Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив


shades

Препоръчано мнение

Лесно ли се измъкнахте от града.....трябваше да карате след мен , но нещо се объркахме....май трябваше по-точно да ви обясня маршрута.....

Ами... :icon_blush: лесно:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

А колоната беше голяма забава и се превърна в сериозно препятствие за местните таксита - хихихихии!

Мдаааааа...създадохме малко смут в трафика на Пловдив с нашата колона :icon_angel: Освен такситата,и други коли се опитаха да прекъснат редицата ни :mad: Но опитите им се оказаха неуспешни :P А пък като се сетя за изявата на едно "немско возило" пред паркираните :mitsu-smiley: все още ме напушва смях :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааааа...създадохме малко смут в трафика на Пловдив с нашата колона :icon_angel: Освен такситата,и други коли се опитаха да прекъснат редицата ни :mad: Но опитите им се оказаха неуспешни :P А пък като се сетя за изявата на едно "немско возило" пред паркираните :mitsu-smiley: все още ме напушва смях :giggle:

Наистина беше много смешно и малко скучно от страната на немското возило :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги,кога ще е следващата среща в Пловдив?Аз още нямам :mitsu-smiley: ,но много имам мерак да дойда и да видя за какво става въпрос,понеже скоро ще купувам Каризма ще е интересно за мен да се запозная малко по отблизо с тази кола!Е ще се радвам да пишете и да не е проблем това че още нямам :mitsu-smiley: !Мерси предварително!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...