Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Апартамент за мен. Ще сме 4-ма. Аз, жена ми, дъщеря ми и 6 месечният ми син. Така че 3 места в ресторанта и едно :mitsu-smiley: на паркинга :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и Роско , защото не е в България ,ще е със жена си и двете си дъщери.

Дай малко повече инфо за стаята която ще ползва роско :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.bate_pleven------------Х-л Извор двойна стая,----ресторнант "Марица-изток" 2 места ------------- =2бр.

2.Brigadiro---------------Х-л Марица-изток -двойна стая-------ресторант----------2 места--------------=2бр.

3.Dell---------------------х-л марица-изток -двойна стая-------ресторант----------2 места--------------=2бр.

4.DJ Tymbi--------------х-л Марица-изток - двойна стая------ресторант----------2 места--------------=2бр.

5.Echik-------------------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант----------3 места--------------=3бр.

6.Valboss----------------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

7.Estilian-----------------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

8.IVAN VR4x4-----------х-л Марица-изток -двойна стая------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

9.Mtsubishi---------------х-л Марица-изток-двойна стая-------ресторант-----------2 места--------------=2бр.

10.todormitew-----------х-л Марица-изток-двойна стая-------ресторант-----------2 места--------------=2бр

11.EmilDimitrov----------х-л Марица-изток-двойна стая-------ресторант-----------2 места--------------=2бр

12.Valio-------------------х-л Марица-изток-двойна стая-------ресторант-----------2 места--------------=2бр

13.Big Boss---------------х-л Марица-изток-двойна стая-------ресторант-----------2 места--------------=2бр

14.Adidas-----------------х-л Марица-изток-Апартамент-------ресторант-----------3 места--------------=3бр

15.Rosko------------------х-л Марица-изток-???????????-------ресторант-----------? места--------------=?бр

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо за стаята която ще ползва роско :mitsu-smiley:

 

Не ме е инструктирал точно за стаята ,но предполагам ,че трябва да е поне тройна или апартамент ,но той мисля ,че ще си е утре тука ,ако нещо се забави имам мои хора във станцията и утре ще им се обадя да разбера със какво разполагат и ще му запазим по мое усмотрение :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз lubenti --------------х-л Марица-изток - двойна стая------ресторант----------2 места--------------=2бр. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Само да добавя ,кога и къде да преведа парите или на място ще се заплаща !?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дата за националната среща на Фен Клуб Мицубиши - 28/29.06.2008г.

Резервацията всеки трябва да си я направи сам - по телефона.

Хотел "Марица-Изток" тел.рецепция: 04111/2313.

Ако свършат местата - хотел "Ропотамо" тел.рецепция: 04111/2331.

Разтоянието между двата хотела е приблизително 100 м. :)

Ако е групова резервацията, вярно може да има отстъпка, но това означава най-късно до края на тази седмица да се преведат пари по сметка на някои колега от региона около Ст.Заг.Мин.Бани за да може да се действа...А и този някой да изяви желание да се нагърби с организацията...Иначе остава варианта с индивидуалната резервация. И ако може модераторите да попрочистят форума от темите за тазгодишната национална среща, че станаха вече няколко и настава объркване...Или пък да се събере всичко само в една актуална тема...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По молба на Пламен, Светльо и Тишо /DJ Tymbi, Big Boss и tmintov/ съм резервирал в х-л "Мини Марица Изток" по една двойна стая (и за мен разбира се). Всеки индивидуално си резервира стая, за да няма объркване. За сега места има... Казвайте че сте за събирането на Фен Клуб Мицубиши, за да се знае че сме от една организация! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Амиии тогава, аз си слагам палатката в багажника за всеки случай и на място ще резервирам, ако няма здраве да е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При това положение списъка има само информативен характер. Не беше ли по добре да има някакъв последен срок за заявяване и до него който е посочил че ще идва, то тогава се прави групова резервация за съответната бройка. Не е трудно и да се преведат някакви пари за самото запазване. Останалите който изчакват поради невъзможност да са сигурни дали ще идват, те си правят всеки когато иска самостоятелно резервация и където има свободни места.

Аз също ще идвам на Старозагорските бани, засега соло нощувка и място в ресторанта /може и да не е почетно/ :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списъка е по-добре да го има, за да сме ориентирани за бройка все пак. Предполагам, че ще е от полза за да се знае колко места да се запазят вечерта за ресторанта...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в х-л "Мини Марица Изток" има сватба на тази дата! За сега съм резервирал стаи, тези които са ме помолили. Имам следната молба, нека всеки, който ще идва и ще спи в този хотел да се обади и да резервира стач или апартамент. Това е държавна институция, не са частници, казвам че хората си ги мързи малко или много... така че трябва да се ръчкат с чъжена... На миналогодишната среща малко им сърбах попарата и знам за какво става въпрос... Относо ресторанта, за който се точите... нека да попитам и кажа нещо... Колеги, ако ще си правим барбекю, защо ни е ресторант? Ние ще сме преяли и препили... в ресторанта най-вероятно ще се вихри сватба още... аз осигурявам 2 прожектора по 150W, Валери един генератор, палим си един огън редим се около него пускаме си музика от колите мезим и пием и те ти перфектния СЪБОР. :)

Ще стане някоя издънка в последния момент и ще си разваляме настроението с тия ресторанти, макар, че на мен хотелиер или сервитьор не може да ми развали приятното изкарване като съм някъде! Основно правило като сте на почивка! :)

А относно списъка той е информативен! :)

Но нека всеки според желанието си да се обади и резервира... гарантирам ви не боли като резервирате! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега звъннах в хотела и си запазих стая. Казаха , че още има места така че колеги, желаещите по-добре сега да се обадят ,че с тази сватба да не останат без стаи. А за ресторанта на 100% няма да го бъде защото както Дани каза щяло сватба да се вие. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... На миналогодишната среща малко им сърбах попарата и знам за какво става въпрос...

Би ли споделил, каква беше изненадата миналата година заради, която си им сърбал попарата, че все пак съм с децата едното, от които е на 6 месеца и не ми се ше да изпадам в неприятни ситуации.

А за резервациите наистина не боли :) До преди 2 часа все още имаше свободни места. Вече си резервирах стая. Така че аз със сигурност съм там :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че свадбата е наобяд, варианта с барбекюто на открито повече ми допада. Запазих две двойни стаи току-що. За мен и Бате Плевен. Цена на двойна стая - 33.00 лв. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско се прибра вече и си резервира тройна стая!

Това с барбекюто е задължително! Ще ни надуят главите с "Бяла роза" иначе!

 

Сега много бързам, ще пиша после пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...