, ама все си мисля, че нещата трябва да са по-организирани иначе как да искаме да ни гледат на сериозно!?

 

:plane: :drive: :first:

Много си прав,че пак няма да ни смогнат,за това би трябвало да им помогнем малко.Ако искате утре колегата Echik като иде на място и разбере как стоят нещата ,да разгледа менюто и да направим еди колко си куверта:примерно салата,предястие и основно а пиенето кой каквото пожелае.Хем те ще са подготвени хем ние ще знаем какво ще има.(гарантирам ти че като в Априлци няма да може да се получи :icon_crying: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

извинявайте,но за кога точно е срещата?

Колега,срещата е за ВСИЧКИ ФЕНОВЕ на :mitsu-smiley: Добре си дошъл много ще се радваме на присъствието ти :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, момчета! Времето да е хубаво - другото е дребна работа! Ще се съберем, ще си пекнем мръвки на поляната, децата ще щъкат покрай нас.... До вечерта ще сме толкова преяли, че няма да ни е до нищо! Дето ще помагаме на гарсоните да сервират - да си го направим сами! Я вижте какво барбекю са си спретнали колегите в неделя, супер е! Зимата ще ходим на ресторант!

Пък за резервацията - дали ще я направим общо или всеки ще си резервира - каква е разликата? 14 лв за легло или 33 за две - 5 лв е разликата.... Ще похарчим толкова, че 5-те лв за двама са ни последната грижа!

Е, дамите няма да са по токчета (знае ли се, де), но какво от това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, момчета! Времето да е хубаво - другото е дребна работа! Ще се съберем, ще си пекнем мръвки на поляната, децата ще щъкат покрай нас.... До вечерта ще сме толкова преяли, че няма да ни е до нищо! Дето ще помагаме на гарсоните да сервират - да си го направим сами! Я вижте какво барбекю са си спретнали колегите в неделя, супер е! Зимата ще ходим на ресторант!

Пък за резервацията - дали ще я направим общо или всеки ще си резервира - каква е разликата? 14 лв за легло или 33 за две - 5 лв е разликата.... Ще похарчим толкова, че 5-те лв за двама са ни последната грижа!

Е, дамите няма да са по токчета (знае ли се, де), но какво от това?

И все пак вечерта няма ли да се съберем някъде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както каза някой - има дори конферентна зала, можем там, но да се ангажираме с меню след цялото плюскане на поляната - не ми се вижда разумно! А и преди 9 я се приберем в хотела, я не.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И все пак вечерта няма ли да се съберем някъде?

 

Бате , разбира се ,че ще се съберем и ще си изкараме супер ,остави организацията на мен, само да казвате какво точно искате от мене тук на място да се свърши :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чета постовете и се чудя: -Само за плюскане се говори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А къде остава политическата учебна година? :icon_doh:

Предлагам дневен ред и без никакви самоотлъчки:

Точка 1. Що е Мицубиши и има ли то почва у нас?

Точка 2. Как марката Мицубиши влияе върху живота ни и в часност върху индивидуалноста на отделният индивид?

Точка 3. Мицубиши - продължител и утвърдител на Москвич 603.

Точка 4. Мицубиши - на границата на вечноста./Малки статии, реферати и отделни изказвания, доказващи неземният произход на генерацията/.

Точка 5. Как Мицубиши ми помогна да се осъзная класово и да бъда по-добър.

Точка 6. Мнения на тема "Не пожелавай Галанта на ближния, нито Каризмата, нито Колта му.."

Точка 7. Защо карам Мицубиши, или "Как станах индивидуалист" ?

Точка 8. В добро психическо здраве ли съм, че отхвърлям всички други марки автомобили, за които тъй или инак, работят хиляди все пак добри и доказали се специалисти ?

Точка 9. Защо човек, карал Мицубиши и прехвърлил се на Голф двойка с пернишка регистрация, е клиент на психиатрични заведения и му отпускат без рецепта транквиланти и седативи ?

Точка 10 и край на дневният ред: -Докога, мамка му, цените на горивата ще растат ? Въпреки че не съм в преклонна възраст, помня цените на бензина от 0.27 лв. ? Еми съгласен съм да викам по цял ден: - "Вечна дружба, вечна дружба......." и "Винаги верни на партията" ама бензина да е около левче ?

