Премини към съдържание

Mitsubishi Galant 2.5, 163k.c.


vladi87

Препоръчано мнение

а предлагат ми тази машина на изгодна цена.В понеделник ще я карам,но за този галант нищо нз.като вървеж,разход на гориво,здравина.знам само,че ходовата част им е стабилна и здрава.всякакви мнения и препоръки ще са ми от полза :ok:

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11197295153645642_1.pic

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11197295153645642_3.pic

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11197295153645642_4.pic

за 6000 лв ми я дават,много евтина ми се струва :rolleyes:

Данни:

Дата на производство - септември 1997 г.

Тип двигател - Бензинов

Скоростна кутия - Автоматична

Категория - Комби

Пробег - 162000 км

Цвят - Черен

Особености:

4(5) Врати

ABS

Airbag

Бордови компютър

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Имобилайзер

Климатроник

Кожен салон

Металик

Нов внос

Серво управление

Стерео уредба

Халогенни фарове

Центр. заключване

 

Допълнителна информация:

Климатроник, 2AIR

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 133
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Много теми има изписани по въпроса.Използвай търсачката :) Иначе цената е подозрително ниска за такъв :plane: На снимките волана изглежда доста захабен,кожата на шофьорската седалка също,не мисля че е на 162 000 км.Пише цвят черен,а на мен ми се вижда тъмно зелен......За повечко пари ще имаш много по-хубава от тази :icon_thumbup: Лично мое мнение :icon_bye: Ето една от темите:http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...t=0&p=51440

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако са я взели за 1700 евро от Германия, защо да не я продадат за 6000 лв. тук? А за техническото състояние - най-добре е да се види във сервиз!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От доста време си търся галант. Този не съм го гледал на живо, но обявата се върти поне от 7-8 месеца. Гледал съм галанти за които казват че са на 250000 км и волана и седалките им бяха в по-добър вид. Лично аз не ти го препоръчвам. Направи си добре сметката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tрябва да се види на живо :icon_blush: цената е перфектна,но и подозрително ниска.В кой регион се продава японеца?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tрябва да се види на живо :icon_blush: цената е перфектна,но и подозрително ниска.В кой регион се продава японеца?

Ако не бъркам Галанта се продава в Плевен,цената наистина е добра но аз лично не бих дал и 4000лв.за този.

На една от снимките се вижда че няма пластмасовия капак на двигателя,а и скоростната кутия не се знае в какво състояние е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз като човек, който огледа неприлично много Галанти в последно време, ще ти кажа - цената е притеснително ниска! Подобна кола трябва да е с поне 70% по-скъпа!

Задължително диагностика на двигател и ходова част... но се приготви да харчиш пари по автомобила - накрая може и да ти стъпи към 10хил минимум...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да в плевен е . днес бях да го гледам на живо, утре ще го карам.колата много ми хареса,има ел.седалки,много е комфортна..... направо се влюбих в тези галанти :rulez: утре ще разговарям със собственика на автокъщата.друго което забелязах е ,че липсва кората на багажника.иначе колата задължително ще мине през сервиз.там момчето,което беше я е докарало на ход от сливен май или нз от каде не разбрах,каза че си е напълнила километража,а собственика е бил казал,че това е една от най-дорите му коли,които са си заслужавали :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега vladi87,

признавам си от Галанти не разбирам, но си мисля, че е добре да се вслушаш в съветите на колегите според мен голяма част са доста компетентни в тази област. Има доста теми за покупка на Галант и съм забелязал, че колите са доста по скъпи, а тази е евтина. Запитал ли си се защо е толкова евтина?

Може и да греша, но според мен има нещо гнило около Галанта.

 

Успех с покупката и не забравяй, че понякога евтиното излиза по - скъпо!

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ги слушай тези от автокъщата какво ти говорят а я закарай в някой добър сервиз да я прегледат обстойно, това че пълнила километража въобще не означава че всичко и е наред, обърни внимание на спирачките и скоространа кутия особенно кутията че там ремонта е ...МНОГО ГОЛЯМ

И да споделиш утре как е минало, интересно ми е защо е толкова ниска цената

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това че си се влюбил е нормално!

