Премини към съдържание

"Вече и аз съм в големият клас " :-)


shildarov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги и колежки,да се похваля че и аз вече съм собсвеник на Галант-че,и така преминах в горния клас :D .Става въпрос за Галант ГДИ 99г/sport edition/има някои уж спортни нещица :D. Досега си бръмчах с Колт 1,6 94г,ама той премина в наследство на баща ми :icon_thumbup:/че и той да покара малко кола,не само някфи VAG автомобили :D /Знам,че за някои от вас като чуят това ГДИ им настръхват косите ,ама аз реших да рискувам с модела.За сега нямам мнения за автомобила,защото още не съм подкарал по улиците поради липса на регистрация,но на първо четене е стегнат.В началото имаше едно леко колебание и почукване на мотора,но явно беше някой повдигач.Маслото е за смяна,а и колата не беше карана доста време.Сега предстоят нормалните смени на консумативите.За сега ме дразни един малък проблем :D ,часовника нещо се е....,ту светва,ту не,изостава.Незнам дали е лоша връзка,или самия той се е бъгясал.Ако някой знае нещо по въпроса да сподели.Доколкото съм следил темите за Галант,знам че колегата Милен е специалист по този модел,така че ще се обръщам за помощ към него :good: .За сега толкова от мен.Поздрави :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега !

Да си го караш със здраве и най-важното - безаварийно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и много безаварийни километри.А колкото до часовника най вероятно и от спойките (поне при мен беше от тях) разглоби го и ги презапой на ново. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, добре дошъл в другия раздел :). Много безаварийни и дано ти робува добре а не ти на нея хаха :D.

 

П.П. Дай някоя друга снимка да се порадваме на новата придобивка.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито :), да те радва и да ти служи вярно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :)

 

 

Нека всеки който иска да може да минава като теб в по горен клас :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито за новата придобивка! Ако не можеш да си оправиш часовника сам, аз мога да свърша тази работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито за новата придобивка! Ако не можеш да си оправиш часовника сам, аз мога да свърша тази работа.

Ако не успея да се справя сам,ще го имам напредвид! :good: Благодаря на всички за пожеланията! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво намина днес, ама нищо не носеше да почерпиш..... Габровска работа ейиииии :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ти хубаво намина днес, ама нищо не носеше да почерпиш..... Габровска работа ейиииии :D

 

Елате в София ние да почерпим. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хъм, не смея........ в София много опасно :)

 

Как опасно бре, нали си ми бил на гости? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....мдаааа и ме принуди да ям и да пия...... :D

Майтапа на страна, винаги съм бил посрещан подобаващо.... ще се радвам , при първа възможност пак да се видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как опасно бре, нали си ми бил на гости? :icon_thumbup:

Ристо кат не ще - аз ще дойда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво намина днес, ама нищо не носеше да почерпиш..... Габровска работа ейиииии :D

Ей Ичо,прав си,ама и аз съм един заплес :D ,ще се реванширам!Ама и ти си един,как може така да ме излагаш пред колегите! :icon_thumbup: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...