Та това е колеги. Моля да си направите план - конспект по горните въпроси и ако може, да няма неподготвени..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Организацията е чудна- който както намери за добре! Ресторанта- просто и да искат няма да ни смогнат, правите ли сметка как от чиниите на сватбарите ще трябва да ядем ;) Видя се бройката, значи е редно резервацията да се направи за всички, а от там и отстъпка за група леглото може и на 14 лв. да падне! Не става въпрос за пари, колкото до организация!!! По тази логика може пре спокойно да си се съберем където и да било и първоначалните дискусии, че еди къде си нямало да се съберем, защото ще сме много и затова няма да ходим там май стана излишна!!! На полянката е хубаво, но насекомите определено са в изобилие! Вече за 3-ти път ходим на тези бани и пак проблеми с хотела /мисля, че трябва да са ни научили/!? Малко съм остър и краен, ама все си мисля, че нещата трябва да са по-организирани иначе как да искаме да ни гледат на сериозно!?

 

:plane: :drive: :first:

 

Колега ,ако имаш по добро предложение го кажи и обоснови и Аз ще съм първия който ще си отмени резервацията :icon_thumbup:

 

П.С. ще ти подаря пакет мокри кърпички от които носекомите само като минат покрай Теб и умират :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чета постовете и се чудя: -Само за плюскане се говори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А къде остава политическата учебна година? :icon_doh:

Предлагам дневен ред и без никакви самоотлъчки:

Точка 1. Що е Мицубиши и има ли то почва у нас?

Точка 2. Как марката Мицубиши влияе върху живота ни и в часност върху индивидуалноста на отделният индивид?

Точка 3. Мицубиши - продължител и утвърдител на Москвич 603.

Точка 4. Мицубиши - на границата на вечноста./Малки статии, реферати и отделни изказвания, доказващи неземният произход на генерацията/.

Точка 5. Как Мицубиши ми помогна да се осъзная класово и да бъда по-добър.

Точка 6. Мнения на тема "Не пожелавай Галанта на ближния, нито Каризмата, нито Колта му.."

Точка 7. Защо карам Мицубиши, или "Как станах индивидуалист" ?

Точка 8. В добро психическо здраве ли съм, че отхвърлям всички други марки автомобили, за които тъй или инак, работят хиляди все пак добри и доказали се специалисти ?

Точка 9. Защо човек, карал Мицубиши и прехвърлил се на Голф двойка с пернишка регистрация, е клиент на психиатрични заведения и му отпускат без рецепта транквиланти и седативи ?

Точка 10 и край на дневният ред: -Докога, мамка му, цените на горивата ще растат ? Въпреки че не съм в преклонна възраст, помня цените на бензина от 0.27 лв. ? Еми съгласен съм да викам по цял ден: - "Вечна дружба, вечна дружба......." и "Винаги верни на партията" ама бензина да е около левче ?

Та това е колеги. Моля да си направите план - конспект по горните въпроси и ако може, да няма неподготвени..... :D

 

 

Напълно подкрепям ,особено от точка 4 нататък :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ма обиден съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_wwf:

Точка 3 е толкова истинска, това е алфата и омегата на историята за създаването на съвремената концепция на Мицубиши.

Ми я за скептиците нова точка:

Точка 3-а. - Булгар-рено, свързващата поанта между Москвич 603 и Lancer Evolution X.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разсмяхте ме, бееееееее. ще събудя жената и ще ме бие, сълзи ми потекоха!

 

Колега, ако трябва да го подложим на гласуване, но си мисля, че след подобни дълбокомислени партийни дискусии изтощените другари трябва да се подкрепят подобаващо, затова предлагам докато тече дискусията аз да съм на почтително растояние, че тровя атмосферата и съпартийците ще се разсейват. За целта призовавам Дани да осигури конферентна видео-връзка, за да не се чувстваме ние, изхранващите, изолирани.......

 

Боже, как попаднах тук?

Колебая се между т.5, т. 7 и т. 8 :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...