Премини към съдържание

Качете малко снимки на личния си автомобил


Препоръчано мнение

Това едното не е ли на DJ-я или се лъжа :icon_hmm:

 

Така е, това е пред тях - мястото, където се решават автомобилни болежки :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
eто го и другия диамант в къщи

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147437

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и на моето "зверче" :icon_blush:

 

Зверче 1

Зверче 2

Зверче 3

 

:mitsu-smiley: :rulez: :good:

 

:mitsu-smiley: Красавец! Единственото нещо, което трябва да направиш е да си смениш пластините за номерата с такива на клуба :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажете и от каде ще е едно от първите ми неща :icon_blush: (като отидох в КАТ да я рагистрирам и искаха да дупчат колата и им казах, че ако "таз бургия пробие бронята ще им пробия главата" - затова нищо не е пипано по номерата :icon_blush: ) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и на моето "зверче" :icon_blush:

 

Зверче 1

Зверче 2

Зверче 3

 

:mitsu-smiley: :rulez: :good:

Яркочервените галанти са кът, но изглеждат невероятно. Честито, със здраве и безаварийно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажете и от каде ще е едно от първите ми неща :icon_blush: (като отидох в КАТ да я рагистрирам и искаха да дупчат колата и им казах, че ако "таз бургия пробие бронята ще им пробия главата" - затова нищо не е пипано по номерата :icon_blush: ) :mitsu-smiley:
:mitsu-smiley: Ами оказа се, че при Пламен (DJ Tymbi) има останали няколко. 10лв е комплекта за двата номера. В скоро време ще поръчаме още, защото на срещата се изкупиха всички бройки и не стигнаха за още няколко човека. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и на мойто любимо :mitsu-smiley: .

Извинявам се за околностите , но ги правих на бързо , за да ги пратя на брат ми (той не е в БГ) . Също така съжалявам , че не успях да ги сложа в Гараж-а , но са над 200 кб , а нямам нищо resize-ващо на компа :(

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148354

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и на мойто любимо :mitsu-smiley: .

Извинявам се за околностите , но ги правих на бързо , за да ги пратя на брат ми (той не е в БГ) . Също така съжалявам , че не успях да ги сложа в Гараж-а , но са над 200 кб , а нямам нищо resize-ващо на компа :(

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148354

 

 

 

Страшен е колега :icon_thumbup: , поздравления!! Да те питам как е с това окачване из София-та, че и аз имам едно налично KONI, ама още се чудя :rolleyes: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и на моето "зверче" :icon_blush:

 

Зверче 1

Зверче 2

Зверче 3

 

:mitsu-smiley: :rulez: :good:

Ако му боядисаш пластмасовите прагове под вратите в цвета на колата, ще придобие по-добър вид :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако му боядисаш пластмасовите прагове под вратите в цвета на колата, ще придобие по-добър вид :icon_dance:

Препоръки и съвети приемам всякакви - само финансово да се стабилизирам и мисля да го побърникам :icon_blush: та да заприлича на още по-голямо "зверче" :mitsu-smiley: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е колега :icon_thumbup: , поздравления!! Да те питам как е с това окачване из София-та, че и аз имам едно налично KONI, ама още се чудя :rolleyes: ?

 

 

Ами не е лесно. Освен , че трябва да избягаш безбройните дупки , по-голямата драма е със спящите полицаи.....

Като съм сам в колата , минавам около 60 % от тях без да се провлача "по корем" , но има някои........които и да сляза от колата да бутам с 0.01 км/ч пак закачат . Просто има гении , които правят гърбиците хем къси , хем високи. Друг драматичен момент - влизането в определени подземни гаражи , но да ти кажа вече свикнах , знам откъде мога и откъде не мога да мина , карам супер бавно , когато има дупки и така , иначе болката в сърдечната област е голяма :) И все пак - предницата ми се държи , сигурно скоро ще е за основен преглед и евентуален ремонт , амортесьорите за смяна, но пък за сметка на това , стойката на колата е несравнима :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

PS> Някой, ако му се намират излишни 17"-ки за Галанта, моля да ми пише.

 

То и аз търся 17-ки джанти за моя Галант, но ми се струва, че возията ще стане малко по-твърда, а сега си вози перфектно, та се замислям дали да търся още, или да си оставя колата така, както си е излязла от завода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е със сигурност ще стане по-твърда возията, но със 17-ки изглежда уникално! Не че сега изглежда зле, но друго си е голямата джанта. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е моето самурайче. Машинката е Eclipse D22 Targa, с мотор 4G63 2.0 16V. В Германия са я доукрасили с малко скрити ролбари по купето, окачване на H&R и 16" джанти. В момента има доста работа за дозакърпване - трябва да се сменят уплътненията на таванните плоскости, да се отремонтира системата за сваляне на стъклата при отваряне на вратите. Отделно съм замислил малко глезотийки с логото на Rally Art по интериора, но всичко с времето си.

 

post-1198-1185864078_thumb.jpg post-1198-1185864092_thumb.jpg

 

post-1198-1185864126_thumb.jpg post-1198-1185864137_thumb.jpg

post-1198-1185864116_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

godo - а защо продаваш този страхотен автомобил (Галант-а) ? :icon_n_dunno:

Харесал съм един Аvance 2002-ра :).

Определено се зарибих по тези Галанти.

И имам една чакаща оферта, ако успея да го продам преди да изтече офертата би било добре, ако не здраве да е. Оплаквания засега нямам. Само позитивни емоции :icon_dance: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...