Премини към съдържание

Коя бензиностанция предпочитате


Sa6eto

Препоръчано мнение

Искам да задам този въпрос след като доста попрочетох темата в която ставаше въпрос за Екото, как лъжат с количеството и прочие...въпроса е коя предпочитате....По мое мнение от OMV засега съм най-доволен заредих преди седмица колата ми ( Сузуки Алто 1.0 ) за 10лв изминах 98 километра...а как стои въпросът с Газтрейд и ОPET, доволни, недоволни? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам Лукойл - нормални цени, много добър бензин. И направо паднах като разбрах, че зареждам А98 на цената на А95 V-power от Shell-а :icon_doh: Незнам дали V-power 95 е равен на А98, но като цена е доста по-скъп :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично зареждам на Лукойл или на ОПЕТ. Зареждал съм и на Ромпетрол по съвет на колегите от клуба, бях доволен от нафтата им, но са ми много неудобни като местонахождение и поради тази причина не съм се разхождал до там повече.

 

За по-пълна информация може да разгледаш темите в раздел "За членове"- там има тема за почти всяка бензиностанция, която те интересува, както и подробни описания за качеството на горивата, отзиви и т.н. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какво караш едва ли моето мнение ще ти е от полза. Аз си зареждам нафта от Опет на 4-ти км. и съм изключително доволен от тяхното гориво. С нафта от ОМВ не върви сякаш по същия начин, но пак е по-добре от много други, а с Лукойлската много пуши. Слагал съм и на Темпо, но не ми харесва много - там съм зареждал преди газ и бях доволен. На Еко съм се зарекъл а не зареждам, защотъо много ме бяха изпързаляли с количеството газ. Минах почти наполовина километрите които би трябвало да измина със същото количество заредено на друга бензиностанция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какво караш едва ли моето мнение ще ти е от полза. Аз си зареждам нафта от Опет на 4-ти км. и съм изключително доволен от тяхното гориво. С нафта от ОМВ не върви сякаш по същия начин, но пак е по-добре от много други, а с Лукойлската много пуши. Слагал съм и на Темпо, но не ми харесва много - там съм зареждал преди газ и бях доволен. На Еко съм се зарекъл а не зареждам, защотъо много ме бяха изпързаляли с количеството газ. Минах почти наполовина километрите които би трябвало да измина със същото количество заредено на друга бензиностанция.

 

 

Вчера направих същата грешка, заредих Галанта на Еко, не съм доволен и повече, няма да зареждам там, въпреки че имам карта с отстъпка за 4ст на литър...Мисля да пробвам OPET иначе само ОМВ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слушам каквото ми казват "по-големите", а то е Лукойл!

Не съм експериментирал с други и, тъй като съм доволен от работата на колата, не смятам да го правя! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газ зареждам на LUKOIL и Shell,а бензин-на OPET и по-рядко на OMV.Доволен съм от качествата на съответните горива-дава ми почти еднакви разходи,като зареждам от тези безиностанции.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз зареждам в Опет и съм доволен.

 

П.П.

Премествам темата в друга галерия, за а я видят повече хора. :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нафта зареждам в Опет на 4-ти километър - разлика във вървежа не откривам в сравнение с другите бензиностанции, но разхода ми е най-нисък като заредя там :rolleyes: . Почнах да зареждам там, след като прочетох добри отзиви за тях в други форуми. По-рядко зареждам в Лукойл, заради добрата цена, а и имам карта -5ст/л .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги !

 

Аз съм от новите членове на клуб Мицубиши :icon_clap: и моето мнение сигурно още не е от голямо значение, но аз зареждам само на Лукойл. Доволен съм от бензина и цената :icon_hmm: ! Незнам мисля да пробвам и на опет, но не ги знам бензиност. къдеса им, сещам се само за тази на кръговото на 4ти км.

 

Хайде лека за сега от мен и само :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги !

 

Аз съм от новите членове на клуб Мицубиши :icon_clap: и моето мнение сигурно още не е от голямо значение, но аз зареждам само на Лукойл. Доволен съм от бензина и цената :icon_hmm: ! Незнам мисля да пробвам и на опет, но не ги знам бензиност. къдеса им, сещам се само за тази на кръговото на 4ти км.

 

Хайде лека за сега от мен и само :mitsu-smiley: .

