Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Ето един добър сервиз,

който препоръчвам да посетите.

Аз съм много доволен.

Ето и линк:

 

http://www.business.bg/f-8597/avtoserviz-honda-.html

 

Дано се справят по-добре от колкото със сайта им :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано се справят по-добре от колкото със сайта им :)

 

Не е важен сайта а майстора и сервиза.

А момчетата се справят определено много добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Здравейте колеги. Постът ми ще е по-полезен на колегите от Бургас и региона или други колеги от страната, които по една или друга причина се налага да направят някакъв ремонт в Бургас. Докато живях в София ползвах услугите на Пламен. От както съм се преместил в Бургас, ползвам услугите на сервиз Октан Ауто и съм доволен от качеството на работата. Сервизът е с подемници, няма мазни канали, чисто е, записва се час и така може да си планираш времето. Момчетата са много отзивчиви и като започнат да правят нещо, го докарват до край без опити за претупване.

След смяна на накладките за ръчната, момчето което ми ги сменя каза след 100-на км да отида да ги регулира и това си беше напълно безплатно. Спорихме дали да ми намали разстоянието на свещите, че на газ нещо не ми харесваше как работи, а по форумите всичко живо пише за свещите. Пичът категорично отказа да бъзика свещите, за да не се прецакат бобините. Оказа се че бил авто електроинженер и е имал основателна причина да си отстоява мнението :icon_blush: . Впоследствие в Ратола-София решиха проблема с работата на газ чрез бутане на ъгъла на стъпково моторче и използвам момента да изкажа благодарности на Мирослав и на Росен за коректното отношение и добре свършената работа. :icon_thumbup:

Та за въпросния сервиз Октан Ауто , днес говорих със Свилен - собственика на сервиза и го попитах какви отстъпки може да ни измисли. Отговорът му беше 15% за услуги и 15% за части за членове на клуба. Това е сайта http://www.octanauto.bg/ има адрес, карта, телефони, така че ще се радвам ако съм бил полезен на някой с тази информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Постът ми ще е по-полезен на колегите от Бургас и региона или други колеги от страната, които по една или друга причина се налага да направят някакъв ремонт в Бургас. Докато живях в София ползвах услугите на Пламен. От както съм се преместил в Бургас, ползвам услугите на сервиз Октан Ауто и съм доволен от качеството на работата. Сервизът е с подемници, няма мазни канали, чисто е, записва се час и така може да си планираш времето. Момчетата са много отзивчиви и като започнат да правят нещо, го докарват до край без опити за претупване.

След смяна на накладките за ръчната, момчето което ми ги сменя каза след 100-на км да отида да ги регулира и това си беше напълно безплатно. Спорихме дали да ми намали разстоянието на свещите, че на газ нещо не ми харесваше как работи, а по форумите всичко живо пише за свещите. Пичът категорично отказа да бъзика свещите, за да не се прецакат бобините. Оказа се че бил авто електроинженер и е имал основателна причина да си отстоява мнението :icon_blush: . Впоследствие в Ратола-София решиха проблема с работата на газ чрез бутане на ъгъла на стъпково моторче и използвам момента да изкажа благодарности на Мирослав и на Росен за коректното отношение и добре свършената работа. :icon_thumbup:

Та за въпросния сервиз Октан Ауто , днес говорих със Свилен - собственика на сервиза и го попитах какви отстъпки може да ни измисли. Отговорът му беше 15% за услуги и 15% за части за членове на клуба. Това е сайта http://www.octanauto.bg/ има адрес, карта, телефони, така че ще се радвам ако съм бил полезен на някой с тази информация.

На мен определено ми беше полезен твоя пост за , което благодаря. Понеже често ходя до Бургас , един път ми се скъса ремъка за серво то и закарах колата в един сервиз в индустриалната зона, освен,че нищо не свършиха, не диагностицираха проблема, забравиха да ми сложат една от предпазните кори ами ми взеха и 220 кинта за добър ден. Добре, че не ми се занимаваше с тези гашници, че не знам какво щях да направя, както и да е.

Благодаря на Пламен, че тогава ме прати при свой хора, с по малък сервиз и без претенции,но момчетата диагностицираха проблема , оправиха го и ми взеха 80 кинта, а прехвалените тунинг майстори дето правят не човешките автомобили по тяхни думи само ми одраха кожата. Въпросния разказ е много дълъг и не ми се разправя, че се ядосвам, пък и пиша от таблетката. По принцип никога не съм писал против някого но този път не се здържах. Само не мога да се сетя името на сервиза, но ще се постарая да го намеря и ще постна едно дълго изложение в некоректни сервизи..... Отплеснах се нещо.

Колега spp благодаря за инфото.

Редактирано от wonderwalker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Понеже често ходя до Бургас....

Тук е мястото да наспамя темата :)

Ами обади се като идваш да се запознаем и да се опитаме да съберем някои колеги. Има верни другари, които за едната бира зарязват и жени и ангажименти. Някои даже водят и половинките :icon_thumbup: Следи тази тема ЛИНК Там отвреме на време някой свири сбор и понякога се получава.

Извинявайте за спама :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук е мястото да наспамя темата :)

Ами обади се като идваш да се запознаем и да се опитаме да съберем някои колеги. Има верни другари, които за едната бира зарязват и жени и ангажименти. Някои даже водят и половинките :icon_thumbup: Следи тази тема ЛИНК Там отвреме на време някой свири сбор и понякога се получава.

