Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

0899914795

Пича се казва Захари

Познавам го от много време,само той ми е правил колите и никога не е имало проблеми.Винаги може да ви предложи и алтернативни варианти.Той ми прави и скоростната кутия.

Цените за труд са много добри-за сравнение 1/2 от цените предлагани навсякъде другаде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аз всичките си коли досега съм си ги подържал при един маистор в Горубляне Мишо!!! Много разбира момчето и не взима скапо :) А S8-цата ми я беше тунинговал до към 420 к.с. и нямах никакви проблеми с нея!!!! Сега и с Митсуто ходя при него за съвети.

Не му правя реклама просто ми е помагал за неща които изглеждаха непоправими и трябваше да се изръся сумати пари!!!!!

Тела му е 0887787949- Мишо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Ратола имат сервиз там - питай ги...

Личното ми впечатление е че са много отзивчиви - помогнаха ми една неделя :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

:mitsu-smiley: Инвест Моторс:

 

Гр. Варна- Централен офис

Адрес: ул." Хаджи Стамат" 10, ет.1, оф.2

Тел/факс: +359 52 654 700

e-mail: office@investmotors.com

Гр. Варна- Сервиз

Адрес: Южна Промишлена Зона

Тел: +359 52 615 132

Станислав Юшенлийски- Управител Сервизна база

service@investmotors.com

 

 

Гр. София- Централен офис

Тел: +359 2 8510855

e-mail: ntomov@investmotors.com

Гр. Бургас – Сервизна база

Адрес: Камено

Тел: +359 55153048

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 5 месеца ...

Здравейте маняци! От скоро имам Мицубиши Колт и искам да попитам къде мога да сменя ангренажния ремък в Младост (София), но да е от официален сервиз, не ми се занимава с пишман-майстори! Извинете ме ако слагам Офф-топик, но съм на зор!! Благодаря предварително!

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Принципно доколкото знам темата е за сервизи дето ще разбират от наште животинчета така, че избирай един и отивай. Аз лично ходя в Рубин, но на теб явно не ти се излиза с Колта извън махалата, като гледам можеш да избираш Дървеница и Младост :). Успех и пусни нейде снимка на звяра :plane: да го видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Дребни шлосерски автоуслуги. Човекът ремонтира на golev чистачките.

 

София, ул."Цветна градина" 4

0898 22 36 91

 

Любо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Младост или Лозенец? Че има два такива адреса...

 

В Лозенец.

Човека ми свърши доста добра работа.

Мястото е един гараж, като се спускаш откъм Американското посолство отляво се пада, към края на улицата точно преди пресечката с ул. Бреза. Гаража е точно след един светещ червен кръст, аз поне по това се ориентирах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Пичове аз всичките си коли досега съм си ги подържал при един маистор в Горубляне Мишо!!! Много разбира момчето и не взима скапо :) А S8-цата ми я беше тунинговал до към 420 к.с. и нямах никакви проблеми с нея!!!! Сега и с Митсуто ходя при него за съвети.

Не му правя реклама просто ми е помагал за неща които изглеждаха непоправими и трябваше да се изръся сумати пари!!!!!

Тела му е 0887787949- Мишо

 

 

Здравейте всички,

 

Свързах се с човека и той ме информира, че вече няма оборудване за диагностика и ремонт на Mitsubishi (също и за други японски марки). Помоли ме да направя това уточнение тук, за да не звъним излишно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а някой може ли да даде инфо за Пловдив или негови преки впечатления? /За компютърна диагностика на двигателя/

Здрасти, за компютърна диагностика е най-добре да се обърнеш към Ратола. Сервизът им се намира тук:

http://bgmaps.com/services/maps/redir.asp?...13c08a310d19aeb]

тел.: 032/63 55 55; 0888/005 008. Иначе можеш да ползваш сервизът на Авел (Bosch) за диагностика, отпушване на дюзи, ремонт на ABS и т.н. За общи авто услуги ползвам автосервиз Реал Ковачев, намират се малко след Технополис в посока ВСИ. Пред тях има автосалон и магазин за тунинг на автомобили 4х4. Tел.: 032/ 681-564.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

За тези които са от Бургас или наоколо - фирмата която продава авточасти НИПАРТС за предимно японски автомобили, от известно време разполагат с техен собствен автосервиз.

 

Ето и саита им. http://interauto.bg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
Здрасти, за компютърна диагностика е най-добре да се обърнеш към Ратола. Сервизът им се намира тук:

http://bgmaps.com/services/maps/redir.asp?...13c08a310d19aeb]

тел.: 032/63 55 55; 0888/005 008. Иначе можеш да ползваш сервизът на Авел (Bosch) за диагностика, отпушване на дюзи, ремонт на ABS и т.н. За общи авто услуги ползвам автосервиз Реал Ковачев, намират се малко след Технополис в посока ВСИ. Пред тях има автосалон и магазин за тунинг на автомобили 4х4. Tел.: 032/ 681-564.

