Премини към съдържание

Андроид...


Препоръчано мнение

Май нямаме такава тема, от скоро ползвам АНДРОИД, ще се радвам ако споделите приложения и игри, нещо което работи добре и ви е направило впечатление.

 

Аз играя общо взето една две игри:

 

Stick tennis

Real Racing 3 - която е изненадващо много добра.

 

А приложения имам доста малко:

 

BulbankMobile

Any.do

TeamViewer

SMS Parking

приложението на форума за АНДРОИД

WhatsApp

Facebook

Pages Manager ( за Facebook )

Tapatalk

 

и едно две футболни.

 

Също така, ще се радвам ако някой има HTC и ми каже това blinkfeed дали мога да го ползвам за БГ сайтове?

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Swiftkey, най - добрата клавиатура , която съм ползвал. Не е скъпа, към 8 лв. , а аз даже я взех на промо 50% (при мейжър версии я намалят).

3g watchdog за следене на трафика.

Cinegram за кината.

Google Drive за облачни услуги.

Firefox.

HD widgets

MyProfiles - за автоматични профили, аз ползвам на база локация и като отида в офиса ми изключва звука, като си тръгна го включва.

SeriesGuide - за следене на сериали.

Tunein Radio - за on-line радио , супер много станции включително БГ.

 

 

Игри:

Ingress... тва е толкова зарибително, че не е истина...

Asphalt 8

Eternity Warriors 2

D-Day

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с HTC, но не ползвам feed-ве.

Иначе за програми ползвам:

 

Kingsoft Office

Моите Маршрути - google

Terminal Emulator

Wifi File Transfer pro

File manager

Антирадар

Yatse

 

Останалите неща, които ползвам си бяха на телефона

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи за игри ...... Hill Climb Racing .... Angry Birds :D

А за приложения - BS Player за клипове и филми

Facebook messenger , Viber, Skype- за чат , Shazam - за музика или по-точно разпознаване на песни.... за клавиатура избрах Bulgarian Keyboard 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли пише Андроид? :icon_thumbup:

 

Направо така си се пише.

Иначе съм инсталирал на Sony Xperia Z следните приложения и игри:

ES File Explorer,Advanced Task killer,SwiftKey,Bgmaps,Speedtest,Flash Player,WiFi File Transfer,MX Player,Sinpotik,Viber,Vbox,Messenger,Google Street View, ABV,CineGram,TeamViewer,Adobe Reader,Фенерче,Skype,Firefox,KMPlayer,Prodavalnik,EcontExpress,Kaspersky IS,Asphalt8,Real Racing 3,Call of Duty Strike Team, Assassins Creed Pirates,Solitare,Machinarium,Glory WIngs,Белот и др.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Swiftkey, най - добрата клавиатура , която съм ползвал. Не е скъпа, към 8 лв. , а аз даже я взех на промо 50% (при мейжър версии я намалят).

 

Всъщност за мен Hacker's keyboard е най-добрата за таблет, плюс е безплатна :good:

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се пише Android... нека някой редактира Й, да няма недоволни. Тоя Антирадар върши ли някаква работа? Ейпъла замина за 250лв., мисля че за телефон на 2г. и половина беше добра цена. След ъпдейт с iOS 7 стана много бавен, сега чух че с последния са се пооправили нещата. Новия 5s не ми е по джоба 1600лв... От HTC ONE поне за сега съм доволен. Аз също ползвам Bulgarian Keyboard 2.

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Антирадар върши ли някаква работа?

 

Той върши работа на POI точки от навигациите, предимството му е, че си ъпдейтва базата данни автоматично и нямаш грижата да подновяваш каквото и да е. Недостатъка е, че понякога мрънка за стари камери, които вече не са актуални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама вие още ли си плащате приложенията бре :hysterical:

http://www.blackmart...lackmart-alpha/

 

За цена на приложение, колкото една кутия цигари е направо странно да ползваш кракнат софтуер. :icon_angel:

 

Да не говорим, в повечето случаи даваш пари на девелопери, не на корпорации. :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност за мен Hacker's keyboard е най-добрата за таблет, плюс е безплатна :good:

 

Уникалното на Swiftkey е самообучението. Освен каквото пишеш, гледа и словосъчетания от facebook, G+, Twitter и т.н. Даже и леко размества точката на докосване на бутоните според това как пишеш:

 

http://prikachi.com/images/4/7196004t.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и така сте отворили темата за телекомунакациите бихте ли споделили мнението си за два конкретни телфона LG nexus 4 и Samsung Galaxy S 3, ако някой е ползвал такива. Знам че са "по-стари" модели но нова гъзарийка не ми е необходима, защото нито ще ползвам някаква мултимедия нито искам да се фукам с някакъв последен електронен писък за 1600 лв с лого на зеленчуков магазин. Ползвам един HP pre3, който типично за идиотските корпорации са го правили за да продават приложения за него. Със собствена операционна система и достатъчно малко безплатни приложения :)