Извинявайте за спама :icon_bye:

С удоволствие ще ви навестя, аз ходя до Бургас един път месечно по работа, обикновено края на месеца, така че ще следя темата. Ще се радвам да се запознаем и да пием по биричка. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спорихме дали да ми намали разстоянието на свещите, че на газ нещо не ми харесваше как работи, а по форумите всичко живо пише за свещите. Пичът категорично отказа да бъзика свещите, за да не се прецакат бобините. Оказа се че бил авто електроинженер и е имал основателна причина да си отстоява мнението :icon_blush: .

........малко ще поспорим за GAP-а на свещите или именно за растоянието на електродите им........ако са обикновенни свещи ( от тези където струват по 10-на лв. бр.) и колата се кара на пропан бутан/ метан, е хубаво да се намали ?-ното разстояние ,тъй като в такава среда и такъв тип гориво, певхвърчането на искра м/у електродите е по трудно, от там се товари бобината, тъй като тя генерира напрежение докато не прехвърчи искрата.......обикновенно на :mitsu-smiley: -тата това става при около 8-8.5 кV ,но при работа на метан или пропан бутан , това се променя и тази стойност вече се покачва.......виждал съм мотори ,при работа на газ,искрата прехвърча чак на 20-25 кВ, което е "смърт" за бобината, тъй като тя се товари прекалено много и съответно се уврежда като първо почва да се нарушава изолационния лак на намотката ,и съответно след това дава на късо ,тъй като намотката е навита и определените навивки са една до друга и се опират по между си......накарай го този човек да закачи една кола не елкон-а и да проследи високото напрежение, когато е на бензин, то напрежението ще е едно, отогварящо горе долу на каталожните данни, но когато мине на газ/метан, тогава ще види че напрежението се покачва ......за да се намали този проблем, се намалява ГАП-а на електродите на свещите или пък се сменят свещите с специални..........

Когато са платинени или иридиеви, това не се прави.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Когато са платинени или иридиеви, това не се прави.......

Точно защото бяха иридиеви, затова беше категоричен че няма да пипа свещите, още повече като разбра че са над 30 лв бройката. :icon_blush:

Редактирано от spp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото бяха иридиеви, затова беше категоричен че няма да пипа свещите, още повече като разбра че са над 30 лв бройката. :icon_blush:

......е , ако се иридиеви няма и смисъл....защото иридиевия анод и направен с такава цел,да прехвърча искрата по "леко" в по "натовварена" среда и да издържа в пъти повече в същата тази среда....има и комбинирани свещи, които анода им е иридиев ,а катода им е платинен......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

здравейте колеги,за галант в Пловдив някой нещо.неможе да има добри майстори само във форума

 

Можеш да се довериш на хора от форума. Аз съм нов, но бачкам с един човек от тука и ти казвам, че пипа яко. Сподели проблема си и скоро ще намериш някой, който да ти даде правилна насока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 1 месец ...

Здравейте, някой може ли да ми препоръча сервиз /майстор в Русе.

 

Аз още не съм щастлив притежател на :mitsu-smiley: , но се надявам това скоро да стане :) , като се опитвам да мисля предварително за това- какво би ме очаквало. Само се опитвам де ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги, кажете сервиз за обръщането на дирекцията, за София става въпрос?????

Колега търси във форума има някъде писано!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

......е , ако се иридиеви няма и смисъл....защото иридиевия анод и направен с такава цел,да прехвърча искрата по "леко" в по "натовварена" среда и да издържа в пъти повече в същата тази среда....има и комбинирани свещи, които анода им е иридиев ,а катода им е платинен......

 

Здравейте, по отношение на свещите да попитам нещичко. Та карам спейс стар 1,3- 2001 г. един ден се загледах под предния капак имаше надпис да се използват иридиеви свещи. Сега са обикновени, трябва ли да ги сменям. А да не забравя карам и на газ. Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, по отношение на свещите да попитам нещичко. Та карам спейс стар 1,3- 2001 г. един ден се загледах под предния капак имаше надпис да се използват иридиеви свещи. Сега са обикновени, трябва ли да ги сменям. А да не забравя карам и на газ. Благодаря!

.......няма такова нещо,това ,което пише не е оригинално,твоите свещи са BKR5E-11 по NGK което ще рече че са обикновенни, с резистор и ГАП 1.1 мм.......ако сте на газ, то намалете ГАП-а на 0.8-0.7мм.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Реглаж - проверено!

София, Кв. Княжево, ул. "Евлия Челеби" 68

Срещу сервиз " Жигули", до входа на 26-то СОУ

телефон: 02/957 04 78, 0888 691 062 - Стефан

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от реглаж (на три различни автомобила) в кв. Дружба - http://www.autoexpress-2.com - Данаил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Добре де, за София, Пловдив и Бургас разбрахме, а за някои други градове? В Търново си харесах две обяви, къде могат да ги диагностицират има ли някой идея? Също и за Шумен ме интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За каква кола колежке и каква и е повредата ?

За Спейс Стар. За диагностика преди покупка и евентуално за поддръжка след покупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте, виждам че има доста добри сервизи в София, Варна, Пловдив но са ми малко дълече може ли някой да ми предложи сервиз който се намира по близо до Свищов. Виждам че има фенове от Плевен могат ли да ми предложат някакъв сървиз, в Русе съм чувал че има фирмен сервиз но незнам. Къде да ида, понеже тук в града ми гледат колата малко странно, а и неискам да разсипят колата.

Мерси предварително.

 

 

Здравейте,

ако имате път към Русе, заповядайте в сервиз AB Car service, намира се на адрес гр. Русе, бул. „Липник“ 133 А. Можете да разгледате и сайта на сервиза на този адрес http://abcar.bg/.

 

Сигурни сме, че ще решим проблема на вашия автомобил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хе, Бош http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif. Та вие пловдивчани си имате най-добрите майстори. Milen_z и mario64 от форума са ви на място.

 

A някакви контакти може ли да дадете ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...