Но точно за този автомобил ...

Щом му няма кората в багажника,а както виждам го няма и капака над двигателя,значи с тази кола се случило нещо.

Или е била някъде отписана и всеки си е вземал каквото му трябва или е имала накакъв удар и стегната горе-долу.

Но ти давам съвет,не се хвърляй на първата кола която ти "хареса".Нормално е да се влюбиш в този автомобил,защото и в не добро състояние е пак много над други марки в същия клас.Разгледай повече,проучи.Защото правилно някой каза, че може да ти излезне над 10 000 лв. в следващата една година.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

цената и мен страшно много ме изненадва и просто ни мога да си обясня защо е толкова ниска.колата е в състоянието ,в което са я докарали.дори вътре с една прахосмукачка не е мината..... аз си обяснявам цената с сериозен проблем в мотора... пък и видях малко наченки на ръжда по вътрешния ръб на задните калници,но това не е болка за умиране :) много съм се надъхал за тази кола :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...много съм се надъхал за тази кола :icon_blush:

Точно че си се надъхал внимавай много и мисли трезво ако ще я купуваш, прави разумни компромиси че после много боли главата и джоба-личен опит :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

горе-долу имате ли представа тази кора на багажника колко струва.искам да знам :rolleyes:

ето ви абсолютно същия,двойно по-скъп :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам един приятел дето си купи автомобил в подобно състояние просто защото нямаше достатъчно кинти.Каза,че има доста неща за оправяне,но е абсурд да рухне всичко точно в един момент.И започна да си го стяга малко по-малко и когато даже и го боядиса,колата вече си бе екстра.Е,верно,имаше нерви понякога,но както казва - все едно взима колата на изплащане,но без да го притесняват за вноските.То те и парите накрая сигурно излязоха двойно,но поне знаеше човекът какво е сменял и си караше колата.Не те съветвам да правиш и ти така,но и това си е вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ако му рухне скоростната кутия бая "вноска" ще е... така, че умната ...или русата :icon_clap:

Като даваш пари поне ги дай за нещо свястно, иначе не си е работа само дертове и нерви ще имаш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз като теб си търся такъв галант вече доста време. Кората на багажника е 150лв. Кората на мотора също може да се намери. Провери окачването, дисковете и най-вече ск.кутия. Направи си сметка за обслужването - това е шестак не забравай. Имаш поне 2000 лв обслужване. За обявата за другият галант - тя е на колега от клуба и наистина е перфектна и обслужена, както и по-млада. Друг въпрос че и на мен ми се струва скъпа, но определено бих я предпочел. Решението е твое, но пиши интересно е. Галанта е страшна болест и няма отърваване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, може би настина си те е грабнал този Галант и искаш да е твой, но се вслушай в съветите на колегите който карат такива коли.

Една кола в такова състояние оправяне няма, ще оправиш едно нещо, ще се появи друго. Според мен се довери на колегите от този форум и нея взимай, очевидно не е наред нещо, или е на много километри, или има сериозен проблем. Най добрият вариант е да потърсиш някой колега който кара Галант, и заедно да я погледнете, защото той най добре ще ти каже дали си струва.

 

успех все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

горе-долу имате ли представа тази кора на багажника колко струва.искам да знам :rolleyes:

ето ви абсолютно същия,двойно по-скъп :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details

 

Колега, този автомобил, както по-горе споменаха, е на колега от форума... познавам колата много добре - довери ми се... няма нищо общо с тази, която си разглеждал!

 

Като цяло, кола от автокъща и кола от частно лице са две коренно различни неща... всяко си има плюсове и минуси, но като цяло в твоя случай изпъкват минусите на автокъщата:

- Желание да продаде колата на всяка цена;

- Познаване на проблемите на автомобила и съответно перфектното им замаскиране;

- Готовност да те убедят, че няма по-добра кола;

- Нереална цена

 

Във връзка с последното, направи си следната сметка:

- За да я докарат от чужбина тази кола, на тях им е струвало минимум 1000-1200лв

- Те са си начислили поне някаква печалба, която на дали е под 1000лв

- Подготвили са задължително един праг от 500лв да смъкват от цената, ако дойде някой, който иска да се пазари

 

Тоест какво излиза в крайна сметка? 6000-1000-1000-500=3500лв

 

Не се ли замисляш, че толкова струват пернишките голфчета на по 20 години?!?! Мога да ти кажа, че на този автомобил само автоматичната скоростна кутия и гумите му струват толкова... пак си помисли добре!