 

 

Аз също се чудя за OPET, но се изказаха доволно за тях, така че ще ги проверим...има бензиностанция посока Макдоналдс Орион, като идваш от моста на Бакърена...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз съм доволен от газта на Лукойл, а често зареждам и газ на Газтрейд, защото ми е удобна, там също не е лоша газта. За бензина мисля, че на Лукойл е добър - от там зареждам най-много бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О пет и след това Лукоил! :drive: Само на скутера му сипвам от Шел и освен скъп бензин друго не мога да споделя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам от Лукоил.Затази бензиностанция знам,че горивото е по- качествено от всички други бензиностанции.Доволен съм от газта и бензина.Опет също не е за подценяване.Имам чувството,че на ОМВ много лъжат с количесвото гориво/повече отколкото другите/,Шелл също съм доволен от бензина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Еклипса - 98 от Лукойл. Цената е добра и се усеща доста. Отделно покарвам и един Ровър 420 TDI и вади перфектен разход с дизела на Опет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Еклипса - 98 от Лукойл. Цената е добра и се усеща доста...

 

И моят Еклипс харесва това питие - 98 от Лукойл. С него най-много се усеща разлика във вървежа и разхода.

 

Иначе газ сипвам само в Шел и Лукойл. От другите не съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най ми харесва на Лукойл на летището и ОМВ на карулката на Панчарево.....когато минавам от там винаги си пълна колата до горе и съм много доволен :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги !

 

Аз съм от новите членове на клуб Мицубиши :icon_clap: и моето мнение сигурно още не е от голямо значение, но аз зареждам само на Лукойл. Доволен съм от бензина и цената :icon_hmm: ! Незнам мисля да пробвам и на опет, но не ги знам бензиност. къдеса им, сещам се само за тази на кръговото на 4ти км.

 

Хайде лека за сега от мен и само :mitsu-smiley: .

 

 

ОПЕТ има и на околовръстното между Драгалевци и Симеоново , както и в Люлин. Там сипвам 98 и съм доста доволен . Не е като да летя много по-бързо , но има разлика в разхода. Лукоил мисля , че поддържат добро ниво на горивата си. За нафтата не знам , защото нафта зареждам само на Шел и то V-power Diesel, но не бих казал , че съм твърде впечатлен от доста скъпата им нафта. Имам един приятел , който кара Ситроен HDi и го кара много , та според него Алпин Дизел-а на ОМВ бил най-добър - по-тихо и по-икономично работел двигателя му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтините и според мен добри са Лукойл. Винаги на тях зареждаме. На входа на Правец и в Мездра е доста евтино и сме много доволни. Пък и с промоциите с тия карти (5ст. отстъпка) ако зареждаш често като нас си е далавера.

ПС Който иска имам една излишна карта за 6месеца :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-доволен съм от газта на Газтреид. 1-во колата върви доста по-добре с тази газ и 2-ро минавам много повече километри с нея.

Другата газ която съм признал това е на ОМВ, тя е почти толкова добре като на Газтреид.

Доволен съм също така от газта на Опет.

Лукоил обаче се излагат или с газта или с количеството, а и от обслужването несъм доволен, обаче бензина им е ноамер 1.

Газта на Шел не е лоша но трябва да я зареждам по-начесто.

 

Всичко това е относително.

На една и съща верига бензиностанции в различни райони горивото е различно.

Това е моето мнение, но от Газтреид нямам такива впечатления, само дето знам само 2 тяхни бензиностанции (на входа на Младост и в село Бресница по пътя за Варна след като свърши магистралата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам нафта на бензиностанция Шел Дружба в Плевен но само на този Шел!! На друга бензиностанция на Шел не стъпвам. Другата такава бензиностанция която е в моя град ми сипват нещо съвсем различно и колата ми се чуди кво е това. Другото място където ходя е на бензиностанциите на Ромпетрол. Горивото е румънско и като разход и като вървеж много ми харесва как се държи колата но и аз като golev мога да се оплача единствено от факта, че са на супер неудобни места :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Кажете нещо за пловдивските бензиностанции. Имате ли наблюдения?

Четох, че GDI двигателите били много капризни и разпръсквачите получавали често нагар от некачествено гориво. Аз зареждам 95 от ОМВ или Лукоил и за сега нямам някакви проблеми. Незнам само дали не трябва да зареждам 98 :icon_hmm:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...