Премини към съдържание

Качете малко снимки на личния си автомобил


Препоръчано мнение

Ето и от мене нещо...... :mitsu-smiley: :rulez: http://snimka.bg/album.php?album_id=38605

 

Много готин...направо маниашки! Със здраве да си го караш и безаварийно :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами относно барабана,раждиасаха и под рака нямах друг цвят и направо с тба небесно синио :icon_rock: Като няма човек и одзад барабани така е :( няма нитро тва е само заябуда на враговете сас Опелите и Фордовете....не че ме е страх от тея коли за които си спестявам коментаарите :Д :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе уж не ги харесвам тия Лансери- новите, ама са си много готини всъщност! :) И е хубав цвят.

Още 10 пъти по толкова километри и ти пожелавам нов! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :no2: :mitsu-smiley: Eто го и моя автомобил

 

http://images07.snimka.bg/000820890-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :no2: :mitsu-smiley: Eто го и моя автомобил

Този кадър е просто великолепен!! Израдвах му се страхотно още, когато го мернах сред снимките, направени по време на срещата. Истинско попадение... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Страхотен автомобил! Добре дошъл в клуба и от мен! Това ми е един от любимите модели, а както виждам си и къмпингар, за което още веднъж адмирации! Сигурно караваната стъпва отвреме- навреме по земятя, когато я теглиш към морето със /по мои изчисления/около 120 км/ч ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето и снимка на офисната баничарка :D

 

нали сме фенове-няма да се излагаме

 

Страхотен автомобил! Добре дошъл в клуба и от мен! Това ми е един от любимите модели, а както виждам си и къмпингар, за което още веднъж адмирации! Сигурно караваната стъпва отвреме- навреме по земятя, когато я теглиш към морето със /по мои изчисления/около 120 км/ч ?

 

Караваната е над 7 метра и почти 2 тона. При теглене с голяма скорост с лека кола можеш да се видиш в страхотни приключения. Виждал съм го в Германия. Затова за тегленето имам Пажеро 2.5 TD-88г. Идеален е за тази работа :good:

post-787-1152265325.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано ако за мечти ще говорим то е нова кола по възможност японска. Иначе е добро добичето ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моята Carisma. Снимката е прясна от 2 дни на Дуранкулашкото езеро:

 

 

 

 

А това е ПЛАЖЪТ!

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

ето и моята СТРЕЛА!!! :plane: :icon_rock:

post-848-1157811962_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Аз се навих да я снимам моята,и си мислех дали не е прекалено снобско?Обаче като ви гледам вас направо ви се радвам за мерака!

Искам такива стикери с името на клуба.Ще съм благодарен ако ми отговорите.До няколко дена обещавам да видите Лансера още докато е с големите летни гуми,само че трябва първо да го измия,понеже не държа много на външния вид ,а на техниката т. е. на качеството!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се навих да я снимам моята,и си мислех дали не е прекалено снобско?Обаче като ви гледам вас направо ви се радвам за мерака!

Искам такива стикери с името на клуба.Ще съм благодарен ако ми отговорите.До няколко дена обещавам да видите Лансера още докато е с големите летни гуми,само че трябва първо да го измия,понеже не държа много на външния вид ,а на техниката т. е. на качеството!

:mitsu-smiley: Докарайте се с него на срещата в неделя, тъкмо ще разбереш как да се снабдиш със стикери на клуба :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...