Премини към съдържание

Още един нов галант!


Dido Ruse

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

най-после намерих време да се похваля с придобивката си един месец след като я купих. Горд собсвеник съм на галант 2,5 V6 2000 година. Невероятен :plane: е. Но вие си го знаете :D Двигателят е 6А13 ако не се лъжа.

Ето и няколко снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181688

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

най-после намерих време да се похваля с придобивката си един месец след като я купих. Горд собсвеник съм на галант 2,5 V6 2000 година. Невероятен :plane: е. Но вие си го знаете :D Двигателят е 6А13 ако не се лъжа.

Ето и няколко снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181688

Честито, мн. безаварийни км. да му навъртиш......... :icon_thumbup: Сподели впечатления ? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, мн. безаварийни км. да му навъртиш......... :icon_thumbup: Сподели впечатления ? :icon_dance:

 

 

Благодаря много DJ Tymbi. Впечатленията ми от машинката.... До този момент карах ( и все още карам от време на време) honda civic англичанка 95 година. Автомобил, от който съм много доволен. Но стремежа да имам нещо по-добро и по-удобно и причината, че след малко повече от месец семейството ми ще е с още един член по-голямо ме накра да да се замисля, каква да бъде следващата ми кола, за да може да побира спокойно 2 възрастни и 2 деца и съдържанието на огромен гардероб, да има спортен дух и семейното удобство. Дълго мислих.....цели 4 минути. И реших. Или ще е МItsubishi или ще е Galant :yes3: И за да не си тормозя душата реших да е Mitsubishi Galant.

И сега вече сериозно.

Това, което очаквах от автомобила го получих на 100%. Дори и повече. Никога не съм мислел, че Galant ще е автомобил с такава комфортна возия (нещо, което съпругата ми оцени веднага). Толкова логично разположени уреди. Имам чувството, че е правена за мен и по мои изисквания.

Очаквах тези 160 к.с. при потегляне да ме " ритат", но се оказа, че всичко е направено да бъде плавно и удобно, без да се губи от динамиката на автомобила и когато трябва да настъпиш газта зад теб да остане едно празно парче от пътя без асфалт.

Да караш този автомобил може да се сравни с удоволствието от секса с тази разлика, че има само една посока. НАПРЕД!

Имам да оправям някой нещица по автомобила, но мисля, че не са болка за умиране. Няколко козметични дефекта ( какво да се прави.....завистливи комшии с чуството за собственост на паркоместа ) и трябва да сменя скобата на супорта на спирачния механизъм (ако правилно съм разбрал). Оказа се, че при Galant няма втулки за смяна като при повечето автомобили, а се сменя цялата скоба или както там се казва. Много е неприятно, когато спирам да чувам това неприятоно пукане и прехлопване. Зарадваха ме с една цена от 170 и няколко лв, но ще го преживея някак си :rolleyes:

Мога да описвам още дълго за впечатленията си, но мисля да завърша само с една дума - ДОВОЛЕН!

И за финал искам да благодаря на Mitsubishi за съветите и за оказаната помощ, когато се нуждаех от тях!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:plane: е. Но вие си го знаете :D Двигателят е 6А13 ако не се лъжа.

Ето и няколко снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181688

 

страхотно изглежда. ЧЕСТИТО!!! Хиляди безаварийни

 

Ако можеш заради малоумните си съседи запушвай по 2 паркоместа :icon_censored: Аман от малоумници

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни.Много хубави джанти имаш.Ти ли си му ги слагал ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: ЧЕСТИТО И ОТ МЕН ДА ТЕ РАДВА ПРЕДЪЛГО ВРЕМЕ........... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.

 

Честито и много безаварийни.Много хубави джанти имаш.Ти ли си му ги слагал ?

 

Предният собственик ги е слагал. И ги е пръснал черни. Без борда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

най-после намерих време да се похваля с придобивката си един месец след като я купих. Горд собсвеник съм на галант 2,5 V6 2000 година.

Честито и от мен! Пожелавам ти милион безаварийни километри с това бижу! Преди покупката ти казах, че колата е добра и се радвам, че си ме послушал.

Галанта е не само кола, той е любов и мания, и болест.... няма втора като нея, особено пък с 6А13 двигателя! :icon_clap: :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Преди покупката ти казах, че колата е добра и се радвам, че си ме послушал.

Просто нямаше начин да не те послушам. Твоето мнение беше много важно за мен и не случайно държах да се срешнем дори преди да закарам колата на диагностика.

Още веднъж благодаря! :worthy:

Пожелавам на всички колеги, когато имат нужда да попаднат на такива хора като Mitsubishi. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямаше начин да не те послушам. Твоето мнение беше много важно за мен и не случайно държах да се срешнем дори преди да закарам колата на диагностика.

