Премини към съдържание

Стeлки Галант София


Препоръчано мнение

Колеги, наскоро си взех Галант, но за съжаление няма стелки. Не мога да намеря оригинални и реших да ми изработят в Carpetmax. Питането ми е имали възможност някой да ми отслужи за сваляне на оригинални размери - може и директно пред магазина. Ще отнеме 10на минути.

 

Поздрави!

А.

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този вариант съм си го мислил и аз, но така и не намерих време.

 

Ако се връзват на добра цена и аз бих се присъединил към теб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, мися е да. мокета им е 12лв/кв и около 2лв/м. за кантиране. Имам позната си направи на Минито и станаха доста добре.

 

 

 

Този вариант съм си го мислил и аз, но така и не намерих време.

 

Ако се връзват на добра цена и аз бих се присъединил към теб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, мися е да. мокета им е 12лв/кв и около 2лв/м. за кантиране. Имам позната си направи на Минито и станаха доста добре.

 

Оригиналните стелки на Галанта не са обикновен мокет, повече прилича на персийски килим. А цента на този мокет, който прилича на килим е много над 12 лв./м.кв., по се връзва да е варианта на скъпия мокет ( 40-50 м/кв. ), а и ще стане почти като оригинала, стига да се намери подходящ цвят.

Не знам с какъв салон си, но плюшените салони са с подобие на сиво-зелен цвят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно моят е от сиромашките изпълнения - с гумени стелки с емблемата :mitsu-smiley: и надпис GALANT. Големи скръндзи са тия немци.

Между другото за да съм съвсем спам ще вметна, че при едни премиум коли стелките за отзад се доплащат. Без майтап. Сложили многозонов климатроник, кожа с алкантара, оупън скай таван, списък с екстри колкото 3 страници на Word в 14 точков таймс ню роман и стелките се доплащат.... Казвам ви че швабите са скръндзи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наскоро си взех Галант, но за съжаление няма стелки. Не мога да намеря оригинални и реших да ми изработят в Carpetmax. Питането ми е имали възможност някой да ми отслужи за сваляне на оригинални размери - може и директно пред магазина. Ще отнеме 10на минути.

 

Поздрави!

А.

Здравей колега, моите са като на Анди, гумени с емблема :mitsu-smiley: и надпис GALANT. Ако ще ти свършат работа пиши да се разберем. Аз принципно живея в Младост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва за цена от 12 лв/м2 на мокет, но ... кой как го намери!

На предните от страна на вратите на черния мокет е "извезан" червен надпис MITSUBISHI.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва за цена от 12 лв/м2 на мокет, но ... кой как го намери!

На предните от страна на вратите на черния мокет е "извезан" червен надпис MITSUBISHI.

 

Аз имам едни излишни оригинални стелки с червен надпис MITSUBISHI. Ако някой ги иска, да се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И цената е.... може на лично. Нямам ви телефона.

 

 

Аз имам едни излишни оригинални стелки с червен надпис MITSUBISHI. Ако някой ги иска, да се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам и мокетени с колата. Само трябва да ги сложа за по-добър вид.

Зимата вдигаш гумените, изтърсваш снега и водата и ги залагаш обратно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, наскоро си взех Галант, но за съжаление няма стелки. Не мога да намеря оригинални и реших да ми изработят в Carpetmax. Питането ми е имали възможност някой да ми отслужи за сваляне на оригинални размери - може и директно пред магазина. Ще отнеме 10на минути.

 

Поздрави!

А.

 

Имам оригинални чисто нови.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=29707

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.stelki.bg/category/293/gumeni-stelki-za-mitsubishi-galant.html

 

Снимките са от моя... 2 години вече, доволен съм и пасват идеално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.stelki.bg...shi-galant.html

 

Снимките са от моя... 2 години вече, доволен съм и пасват идеално.

 

И моите са от тези младежи, магазинчето срещу арката на ВИФ, гумени, не са мръднали за 2 години.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...