Както и да е, този барутник отива при дъщеря ми да си играе на Angry birds, а аз си търся нещо с четириядрен процесор, с независим от оператор GPS, що годе добра (издържлива) батерия и добра камера. Все се надявах да излезе до пролетта телефона на Ubuntu, ама не успяха нещо, и изглежда че там се очертават проблеми с подръжката и приложенията :icon_crying:

Някакви предложения за нова джунджурийка до 600 лв ? :callgsm:

Редактирано от spp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и така сте отворили темата за телекомунакациите бихте ли споделили мнението си за два конкретни телфона LG nexus 4 и Samsung Galaxy S 3, ако някой е ползвал такива. Знам че са "по-стари" модели но нова гъзарийка не ми е необходима, защото нито ще ползвам някаква мултимедия нито искам да се фукам с някакъв последен електронен писък за 1600 лв с лого на зеленчуков магазин. Ползвам един HP pre3, който типично за идиотските корпорации са го правили за да продават приложения за него. Със собствена операционна система и достатъчно малко безплатни приложения :)

Както и да е, този барутник отива при дъщеря ми да си играе на Angry birds, а аз си търся нещо с четириядрен процесор, с независим от оператор GPS, що годе добра (издържлива) батерия и добра камера. Все се надявах да излезе до пролетта телефона на Ubuntu, ама не успяха нещо, и изглежда че там се очертават проблеми с подръжката и приложенията :icon_crying:

Някакви предложения за нова джунджурийка до 600 лв ? :callgsm:

 

Аз подобно на теб исках жива машинка на нормални пари и си взех HTC Desire 500(1 SIM карта). В икономичен режим с разговори по 30-60 мин на ден, батерията ми изкарва около 4 дни.

Държах да е HTC, защото ми харесва Sense-a му и затова не съм и гледал други марки. До момента съм доволен от него, вече героично пое 2-3 падания. За навигация, не съм инсталирал външни, понеже имам неограничен нет и съм доволен от навигацията на google.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакви предложения за нова джунджурийка до 600 лв ? :callgsm:

 

 

 

Не че рекламирам, но искам да споделя моето заключение след много дни ровене и четене на мнения.

Избора ми беше да бъде китаец от среден клас.

Високия класи киатайци и те са скъпи.

Избрах си модела zopo zp980+ , а модела zopo zp998 още не беше наличен.

(поне общото мнение е, че Зопо http://zopomobile.cn/ http://www.zopomobileshop.com/ правят реплики на Оппо http://europe.oppostyle.com/8-devices )

 

 

link:

 

Ако си харесаш нещо, погледни и темите в секцията форум. Машинките са добри, но страдат от софтуерна подръжка, но има и алтернативни софтуери. В скоро време бих сменил софтуера на телефона ако се наложи, че за сега ми е достатъчен.

 

П.П. Доставката се изпраща от Италия и пристига на адреса ти и нямаш разправии с митници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавото е резолюцията на екрана, за снимките мога да кажа, че прави големи снимки но друго си е фотоапарата.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... За навигация, не съм инсталирал външни, понеже имам неограничен нет и съм доволен от навигацията на google.

Проблемът ми с навигацията идва от това че съм с bob а при тях трафикът е голяма брадва. Затова предпочитам да работи и като независим от оператора GPS. иначе като характеристики звучи добре този телефон, още повече че за ок 500 лв има и с две карти. Камерата му как е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ми с навигацията идва от това че съм с bob а при тях трафикът е голяма брадва. Затова предпочитам да работи и като независим от оператора GPS. иначе като характеристики звучи добре този телефон, още повече че за ок 500 лв има и с две карти. Камерата му как е?

 

Той няма проблем с навигацията, има си GPS модул. Спокойно може да му се инсталира Sygic или IGO. Предишният ми телефон беше HTC Wildfire S, тогава още нямаше навигация на google и ги ползвах тях. Иначе си пазя инсталацията накъде на Sygic-a и на този телефон за всеки случай :)

 

За снимки, бих ги оприличил като нормални. Ето няколко снимки, но качеството леко им е скапано след качването им във фейса:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1896726_10202745923162834_285385779_n.jpg

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1947566_10202293105786879_1045556514_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1948212_10202293869485971_2129235024_n.jpg

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май не се правям с качването на снимка, и ъплоудите от тапаталка са с малки размери. По-късно може да пробвам да кача към снимка бг и да дам линк.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете някоя оффлайн навигация за SONY XPERIA,пробвах Сиджик, Ай Го,не тръгват на андроида ?

Би трябвало да тръгнат, не си търсил на правилното място :)

 

http://www.ipmart-bg.com/forumdisplay.php?54-GPS-софтуер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам във форума на Опел колегите масово са си инсталирали приложения на Андроидите,и си следят моментния разход на колите.

Някой пробвал ли е на :mitsu-smiley: дали ще тръгне такова приложение?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...