Още веднъж благодаря! :worthy:

Пожелавам на всички колеги, когато имат нужда да попаднат на такива хора като Mitsubishi. :icon_thumbup:

 

И от мен честито! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита прекрасна придобивка и добре дошъл в клуба! :icon_thumbup:

Галанта е царя на пътя :icon_n_king: и виждам, че си се убедил в това !

Много радости и прекрасни мигове с новия автомобил!!!

Очакваме те на някоя наша среща да се видим и запознаем! :icon_clap: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам да оправям някой нещица по автомобила, но мисля, че не са болка за умиране. Няколко козметични дефекта ( какво да се прави.....завистливи комшии с чуството за собственост на паркоместа ) и трябва да сменя скобата на супорта на спирачния механизъм (ако правилно съм разбрал). Оказа се, че при Galant няма втулки за смяна като при повечето автомобили, а се сменя цялата скоба или както там се казва. Много е неприятно, когато спирам да чувам това неприятоно пукане и прехлопване. Зарадваха ме с една цена от 170 и няколко лв, но ще го преживея някак си :rolleyes:

Първо честито и от мен.Да изминеш много безаварийни километри.

И аз го имам същия проблем като твоя с пукането и скърцането отзад като спирам.Много е неприятно,особено като се види такава хубава кола а спира като каруца. :icon_censored:

Ходих до два сервиза ама ми казаха че щяло да се окара и да спре.Да ама не.

Та искам да те питам как точно се казва тази джаджа за да мога да я търся и аз да я сменя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......как се казва тази джаджа....

 

Първо благодаря за пожеланията.

Сега ще се опитам да ти обясня това, което аз разбрах. Не мисля, че ще е много правилно, защото не съм чак толкова технически грамотен. Тракането при мен е от разбити отвори на скобата на супорта на спирачния механизъм. Или понетака си мисля. Името "скоба" го употреби човек от сервиза на Балкан Стар. Според него може да са разбити и болтовете, които го държат. Ще знам със сигурност като занеса колата да я правят. Можело и някакви тампони или маншони да са заминали и това да е причината.

Така че не се хвърляй да купуваш нещо, което може и да ти е излишно след това. Целия ремонтен комплект (болтове, маншони и не знам, какво още ) беше около 150 лв. А скобата на супотра около 170.

А на тези 2 сервиза им кажи да си гледат работата. Как може да кажат, че ще се оправи с времето?????

Модераторски контрол!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за пожеланията.

Сега ще се опитам да ти обясня това, което аз разбрах. Не мисля, че ще е много правилно, защото не съм чак толкова технически грамотен. Тракането при мен е от разбити отвори на скобата на супорта на спирачния механизъм. Или понетака си мисля. Името "скоба" го употреби човек от сервиза на Балкан Стар. Според него може да са разбити и болтовете, които го държат. Ще знам със сигурност като занеса колата да я правят. Можело и някакви тампони или маншони да са заминали и това да е причината.

Така че не се хвърляй да купуваш нещо, което може и да ти е излишно след това. Целия ремонтен комплект (болтове, маншони и не знам, какво още ) беше около 150 лв. А скобата на супотра около 170.

А на тези 2 сервиза им кажи да си гледат работата. Как може да кажат, че ще се оправи с времето?????

Модераторски контрол!

Нещо е те разбрах............разбити са ти водачите на спирачния апарат ли? ако е така, то никакви скоби и прочие , просто се сваля въпросната "скоба" и се вземат и болтовете и бягай към стругаря,там ще ти разпробият отворите на водачите с примерно 0.5 мм и после ще ти направят два нови болта/водачи и си готов............ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо е те разбрах............разбити са ти водачите на спирачния апарат ли? ако е така, то никакви скоби и прочие , просто се сваля въпросната "скоба" и се вземат и болтовете и бягай към стругаря,там ще ти разпробият отворите на водачите с примерно 0.5 мм и после ще ти направят два нови болта/водачи и си готов............ :icon_dance:

 

И други ми предложиха този вариант. Но някак си не ми се правят експерименти със спирачките. При мен отворите в скобата са леко с ексцентрик и предполагам, че това е проблема. При водачите няма видими износвания. Може обаче и да те послушам. Благодаря за предложението :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл в семейството на галантите ,със сигорнос ще се разболееш от болеста "ГАЛАНТ" честито и много без аварийни километри :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. От 10 години съм болен от тази "коварна болест" Но чак сега успях да си я позволя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега ! Много безаварийни километри и удоволствие от шофиранто. Колата изглежда много добре , малко стряскаща ...черна с тонирани стъкла ...направо си е гангстерска :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :icon_thumbup: И ти си "заразен" вече :mitsu-smiley:

Хиляди безаварийни и по леко с газта на тоз :plane: че лети дооооста бързо :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...