Премини към съдържание

Mitsubishi Galant 2.5, 163k.c.


vladi87

Препоръчано мнение

  • Отговори 133
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

vladi87,

 

в тази конкретно кола нещата като круиз контрол и показване на среден разход са последното което трябва да те интересува. При тази цена такова великденско яйце могат да ти спретнат, че да има 3 в едно вадене на кинти за ремонт на щяло и нещяло.

В Каризмата си се чудех що не показва среден разход точно 3 минути- докато се сетих че колкото и бензин да сипя, няма да го върне.

Аз лично подозирам проблем със скоростната кутия, но е само чувство- нямам база да го твърдя.

 

Очите на четири :rolleyes: :rolleyes: и късмет !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

виж само какъв Галант продава колегата Mitsubishi, а също виж и цената. Тук

Не искам да те разубеждавам или да ти препоръчвам колата продавана от колегата, просто си имай едно на ум и внимавай, какво се опитват да ти продадат.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам го впредвид! :) В максимална степен ще се опитам да прегледам другия и тогава ще реша далии да го купя.Той,че ще има проблеми съм 100% сигурен,но дано не са сериозни :rolleyes: .Пък и държа на кожата :icon_blush: и искам големия мотор :plane: :icon_hmm: Във всеки случей няма да взимам прибързани решения,но съм почти сигурен ,че ще си купя галант :first: :rulez: ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах галанта.... много ми хареса :icon_thumbup: не вози много меко,но е добре.изправи ми се косата по едно време,самолетче си е :plane: двигатела малко тропа,мисля че е от веригата,незнам и аз много не разбирам.Ще я карам да я погледнат обстойно в 1 сервиз.стори ми се ,че автоматика малко мудно превключва скоростите... като мине през сервиза ще реша какво да правя :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Четох някъде във форума, че въпросният Галант е имал проблем с автоматика. Преди около 2 месеца май беше ! Прегледай темите ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах галанта.... много ми хареса :icon_thumbup: не вози много меко,но е добре.изправи ми се косата по едно време,самолетче си е :plane: двигатела малко тропа,мисля че е от веригата,незнам и аз много не разбирам.Ще я карам да я погледнат обстойно в 1 сервиз.стори ми се ,че автоматика малко мудно превключва скоростите... като мине през сервиза ще реша какво да правя :icon_hmm:

Колегите ти казаха да обърнеш специално внимание на скоростите, но щом и двигателя трака - това изобщо не е добре. Не може да е от веригата, защото ангренажа му е с ремък. Все пак ти си решаваш, но аз не бих взел тази кола, каквото и да ми кажат в сервиза. Имам вяра единствено на Пламен и на Ратола Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно колега има доста излишни нерви, и пари за харчене, след като толкова хора се опитват да го разубедят за тази кола, но той се е запленил от нея. Винаги е по добре да си купиш здрава кола за повече пари, от колкото после да я правиш и да излезе двойно. Само факта че цената и е наполовина от другите говори че не е наред и ще има проблеми. Никой няма да се мине да продаде кола за 10- 15000лв за 6. Аз лично нямаше въобще да я погледна след като е толкова евтина, друг е въпроса пък че това е японска кола, и 99% от майсторите я гледат като японско писмо. Всички си мислят че разбират, но карам японки от 10 год. и истината е че нищо не разбират повечето, а тоя който разбира, улицата пред тях е пълна с коли, и не може да ти обърне внимание веднага. Така че трябва да се внимава при покупка много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Четох някъде във форума, че въпросният Галант е имал проблем с автоматика. Преди около 2 месеца май беше ! Прегледай темите ! :mitsu-smiley:

 

Търсих такава тема,но не намерих :(

 

Не,нямам чак излишни пари,но си правя сметка-ако ремонтите и не са за много пари,защо да не я взема... аз живея в София и дори там не съм търсил... Просто брат ми видял колата и ми каза да ида да я видя и така се почна :) Във всеки случей няма да взимам прибързани решения.Пък и нещо ми се иска след 2001 с неоновия километраж и типтроника :rolleyes:

Сега като се замислих това троопане може да е от повдигачите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми се иска след 2001 с неоновия километраж и типтроника :rolleyes:

Сега като се замислих това троопане може да е от повдигачите...

Оправяш ли се с десен волан? За тези пари може да вземеш такова :mitsu-smiley: от Англия с малко повече търсене но в БГ едва ли ще намериш читав такъв, а и колите от тук са с много "по-прозрачно" минало

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

о не не искам :rolleyes: аз дори и с тази повече пари ще си дам няма начин.Като почна да я правя кой знае колко ще ми стъпи (дано да излезе читава все пак) :icon_angel: ще видим какво ще кажат в сервиза. Ако не ще си търся друга,поне да си карам читав :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес търсих сервиз,който да ми прегледа колата и се оказа,че в Плевен никаде нямало такъв компютър ,на който да се включи или нещо такова.... само ходовата част можели да ми прегледат :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Пращат ме направо в Митсубиши София и нз кво да правя сега.Утре ще търся още :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

ДНес гледах един галант, много запазен, много ми хареса... трябва да го чуе човек, който разбира от тези коли...