искам да изкажа най искрените си възхищения към персонала в РАТОЛА ПЛОВДИВ че ми помогнаха при намирането на гарнитура на главата в СЪБОТА единствене те си направиха труда да разровят из тяхната програма и да извадят часта от СОФИЙСКИЯ СИ СКЛАД :thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

ОТОРИЗИРАНИ ДИЛЪРИ В СТРАНАТА:

 

София:Балкан Стар Аутомотив

Автосалон

ул."Резбарска" 5, 1510 София

Тел.:02/9198717, 02/9198735, 02/9198736,02/9198854

Факс:02/9454455

Пловдив: Балкан Стар Аутомотив - Пловдив

Адрес:

4202 с. Радиново, обл. Пловдив, община Марица

Комплекс Балкан Стар

Телефон: (032) 654 613, 654 614

Факс: (032) 654 628, 654 629

 

Варна: Балкан Стар Аутомотив

Адрес:

9009 Варна,

бул. "Владислав Варненчик" 279А

Телефон/ факс: (052) 502 282 Бургас: Дарс Ауто ЕООД

Център за продажба и сервиз

Адрес:

8010 Бургас,

пощенска кутия 25

Автоцентър Тел.:(056) 84 05 02

Сервиз Тел.:(056) 88 74 46

 

Русе: Евростарс ООД

Адрес:

7000 Русе,

ул. "България" 310

Телефон:(082) 813 338

Факс: (082) 813 333

Сервиз

Адрес:

7000 Русе,

бул. "България" 310

Телефон: (082) 813 320

Факс: (082) 813 314 Сливен: Дарс Ауто ЕООД Сливен

Адрес:

8800 Сливен,

ул. Раковски 87

Тел/Факс: (044) 662609

 

 

Стара Загора: Ита сервиз АД

Адрес:

6003 Стара Загора,

бул.Цар Симеон Велики 200

Телефон: 042 /648484

Факс 042/648484 Ямбол: Дарс Ауто ЕООД Ямбол

Адрес:

8600 Ямбол,

ул. Хан Тервел 47А

Тел/факс: (046) 664464

 

Ратола София ООД

Адрес:

1233 София,

бул. "Мария Луиза" 116

Телефон: (02) 93 111 90

Факс: (02) 988 7676 Благоевград: Кар Стар ООД

Адрес:

2700 Благоевград,

ул. "Димитър Солунски" 12

Телефон: (073) 804 66

Факс: (073) 803 66

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте, виждам че има доста добри сервизи в София, Варна, Пловдив но са ми малко дълече може ли някой да ми предложи сервиз който се намира по близо до Свищов. Виждам че има фенове от Плевен могат ли да ми предложат някакъв сървиз, в Русе съм чувал че има фирмен сервиз но незнам. Къде да ида, понеже тук в града ми гледат колата малко странно, а и неискам да разсипят колата.

Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте :mitsu-smiley:

Преди два дни ми монтираха ГИ на Каризмата. Имах известни дребни забележки, но в общи линии останах доволен от монтажа. Не мога да бъда съвсем категоричен, но като че ли няма особена разлика в динамиката на колата при различните режими (газ/бензин). Все още не съм излизал от София и нямам впечатления от извънградско каране.

Проблема, за който искам да споделя е следния:

Прибирайки се вчера от работа забелязах, че температурата на охлаждащата течност започна да се покачва. За около 200м. стрелката на уреда достигна до червения сектор. Веднага спрях и отваряйки капака забелязах, че маркуча подаващ вода към изпарителя е скъсан. Естествено целия двигател, всички куплунзи и връзки бяха мокри.

Скъсването беше причинено от факта, че скобата затягаща маркуча беше поставена неправилно (на ръба на тръбата) и явно при затягането беше прегънала и скъсала маркуча.

За около два часа успях да се справя с проблема. Не ми се мисли, какво можеше да стане, ако случайно не се бях загледал в температурата на охлаждащата течност.

Няма да споменавам името на сервиза, защото не искам да правя лоша реклама. Никой не е застрахован от подобни грешки. Друг е въпроса, защо е трябвало да удължават въпросния маркуч, а не да го заменят с нов.

Съветвам Ви, като взимате колите си от сервиз да оглеждате връзките и възлите, по които е работено. При мен проблема възникна чак на втория ден, след като бях изминал около 40-50 км.

Извинявайте стана малко дълго и досадно, но Ви пожелавам да не се сблъсквате с подобни проблеми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майчицеее, и аз съм "кипвал чайника" (но на друга кола) и като знам до какво води това и каква разправия и хамалогия е.... Добре, че си се усетил, но не забравяй да я следиш поне известно време, щото.... Ужас

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :mitsu-smiley:

Познайте дали не ми се случи същото и с другия маркуч (този, който е на изхода от изпарителя).

Този път се справих доста по-бързо.

Ето и една снимка:

post-3219-1211055514_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :mitsu-smiley:

Познайте дали не ми се случи същото и с другия маркуч (този, който е на изхода от изпарителя).

Колега, смятам, че вече е време да споменеш името на сервиза...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АВТОКЛИМАТИЦИ –зареждане и ремонт

 

Диагостициране работата на цялата климатична система.

Откриване на течове с детектор за газове и UV лампа.

Подмяна на радиатори и изпарители.

Направа на нови маркучи. Заваряване на тръби за високо и ниско налягане.

Сваляне на ТАБЛА за отстраняване на проблеми свързани със счупени клапи , стъпкови моторчета или радиатори на парното.

 

За контакти : 0898 525205

Сервиза се намира на ъгала ул.Тинтява и ул.Дървенишко Шосе (В сервиза с бариерата)

 

Човека работи много внимателно и чисто! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги защо не виждам никъде сервизът на DJ_tymbi ?Ще се нуждая скоро от неговите услуги та ако може някой да напише координатите тук, ще бъде полезно и за други.

 

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиши едно ЛС на Пламен. Засега няма сервиз и работи пред дома си в кв.Лозенец, но скоро време ще си имаме сервизче, нали Пламка?! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...