Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив


shades

Препоръчано мнение

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Лесно ли се измъкнахте от града.....трябваше да карате след мен , но нещо се объркахме....май трябваше по-точно да ви обясня маршрута.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра, което не значи, че другия път няма да я организираме още по-добре :icon_dance: Искам да благодаря на всички колеги, които се отзоваха и направиха възможно такова събитие. Между другото колоната не е останала незабелязана при прехода и вече чух 1-2 изказвания на "очевидци". Мерси на Дани за пластините, мерси на Диджея за консултацията, мерси на всички, които направиха срещата такава, каквато беше.

 

Снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Пловдив, Браво за организацията, много добро представяне от града на тепетата! :) Действително на паркинга имаше много Мицубишита! :) Такава красота винаги привлича погледи. След днешния ден и в Пловдив има много изкривени вратове, след мицу-колоната... :icon_thumbup: Браво колеги!

Много добре си изкарахме, а аз продължих срещите си в София с един почетен член на клуба... :icon_n_king: Хайде гответе се, че се очаква за първи път в историята на клуба Събор на мицу-феновете! (нещо като национална среща ама с чеверме! А? Бате Плевене, нали не говоря празни приказки? Обещал си!) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра, напомни ми за националните срещи и за 'изкривените вратове" на зяпачите........... :D

Общо взето аз "релаксирах" днес и се чуствам добре сега...........

Ето и малко снимки и от мен ( не са много нооо............) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра, напомни ми за националните срещи и за 'изкривените вратове" на зяпачите........... :D

Общо взето аз "релаксирах" днес и се чуствам добре сега...........

Ето и малко снимки и от мен ( не са много нооо............) :D

Аааа, на едната снимка съм като за честитка от КАТ с този обратен завой :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, на едната снимка съм като за честитка от КАТ с този обратен завой :icon_doh:

Споко, не се вижда номера ти........... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мноооого беше хубаво! Браво на пловдивчани! Посрещането беше супер! Много се радвам, че се дигнахме да отидем и че се събрахме толкова хора! А колоната беше голяма забава и се превърна в сериозно препятствие за местните таксита - хихихихии!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не съм присъствал с вас на посрещането на входа на Пловдив и после в колоната до заведението. Сигурен съм, че това е най-приятната и най-емоционалната част от срещата. :icon_thumbup: Браво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много добре сте си изкарали.

Колко много Галанти има в Пловдив.

И аз се замисляда дойда,ама беше доста студено,а колата ми е със сликове.

Следващия път.

Още едно Браво :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че присъствах макар и за кратко. Удоволствие беше да се видят толкова самолетчета на едно място както и да се видя с вас :)

Първо искам да се извиня за това, че дойдох без да съм предопредил, но до последно не знаех дали ще имам възможност. За моя радост се намери работа в Пловдив и така оправдах пътуването :) Съжалявам и ако съм се държал малко неконтактно или неадекватетно, но бях на автопилот, защото в събота имаше тежка вечер а неделната сутринта беше още по-тежка :( Жалко, че не успях да участвам и в колоната, но със сигурност на следващата среща ще съм поправил всички грешки.

Още веднъж... беше страхотно и много се радвам, че присъствах!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ това ми беше първата среща с :mitsu-smiley: ,специално благодаря на ДЖ-я за компетентните отговори на моите

въпроси относно :mitsu-smiley: .Иначе колоната през града наистина бе много забавна.Жалко че бяхме праснати на 4-5 маси.

Но като цяло си беше добре.Извинявам се ,че трагнах без да се обадя,но не ми беше много добре след партито в Плазма.

Дано да се стопля вече,за да можем да се сабираме повече :plane: .Забравих да си взема членска карта.Другия път ще е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_rock:

Колеги от Пловдив, Браво за организацията, много добро представяне от града на тепетата! :) Действително на паркинга имаше много Мицубишита! :) Такава красота винаги привлича погледи. След днешния ден и в Пловдив има много изкривени вратове, след мицу-колоната... :icon_thumbup: Браво колеги!

Много добре си изкарахме, а аз продължих срещите си в София с един почетен член на клуба... :icon_n_king: Хайде гответе се, че се очаква за първи път в историята на клуба Събор на мицу-феновете! (нещо като национална среща ама с чеверме! А? Бате Плевене, нали не говоря празни приказки? Обещал си!) ;)

:icon_rock: Присъствието ще е задължително и ще бъде уникално.Почваме да умуваме къде и кога от по рано ,после да няма извинения за някой :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колегииии.Много красива работа.Всичките тея :mitsu-smiley: направо размазват.Надявам се на някоя следваща среща и аз да се появя.Поздрави на всички маниаци :icon_rock: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше страхотна.

За първи път присъствам на сбирка на клуба и бях очарован. Запознах се с много приятни и весели хора. Просто страхотно.

Снимките са супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...