Видях едно копче, което не съм го виждал във всички галанти, знаете ли за какво е ? Там долу е и на него пише TLC нещо си??

post-3185-1211580083.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах до скоро същия ,така ,че ако има нещо ...... питай. Сега :plane: е в колегата Estilian , и може би си гледал моята в мобиле :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес търсих сервиз,който да ми прегледа колата и се оказа,че в Плевен никаде нямало такъв компютър ,на който да се включи или нещо такова.... само ходовата част можели да ми прегледат :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: Пращат ме направо в Митсубиши София и нз кво да правя сега.Утре ще търся още :rolleyes:

Ако искаш докарай колата при нас,имаме "такъв копютър",ще пробваме да я закачим. :maistor:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах до скоро същия ,така ,че ако има нещо ...... питай. Сега :plane: е в колегата Estilian , и може би си гледал моята в мобиле :icon_thumbup:

 

Йонко, да ти кажа - абсолютно си прав :) Това е снимка от моята кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е , но аз говорех за минало време,когато течеше обявата в мобиле :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Фенове здравеите и от мен един бъдещ собственик на Галант.... писна ми моиа Л300 2.0 бензин ГЛХ пътнически вече над 400000 км и сигурно с превартян километраж кат го взех преди 7 г. мога да спомена само 1 смяна на комплектите предни шарнири, и спукано предно стъкло....друго не се сещам да сум правил... та четох за колегата с Галанта от Плевен, много се бях замислил за него но в последствие се отказах... направих си труда да почета повечко.... определено се насочвам кум 2.5 в6 но мисля от германия да го вкарам имам познат който докарва от там коли но не му е бизнес та гледа да са предимно от частници.... надявам се че ще помагате ако излезне нещо читаво.... а и малко се стреснах от този форум, много ремонти правите или просто доглеждате всичко под косъм....та както и да е Форумчето ви е супер, има истрашно много инфо..... ами пожелаите ми късмет пъ :rolleyes: к ще пишеме....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имам лимит в цената..... какво предлагаш???и от каде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

определено се насочвам кум 2.5 в6 но мисля от германия да го вкарам имам познат който докарва от там коли но не му е бизнес та гледа да са предимно от частници.... надявам се че ще помагате ако излезне нещо читаво.... а и малко се стреснах от този форум, много ремонти правите или просто доглеждате всичко под косъм....та както и да е Форумчето ви е супер, има истрашно много инфо..... ами пожелаите ми късмет пъ :rolleyes: к ще пишеме....

 

С двигателя няма да сгрешиш - това е най-доброто. Казвам го като човек, който кара такъв! Аз лично разбих митовете за високия разход на този модел, смъквайки на градско в София до 10/100. Освен това колата е много удобна, тиха, стабилна и приятна за управление. Проблем е само скъпата поддръжка, като под СКЪПА имам предвид, че е по-скъпа от двулитровия й брат! Ако сравняваме с европейски коли в годините след 98г - частите са понякога и в пъти по-евтини! Давал съм примери в една дълга тема: :link:, може да прочетеш, ако искаш.

 

Що се касае до ремонтите... Тук е един невероятен парадокс, тъй като всеки новодошъл във форума остава с подобно впечатление... Причините са две:

1. 99% от собствениците на Галанти в този форум са маниаци! И като казвам маниаци, имам предвид, че ако пепелникът излиза на криво - те го ремонтират. Аз също съм така! И по тази причина е пълно с теми, които обсъждат как да оправя това или онова...

2. Зачитат се само в заглавията на темите... ако си направиш труда да ги отвориш, ще видиш, че за последните 3 месеца, обсъжданите ремонти (с изключение на ударени коли и такива, които са счупени при ремонт от некадърни майстори) са:

- Как да си сменя крушка

- Как да си оправя часовника

- Как да си сложа нови фарове или ксенон

- Защо се получава вакуум при резервоара

- Как се оправят щети от градушка

- Окачване, дискове, спирачки, амортисьори (консумативи, а не ремонт!)

 

и още подобни неща :) В смисъл - сериозни ремонти много, ама наистина много рядко се правят. Ако влезеш във форум на друга марка, ще видиш, че нещата стоят друго яче ;)

 

 

Еми те така то... свиркай, ако искаш съдействие или ако искаш да видиш на живо подобна кола и да покараш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...