Премини към съдържание

Mitsubishi Galant 2.5, 163k.c.


vladi87

Препоръчано мнение

Скъпа поддръжка, ами то, за да ти е наред всичко ще вземеш хубави части не някви неизвестни...а и вярвам не се развалят през 6 месеца или 10000 км... щот ми се налага доста да патувам и искам ако някой глупак ми се опава с няква странно направена ръмжаща кола поне и аз да се напъна с В6-цата... имам едно невероятно майсторче което се погрижи много на ниво за Хюндай Старекса 2003 (може някои да го види в Мобилето бг. 21000 че вече не ни трядва такава оромна но също така невероятна кола) на Баща ми така че Галантчето което се надявам да имам ще е в добри ръце, даи боже скоро да се случи, определил съм си срок 3-4 месеца.... но късмет да имам.... но излезне ли нещо задължителна консултация с вас момчета...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 133
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

имам лимит в цената..... какво предлагаш???и от каде?

Предлагам нововнесен от Испания (преди 3 дни) Галант 2.5 V6. Надявам се утре да ми остане време да го снимам и да пусна обявата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автоматик,типтроник или ръчна..... комби или Лимузина...... а междо другото ми се нрави комбито, че все съм карал големички коли.... но още се чудя за това дали комби или не..... +/-

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автоматик,типтроник или ръчна..... комби или Лимузина...... а междо другото ми се нрави комбито, че все съм карал големички коли.... но още се чудя за това дали комби или не..... +/-

Пак те насочвам към темата с FAQ, която аз съм писал... и отново ти предлагам, ако искаш да я видиш на живо - аз съм с 2.5 Галант комби, с възможно най-високият клас на оборудване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам но не сам от София.....поне малко снимки ако може на имейла ми, като ника ми и @АБв.БГ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта е сребърен металик, седан, с ръчни скорости. Надявам се днес да успея да го снимам и да пусна обявата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави ! И ние също се надяваме...........Тъкмо ще изплакнем малко очото........ :unsure:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искам но не сам от София.....поне малко снимки ако може на имейла ми, като ника ми и @АБв.БГ :rolleyes:

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя път, малко се изложи........Да беше я измил малко ,преди да снимаш..........Че то лансерчето изглежда по-свежарка...... :P Ама да беше качил неговите снимки при обявата, сега да си забравил че си го имал..........А не да питаш дали да го даваш на новобранец.......И един приятелски съвет: Не паркирай друг път Галанта до некви си Астри, да не вземе да прихване "едра шарка"........ :hysterical:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли чека горе в ляво :icon_blush:

 

Тази снимка не я бях видял :)

Чека трябва да е долу, а там да е круиз-а май

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички лампички ли да ви изредя или само тези, които сте споменали?

В горния ъгъл:

1. Cruise Control (оранжево) - показва, че системата е в режим на готовност

2. Cruise Set (зелено) - показва, че системата е активирана на определена скорост

3. Отворени врати (ярко червено с черен контур на кола с отворени врати) - намира се долу вляво, на около 2см вляво от 0км на километража

(от другите лампички в левия край на долната лента са ръчната спирачка, ABS и др.)

4. Чек енджин (оранжева с черен контур на двигател) - вдясно на долната лента, горе-долу под центъра на оборотомера

5. Внимание (чевена лампичка с удивителна) - долу почти в средата

6. TLC - има две лампички, като и двете са вътре във оборотомера, в долната му част - едната е зелена, другата оранжева

 

Марио, на мръсните снимки всъщност е още от времето преди да я купя - така ми я показа Йонко ;) Ето и линк след като я купих: :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а какъв ти е разхода????

 

Немормален - извънградско при 120км/ч към 6.5-7/100, при извънградско 150-160км/ч към 8-9/100. При градско в София, със специален режим на леко натискане и лъгане на автоматика - 10/100. Но аз съм рекордьор на форума, така че не очаквай подобен разход :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тва е страшен разход, в смисал невероятен......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Немормален - извънградско при 120км/ч към 6.5-7/100, при извънградско 150-160км/ч към 8-9/100. При градско в София, със специален режим на леко натискане и лъгане на автоматика - 10/100. Но аз съм рекордьор на форума, така че не очаквай подобен разход :icon_angel:

 

Мале, 2.5 автоматик и то комби с разход 10/100 в София....Много прецизен крак имаш :rolleyes:

Мойта е 2.0 и много трудно мога да докарам такъв разход(освен ако не съм на валериан :D )

Браво! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега ти ако сложиш Газ направо ще разцепиш дизела(горивото) по цена...... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Стара Загора и не успях да я снимам, но утре ще го направя. Всички Галанти с 2.5 V6 мотора са с кожен (шит) волан. Това си е стандартна екстра, както климатроника, летите джанти, ел. стъклата и огледалата и т.н. Галанта е с черен кожен салон, който е като нов, няма нито скъсано, нито надраскано, нито дори напукано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Немормален - извънградско при 120км/ч към 6.5-7/100, при извънградско 150-160км/ч към 8-9/100. При градско в София, със специален режим на леко натискане и лъгане на автоматика - 10/100. Но аз съм рекордьор на форума, така че не очаквай подобен разход :icon_angel:

 

Представяш ли си да беше с типтроник :icon_n_king:

 

Защо не пробваш на HOLD режима как ще е разхода? Имам подозрения че е много вероятно да падне - градския имам в предвид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...