 

Но, довери ми се - автокъщите са всичко друго, но не и идиоти... щом са дали такава цена - в това има причина!

 

 

Не ме разбирай погрешно - нито мен, нито колегите... не се опитваме да ти пречим да си купиш автомобил, а се стараем да те предпазим и да те подготвим за неща, които може дори да не подозираш и очакваш!

 

Успех и ако можем да сме ти полезни, само пиши :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този автомобил, както по-горе споменаха, е на колега от форума... познавам колата много добре - довери ми се... няма нищо общо с тази, която си разглеждал!

 

Като цяло, кола от автокъща и кола от частно лице са две коренно различни неща... всяко си има плюсове и минуси, но като цяло в твоя случай изпъкват минусите на автокъщата:

- Желание да продаде колата на всяка цена;

- Познаване на проблемите на автомобила и съответно перфектното им замаскиране;

- Готовност да те убедят, че няма по-добра кола;

- Нереална цена

 

Във връзка с последното, направи си следната сметка:

- За да я докарат от чужбина тази кола, на тях им е струвало минимум 1000-1200лв

- Те са си начислили поне някаква печалба, която на дали е под 1000лв

- Подготвили са задължително един праг от 500лв да смъкват от цената, ако дойде някой, който иска да се пазари

 

Тоест какво излиза в крайна сметка? 6000-1000-1000-500=3500лв

 

Не се ли замисляш, че толкова струват пернишките голфчета на по 20 години?!?! Мога да ти кажа, че на този автомобил само автоматичната скоростна кутия и гумите му струват толкова... пак си помисли добре!

 

Но, довери ми се - автокъщите са всичко друго, но не и идиоти... щом са дали такава цена - в това има причина!

Не ме разбирай погрешно - нито мен, нито колегите... не се опитваме да ти пречим да си купиш автомобил, а се стараем да те предпазим и да те подготвим за неща, които може дори да не подозираш и очакваш!

 

Успех и ако можем да сме ти полезни, само пиши :)

И аз съм съгласен с написаното от колегата...Никой не се опитва да те разубеди.Решението си е само и единствено твое.Ние ти даваме съвети.Дали ще ни послушаш или не-избираш ти!!!Но все пак размисли трезво.Да не съжаляваш утре,когато вече ще е късно...Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам кожа екстри и глезотийки и да не беше комби :icon_blush: и за 6 бона ,но като гледам дв на снимката нещата не са читави ходи пробвай карай и най-добре вземи човек който да те презимява от облаците на които ще те качват ония от автокъщата,иначе сме от една кръвна група галантолюбци :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за компетентните мнения !!!

друг въпрос имам: този въпросният галант така ли му е осветено таблото

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11202632094546799_4.pic :icon_blush: :icon_blush:

че на това не съм обърнал внимание

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моделите преди 99-та осветлението е обикновенно, а на фейслифта неоново и супер яко изглеждат, както типтроника при тях май е задължителен мисля

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

утре ще карам колата-най-после :drive: искам да ви питам на Галантите бордовите компютри как са точно,как мога да разбера,че има.показва ли моментен разход,среден разход и т.н. :icon_blush: сори за ламерския въпрос.защото на тази пише,че има а мен ме съмнява :rolleyes:

друг въпрос : това лостче за какво е :icon_blush:

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11208937967415790_2.pic

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

друг въпрос : това лостче за какво е :icon_blush:

http://www.mobile.bg/photos/1/big/11208937967415790_2.pic

Бордови компютър е доста относително понятие, аз не съм виждал Галант от тази генерация който да показва разход на гориво!

А ако имаш впредвид лостчето вдясно под волана - това е за управление на автопилота.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...