Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Много бързо се отказваш ;)

Още не сме се разбрали за кой четвъртък....

ок чакам да кажете за кой четвъртък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

ок чакам да кажете за кой четвъртък

Казваме :

18.12.2008 четвъртък , кафето на залата 18:00

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казваме :

18.12.2008 четвъртък , кафето на залата 18:00

Това е последно нали?Смятайте,че съм там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и нас :icon_dance: !Винаги е приятно да се видиш с хора ,които споделят една мания :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, идва Коледа. Нека всеки даде своят дар и да направим нашите малки приятели поне за миг щастливи! Пиша това съобщение с ясното съзнание, че няма да мога да отделя време да отида до банков клон и преведа пари, но идват нашите любими коледни срещи, нека всеки, който има желание и възможност отдели, макар и мъничко средства, за да изпълним детските сърца с радост! Всяка помощ ще бъде оцененна! Знам, че времето е малко, че се сетихме почти в последния момент, но както винаги съм оптимист и знам, че клубът ще се представи на ниво и ще зарадваме малчуганите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Роско, моля те не пускай това съобщение във всяка тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки който мисли , че ще доде да пише за да преценя горе долу колко маси да запазя и колко табелки резерве да направя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки който мисли , че ще доде да пише за да преценя горе долу колко маси да запазя и колко табелки резерве да направя .

 

Живот и здраве и аз ще дойда. :icon_thumbup:

 

Е-е-е-х кога ли ще дойде времето да слагаме табелки " :mitsu-smiley: Rezerve :mitsu-smiley: " в ресторанта на зимната градина в х-л "Бълагрия". :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок.и аз съм там ,но като за първи път, моля ви се обяснете ми по-подробно .

кога,каде и в колко часа е сбирката?

ПОЗДРАВИ.

 

Бургас , ж.к. "Зорница" спортна зала "Бойчо Брънзов" /бившата зала Изгрев/

пада се под пицария Зорница / на гърба на Окръжна болница/

срещата е в кафето на масите ще иматабелки :mitsu-smiley: резерве :mitsu-smiley:

18.12.2008 четвъртък в 18:00 часа

 

ако има някой въпроси 0887 861 161 , ако някой колега не може да се оправи до залата да звънне и да каже къде е и ще му осигурим ескорт :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е-х кога ли ще дойде времето да слагаме табелки " :mitsu-smiley: Rezerve :mitsu-smiley: " в ресторанта на зимната градина в х-л "Бълагрия". :icon_rock:

 

Ами Станимире наближава и това време. Пък дори и да не е в зимната градина, ето обмисляме идеята /от миналия път/ за нещо "по така". Ама трябва до тогава и Иво да направи по истински табелки, като за истинско кръчме.

 

Иначе за срещата сега на 18.12 и аз съм там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......

и Иво да направи по истински табелки, като за истинско кръчме.

 

Иначе за срещата сега на 18.12 и аз съм там.

Че какво им беше на табелките? Бяха си перфектни :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама трябва до тогава и Иво да направи по истински табелки, като за истинско кръчме.

 

Велико , дай да намерим логото на клуба в по-добро качество да го разпечатам на по-големи табелки за следващия път . :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико , дай да намерим логото на клуба в по-добро качество да го разпечатам на по-големи табелки за следващия път . :icon_thumbup:

Дани щеше да ми го пуска, но с времето и аз и той забравихме. Така, че мисля той да го има.

Дани?..... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги мисля , че е време да се раздвижим вече , стига зимен сън хайде да се събереме вече .

Тази година не семе се виждали / с малки изключения/.

Какво ще кажете за 23.01.2008 ? Хем да е малко преди Варненската голяма Японска среща и ако ще има група да се уговаряме.

 

Какво ще кажете ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Иво, ако щеш ми вярвай, но тъкмо си мислех "Няма ли да се посъберем вече" и смятах да почвам да ръчкам. Изпревари ме. :icon_thumbup:

 

Ако колегите кажат 23-ти - никакъв проблем. Нека само да го направим така, че този път повече хора да се съберем. Има колеги, с които още не се познаваме. Елате бе колеги, не сме страшни, напротив правим си весело. :icon_n_gathering: Ако има гаранция че ще се съберем повече народ съм навит за всеки един ден, който кажете - събота, неделя. На мен ми супер близо, че ако е по-топло и по чехли мога да дойда.

Ако има хора, които за пръв път ще идват, по тази карта ще се ориентирате по-лесно до мястото на срещата.

 

Покрива на залата е плосък, така че можете и да кацате отгоре :plane:

 

 

P.S. Иво, шапки ще има ли? :icon_n_jockey:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вярно бе давайте да правим уговорка. Аз също мога почти по всяко време, но ако няма други предложения - да остава за 23-ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок и аз ако имам възможност ще дойда. А и само да попитам каква е тази варненска среща?

За срещата във Варна виж тук : http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ic=9577&hl=

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, давайте да се преброим. За сега сме аз, Иво и Велико. Митко под въпрос....

Още един за белот?! Давайте по-сериозно, "да не се излагаме пред чужденците".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...