Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

И аз си резервирах стая,все още има свободни , :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Между другото, колеги, може наистина да направим следното:

След като приключим с барбекюто по никое време, отиваме взимаме по душ да отмимем полския парфюм, после, който има деца ги слага да спят, и отиваме в съседният на хотела ресторант /където ни би градушката миналата среща/ да седнем на столове и маси като бели хора и да пием по една ракийка и да отпуснем душите! :)

Лесно осъществимо е и няма да се налага да сервираме, щото ще сме преяли!

А ако Валери успее да уговори конферентната зала на х-ла ще е най-добре... ама да не притесняваме почиващите... :)

Идеи и начини има, стига да го пожелаем - ще го осъществим! :)

Може би нещо такова ще направим! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие групичката от снощи голяма среднощна дискусия сте дръпнали. Веселбата започва, усеща се. А пък колегата valboss с този план-конспект - е признавам доста се посмях. И както казва Роско - боже къде съм попаднал.

Ами личи си ще го направим по най-добрия начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си направих резервация-апартамент, надявам се да се съберем повече хора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само още веднъж, с извинение за спама, да приканя колегите от Варна, и ако има желаещи да пишат на лични, и да патуваме заедно...Засега само колегата Dell е откликнал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам само още веднъж, с извинение за спама, да приканя колегите от Варна, и ако има желаещи да пишат на лични, и да патуваме заедно...Засега само колегата Dell е откликнал...

 

Не се притеснявай и от Бургас като се посъберем още малко и ето ти групата от :mitsu-smiley: готова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Mali, може да се уговорим да се срещнем на Айтос, пък ако остана сам като предния път, поне с вас да съм :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Mali, може да се уговорим да се срещнем на Айтос, пък ако остана сам като предния път, поне с вас да съм :)

 

Идеята ми се струва много добра, пък и още не се знае от тук колко ще сме но това че ще сме всички пакет - какво по хубаво. Атракция за окото. Като наближи време ще се разберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ще тръгва от В Търново или Плевен да пиши да се разберем да пътуваме заедно, да направим и ния конвойчето :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако сме преяли много на поляната........ ще идем на бар вечерта (мисля, че Емил вече имаше подобни планове)

Напоследък уиски с торта е хита на сезона :specool:

А може и на сватбата да налетим........ кеф ти уиски, кеф ти торта...... :icon_thumbup:

Валери, готов ли си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също и две места в ресторанта, ако ще има такъв!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие групичката от снощи голяма среднощна дискусия сте дръпнали. Веселбата започва, усеща се. А пък колегата valboss с този план-конспект - е признавам доста се посмях. И както казва Роско - боже къде съм попаднал.

Ами личи си ще го направим по най-добрия начин.

Велико, вярвай ми!

Отсега съм запретнал ръкави и стягам скарата! Специален тоалет съм си приготвил.

А този конспект наистина ме довърши!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак само лафове за хапване....

Бе в къщи не ви ли дават да ядете :skara:

Ако ви държат половинките все на диета, то е ясно защо всеки се напъва да ходи на събор - за да преяде и препие.... :icon_drunk:

Май ще пусна нови точки към конспекта :spamer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите от Бургас - и аз искам да се включа в групата, мога да ви чакам на сливенската детелина, само трябва да се уговорим за ориентировъчен час, или някой от вас да ми звънне като тръгнете от Бургас, да тръгвам и аз по същото време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е рекъл Господ, и аз оттам ще пътувам! Така че, бройте ме и мене, ще ви чакам на детелината и аз!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ще тръгва от В Търново или Плевен да пиши да се разберем да пътуваме заедно, да направим и ния конвойчето :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Разбира се ,че ще организираме една мини колона от :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Mali, може да се уговорим да се срещнем на Айтос, пък ако остана сам като предния път, поне с вас да съм :)

Еее сега, чак толкова несериозен не съм....само да не ми мине котка път....Но като гледам доста хора се заформихме от региона :icon_thumbup: Чак нямам търпение :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам едно питане :)

Ще събереме ли някакви пари за месото, бирата и т.н. или всеки ще взима, каквото има и може?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам едно питане :)

Ще събереме ли някакви пари за месото, бирата и т.н. или всеки ще взима, каквото има и може?

 

 

Всеки индивидулано, кой на каквато диета е! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен , ако всичко е на ред ще се включа и аз с буля. Ние сме палаткажии , надявам се да има място в гората и за такива като нас .. Емиле като наближи времето ще се разберем за пътуването;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...